برگزیده های پرشین تولز

آیفون بنیت ژاپن با 32 گیگ حافظه داخلی واقعی و 3.2 مگا پیکسل دوربین واقعی

mamal_h

Registered User
لایک‌ها
6
داداش وايرلس منظورت واي فايه ؟
گيرندگي ديجيتال چيه؟
شما از اول نوشته بودي ژاپني 120 كه اشتباه ميكنم؟
عنوان پستت رو هم كه نيگا كني ميبيني زدي بنيت ژاپن

بله دوست عزیز منظورم وای فای هست!
رادیو دیجیتال هست!
بله قیمت بنا به دلایلی اشتباه بود درست شد!دوستان اومدن زدن تو سر مال گفتن گوشی به درد نمی خوره و روش نوشته 32 گیگ و حافظه داخلیش 4 گیگ هست من مدل های مختلف گذاشتم تا دوستان متوجه اشتباه خودشون بشن!
وگرنه ما همون بنیت ژاپن با 32گیگ حافظه داخلی رو میدیم خدمتتون!

Last edited:

Need to fight

Registered User
لایک‌ها
50
لطفا یه عکس بزارید و مشخصات cpu????:happy:

لطفا در مورد قسمت دوم سوال توضیح بدید.گرچه انتظار نمیره یه گوشی 100 تومنی cpu اون به اندازه نسخه اصلی قوی باشه مخصوصا این که کیفیت گوشی با توجه به ژاپن بودن بدک نیست

run.exe

Registered User
لایک‌ها
1
اقا فرض می کنم حرف شما راجب مشخصات گوشی که دادید دزسته اما خواهشا اون ساخت ژاپن رو حذف کن و بزن ساخت چین که به شعور بازدید کننده ها توهین نشه.
برادر من ژاپن محصولات تاپش میده چین واسش میزنه( محصولات سونی و گوشی های سونی اریکسون و..) بعد میاد از روی یه گوشی طرح کپی بزنه ؟
تاحالا تو عمرم ندیدم که ژاپن از روی برند اصلی کپی بزنه. شما اگه دیدی به ما هم نشون بده.

mohammadkalanta

Registered User
لایک‌ها
1
آخه چطور ممکنه الان اگه بخوای یه فلش مموری 32 گیگ بخری همین حدودا باید پول بدی یا مموری کارت 32گیگ
یعنی بقیه قطعات واسه این چینی ژاپنی ها مفت در میاد
واقعا نمی فهمم

radium

Registered User
لایک‌ها
4
چند ماه دووم میاره؟
کسی از این مدل که دوستمون میگن استفاده کرده؟

Need to fight

Registered User
لایک‌ها
50
دوستان گویا این تاپیک هم سر کاری بوده.فروشنده نیستش و عکس هم نداد.

mamal_h

Registered User
لایک‌ها
6
فروشنده هستش و عکس هم میده!آره باید بگیم سفارش ژاپن و ساخت چین (اینم برای شعور بازدید کننده) :D
دووم آوردنش اگه مثل یه گوشی موبایل ازش استفاده بشه که دووم خوبی داره اما اگر بخواین باش فوتبال بازی کنید نه دووم خوبی نداره!
حتما بقییه قطعات مفت درومده که داریم مفت گوشی رو میدیم!:D
دوستان گوشی 32 گیگ حافظه داخلی واقعی داره و من عکس می گیریم و به زودی واستون میزارم اینقدر حرس نخورید سکته می کنیدااا! :D
در هر صورت کسی مایل بود من حاضرم به قول بچه ها برادریم رو ثابت کنم!:D

Last edited:

mamal_h

Registered User
لایک‌ها
6
دوست عزیز ما موندیم لنگ عکس ها و گیر کردیم با یه آدم بد قول!
چشم حتما عکس می زارم و یکی هم باید بخره تا برادری ما ثابت بشه!:D:D:D:d

amd44002007

Registered User
لایک‌ها
84
دوست عزیز ما موندیم لنگ عکس ها و گیر کردیم با یه آدم بد قول!
چشم حتما عکس می زارم و یکی هم باید بخره تا برادری ما ثابت بشه!:D:D:D:d
سلام برادر من اهوازم آدرس بده بیام این گوشی رو بعد از چک کردن خریدارم

Mey$aM

Registered User
لایک‌ها
61
راستی کیفیت پخش موزیک با هدفونش چطوریاست؟ تست کردید ؟

DJ.Bagoor

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان برای اعتماد سازی من گوشی رو با پست میفرستم شما تحویل بگیرید روشن کنید ببینید اگر این مشخصاتی رو که گفتم نداشت بدین دست پست برگردونه؟
خوبه؟
نه پست نه پیک نه تمامی شرکت هایی که این کار رو انجام می دن هیچ وقت همچین کاری را نه اجازه دارن انجام بدن نه انجام می دن
تنها و تنها برای COD محصول "پس از دریافت وجه" بسته که حالا هرچی و هر قیمتی باشه رو تحویل می دن و کاری ندارن که محصول چی هست چی نیست.

دوربین دستم نیست تا دستم بیاد سریع عکس میزارم چشم!

شما می تونی با یکی از همون گوشی ها که می فروشی که میگی 3.2 مگاپیکسل واقعی عکس می گیره,از تمامی محتویات جعبه و گوشی به همراه خود جعبه گوشی ها عکس بگیری و بذاری اینجا
نکنه خودت از این گوشی ها استفاده نمی کنی؟یا گوشیت دوربین نداره؟
میخوای با کیفیت باشه؟با دوربین عکاسی می خوای بندازی؟ واسه شروع کار همون 3.2 مگاپیکسل کیفیت واسه ما بسه تازه کیفیت دوربین گوشی هم تست می شه.

راستی !!اگه می خوای هی مداوم برادریتو ثابت کنی سعی کن وقتی داری عکس می گیری یه کاغذ که روش نام کاربریت نوشته شده کنار لوازم به طور واضح باشه که نگن عکس رو از جایی برداشتی کسی هم از عکست جای استفاده نکنه به اسم ماله خودش..

دوستان گوشی 32 گیگ حافظه داخلی واقعی داره
محض اطلاع دوستان عرض می کنم با یک مثال
افرادی که شهر های مرزی(غربی) تشریف برده باشند به ووفوور دیدند فروشندگانی که Flash Memoryهایی با ظرفیت های بالا ولی با قیمت پایین می دهند (تو همین تهرانم زیاده) و اگر همون جا هم واسه تست به یه لپ تاپ بزنی خیلی راحت PnP می شه Driver نصب می شه OS هم می گه همه چی درسته Properties دستگاه رو هم که نگاه می کنی Capacity رو 32GB نشون می ده(یا هر اون چیزی که رو قاب دستگاه نوشته) در حالی که ظرفیت واقعی حتی کمتر از 1GB است.
پپپپپپپسسسسسس هر وقت در همچین مواردی دیدید 32GB اطلاعات با سرعت مناسب و کامل بدون Error ریخته شد (ذخیره شد) انوقت با اطمینان می شه حرف از 32GB زد.

یکی هم باید بخره تا برادری ما ثابت بشه
حق با شماست
همین الان هم دوستان اهوازی اعلام آمادگی کردند....

Last edited:
بالا