برگزیده های پرشین تولز

آیا نیازمندی های تهران واقعی هست ؟

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
خوب آفرین به شما که همچین شرکت بزرگی با اینهمه نیرو دارید، موفق باشید. :)
فقط شما مسوول نیستی بلکه شما هم یه بخشی از مسوولیت را بر عهده داری، یعنی که همه چی هزینه نیست و اینکه اگه زنها هزینه و دست مزدشون کمه ولی وقتی زن بیاد بیرون کار کنه و مرد بیکار باشه، این تاثیر بدش را روی همین جامعه ای میزاره که خودمون توش زندگی میکنیم. بعد این زنها با همین حقوقی که میگیرن پر رو میشن و میخوان بزنن تو سر مردها، اونوقت دیگه اون مرد، مرده به نظر شما؟!
البته این نظر منه، دیگه شما خودت استادی.
فکر نمی‌کنم شرکت ۳۰ تا ۴۰ نفره شرکت بزرگ محسوب بشه، ولی حرف شما رو در مورد کاردادن به زنها و تاثیر اجتماعیش قبول دارم، حرف من این نبود که من تو جامعه مسئول نیستم، همه تو جامعه مسئول هستند، مثلا تو بحث نظافت شهری، بچه ۵ ساله هم مسئولیت داره که تو خیابون آشغال نریزه، حرف من این نبود که به من چه یا شرکت من بزرگه! حرف من اینه که باید مزیت ها و شایستگی ها دلیل انتخاب نیرو باشه، مثلا شما نمی‌تونین برای نگهداری از سالمند یا کودک مرد استخدام کنین، همون طور که جامعه ما از سالها پیش پذیرفته که کار پرستاری مناسب روحیه خانمهاست، باید این رو هم بپذیره که کار اپراتوری هم مناسب روحیه خانم هاست، من اگه واسه اپراتوری (فاکتور زدن) خانم استخدام می‌کنم، مثلا برای کار مالیاتی هیچ وقت دنبال خانم نمی‌رم، چون معمولا روابط اجتماعیشون در حد مردها نیست، نمی تونه راحت با همه ارتباط برقرار کنه، خلاصه حرف من اینه که نباید همه رو به یه چوب روند، نه باید به خاطر ظاهر و لاس و ... از راننده تا تحصیل دار و ... خانم استخدام کرد، نه بخاطر جلوگیری از بیکاری مرد ها برای بچه پرستار مرد گرفت، هرکسی کاری از دستش برمیاد و اگه همون کار رو ازش بخواهیم هم اون خوشحاله و هم ما راضی

• Like
Reactions: xms

fun3nter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

بد نیست به این سایت هم سر بزنید

اخبار رو بروز ارسال میکنه و مرجع معتبری هم هست برای کارفرمایان ...

موفق باشید

hadyai

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . این نیازمندی های تهران که تو اینترنت و روزنامه ها میزنند (مثلا نگهبان و سرایدار و کارگر مثلا تو این سایت ) واقعی هستش ؟ کسی تا حالا رفته پیجور بشه ؟

و از مهمه حقوق رو میدن مثلا بعد از یک ماه دبّه در نمیآرن ؟
الان متاسفانه اکثر این آگهی ها تقلبی هستند و ادم باید خیلی حواسش جمع باشه من تو این سایت دنبال اگهی میگردم ظاهرا تیمش آگهی ها رو بررسی میکنند چون من به هر کدوم از آگهی هاشون زنگ زدم معتبر بود. البته بازم بگم باید حواستون حتما جمع باشه که مورد کلاهبرداری واقع نشید

hadyai

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

بد نیست به این سایت هم سر بزنید

اخبار رو بروز ارسال میکنه و مرجع معتبری هم هست برای کارفرمایان ...

موفق باشید

رفیق سایتی که 2 ماه نیست راه اندازی شده و تمام آگهی هاشو از سایتهای دیکه کپی میکنه چجوری شد مرجع معتبر!!!!

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
کسایی که تجربه دارن و میدونن , چجوری میشه اعتماد کرد به کارفرماهاش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مثلا میشه یک ماه براشون کار کنی و سر ماه حقوقتو ندن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا