برگزیده های پرشین تولز

آیا وسایل پر مصرف برقی همچون موبایل میتوانند بر سلامت اثر گذارند

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
اگر تو اینترنت جستجو کنی سه سوت به جواب سئوالاتت میرسی.
این جور مسائل را با دیگران مطرح نکنی خیلی بهتره چون فقط دستت میندازن (هر کس از ظن خود شد یار من)
یا به نظرت میاد و با تلقین این حساسیت در شما ایجاد شده یا واقعا بدنت حساسیت فیزیکی پیداکرده هیچ فرقی نمیکنه در هر دو حالت تنها راحش تست و امتحان اگر با چند متر فاصله گرفتن از کمپرسور مشکلت حل میشه حتما اینکار را بکن

در جهت تکمیل فرمایشات بالا، میتوانید چند روز خاموشش کنید ببینید اصلا ربطی به کولر داره یا نه. حالا چه روانی، چه واقعی. بعد که مطمئن شدید از کولره، همونطور که دوستمون فرمودند با فاصله گرفتن و کم کردن قدرت برودت و ... ببینید میتوانید شرایط رو بهتر کنید یا نه.

هلاکوخان

Registered User
لایک‌ها
4
خاموش کنم میترکم از گرما. راه دور شدن هم نیست مگر اینکه تایید کنید اگر این کارو نکنم به ملکوت اعلا خواهم پیوست.

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
خاموش کنم میترکم از گرما. راه دور شدن هم نیست مگر اینکه تایید کنید اگر این کارو نکنم به ملکوت اعلا خواهم پیوست.

یه تیکه تخته ای مقوایی چیزی بین خودت و جریان هوای سرد مستقیم قرار بده... که مستقیم بهت نزنه.

هلاکوخان

Registered User
لایک‌ها
4
یعنی به نظرت ممکنه از اون باشه ؟
خوب میتونم تنظیم کنم با کنترلش که باد رو بزنه به سمت مستقیم پایین یا بالا تا به من نخوره ولی بازم باد خفنش تا مغز استخوان میره تا وقتی که روشنه
یعنی به نظرت این سر من اینطوری میشه ممکنه به خاطر این باد عجیب کولر گازی باشه ؟

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
یعنی به نظرت ممکنه از اون باشه ؟
خوب میتونم تنظیم کنم با کنترلش که باد رو بزنه به سمت مستقیم پایین یا بالا تا به من نخوره ولی بازم باد خفنش تا مغز استخوان میره تا وقتی که روشنه
یعنی به نظرت این سر من اینطوری میشه ممکنه به خاطر این باد عجیب کولر گازی باشه ؟

باد کولر گازی خیلی خشک و خنکه... تا استخوان آدم نفوذ میکنه. :D به احتمال خیلی زیاد تاثیر فیزیکی باد سرد هست... میتوانی از یه کلاه هم هنگام کار با کامپیوتر استفاده کنی... البته درجه برودت کولر رو نباید جوری بزاری که با پالتو توی اتاق بشینی... یه جوری بزار که نه سیخ بسوزه نه کباب، پول برق رو هم مد نظر داشته باش. :D

بالا