برگزیده های پرشین تولز

آینده فروشگاه های اینترنتی با توجه به ...

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
انقدر اخبارم خوب بود بذار اینجا هم بزنم : دی:

بچه ها چندتا خبر شاهکار براتون دارم

شاهکار اول : الان خیر سرم مسافرتم . مسئول آماده سازی بسته ها زنگ زده میگه من دیگه کار نمی کنم ! صبح تا حالا دویست نفر زنگ زدن بابت هزینه پست . نمی دونم چی جوابشونو بدم .

الانم ایران مارکت پیغام زده میگه سفارشات زیر 19ام رو زنگ بزنید به مشتریا بگین هزینه پستیش زیاد شده ، دوباره باید فرم رو با هزینه جدید پر کنید . میگه این همه سفارشو من زنگ نمی زنم . خودت بیا زنگ بزن !!! دی:

دختره انقدر پول میگیره هرماه ازم ، مونده بخوابونه بیخ گوشم از تو تلفن .

شاهکار دوم :
با بی حوصلگی و بدون داشتن کامپیوتر ، رفتم یه لپ تاپ کرایه کردم ، اومدم از اینترنت هتل استفده کنم می بینم پولیه ! اندازه هزینه دوماه شارژ اینترنت پرسرعتم تو خونه و دفتر !

شاهکار سوم :
زنگ زدم مارکت سنتر میگم این چه مسخره بازیه ، حداقل زودتر اعلام میکردین بسته ها رو زودتر پست می کردیم . میگه خودتون باید می کردین . میگم من مسافرتم ، میگه برای چی رفتی تو این وضعیت ؟ خودت دلت می خواد دیگه !!!!!!!!!!!! دی:

میگم حداقل بذارین تا چند روز دیگه . چه جوری این همه سفارشو بگم یه روزه حاضر کنن فردا بفرستن ، میگه نمیشه .

خلاصه آخرشم کلی سر برگشتی ها و دو دره کاری های ایران مارکت و عدم تصفیه پول خوابیده دستشون و هزار تا چیز دیگه و بخصوص پورسانت بالاشون بعد از چند سال و چیزای دیگه باهاشون جروبحث کردم و آخرشم گفتم این چه وضعشه ، اصلا دیگه کش آن نمی فرستم . طرف هم خندید و گفت نفرست تا چشمت دربیاد !!!!! ( محض اطلاع من اولین مشتری طرف قرارداد ایران مارکت در ایران هستم !!! )

شاهکار چهارم :

رفتم چهار تا کارت شارژ خریدم زنگ زدم مشتریا ، فقط دو نف حاضر شدن پولش رو ( اونم با بیست درصد تخفیف) بریزن به حساب ، به چند نفر دیگه هم که زنگ زدم به هرکدوم گفتم هزینه اش بالا رفته گفتن انصراف کن خریدو ، اونم هرچی بیست ، سی تومن خریدی بود !

در یک حرکت انقلابی انقدر اعصابم خورد شد که زدم 650 تومن سفارش رو انصراف دادم تا بسوزه پدر شرکت پستی ها و شرکت واسطه ها و دربیاد چشم هرچی مشتری بی معرفت . بعضی از این نامردا تا حالا بالای سی ، چهل تومن هدیه فقط ازم گرفتن ! بخاطر بیست تومن اعتماد نمی کنن !!!!

شاهکار پنجم :
حساب کردم امروز با تبلیغات جاهای مختلف و ادزسنتر ( بدون تبلیغ تو گوگل که استپه چند ماهه ) بیشتر از 70 تومن هزینه تبلیغات دادیم .
چقدر فروش داشته باشیم خوبه امروز؟ یک سفارش به مبلغ 7000 تومان !!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

شاهکار ششم

ببخشيد ولي تا دو روز ديگه فحش خار مادر ميدن
اگه ندادن من ميرم ديگه پشتمو نگاه نمي كنم

دقیقا در قسمت پیام چند تا سفارش الکی که امروز ثبت شده ، این مورد چشم بنده را نوازش داد ! :D:D:D بگو چرا کارمندم عصبانی شده بود !

شاهکار هفتم :

اومدیم مسافرت خستگی در کنیم ، از هفت جامون زد بیرون ! فردا پس فردا برگردم ببینم چه خاکی باید تو سرمون کنیم

شاهکار هشتم :
سیستم همکاریمون با یک ماه تاخیر همچنان بطور عمومی افتتاح نشده ! :lol:

شاهکار نهم :
حدود 60 تا سایت ثبت نام کردن تو سیستم کلیکی ادزسنتر ، با این وضع فروش و هزینه الکی تبلیغات تو 48 ساعت گذشته ، هیچ کدوم رو تایید نکنم بهتره . ضمن اینکه حالشم ندارم . تا پس فردا میشه 100 تا . چک و تاییدشون یه روز وقت میگیره :wacko:

جمله قصار پایانی :

ای بر پدر و مادر باعث بانیش . گند زدن تو کارمون بی پدرا :hmm:

نمی دونم چه خاکی توسرش بکنم . خودم جهنم ، برنامه ها و طرحام جهنم ، سیستمای کسب درآمدم جهنم ، حقوق بچه هامو از کجا بیارم بدم ؟ پارسال بعد هیتلر شدن فروشگاه های اصلیمون دفتر مرکزیمون رو تعطیل کردیم و پنج ، شش نفر جوون تحصیل کرده رو که از کار بیکار شدن فرستادم خونه ور دل ننشون ( که سه تاشون که دختر بودن هنوز بیکارن بعد از یه سال ، دو تا از پسرا رفتن سربازی ، یکی دیگه هم آزانس کار می کنه ) دقت کنید همگی لیسانسه بودن !!!

حالا میترسم مجبور شم باقی بچه ها و کسایی که انلاینم کار می کنند رو کارشون رو تخته کنم . خدا رو خوش میاد ؟ :(

باید بریم همون ساختمونه که تو اون یکی تاپیک بود رو دسته جمعی با بقیه بچه ها بسازیم .

نیمههههههههههههههههه !

ای تو قبر جد و آباد هرچی ..... چیزیدن تو مملکت ، چیزشون هم تموم نمیشه !!!!!!!!!!!!!!!

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
امیر انگار سفر زیاد بهت بد نگذشته یه برگه آچار تایپ کردی :eek:

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
ای تو روحت سید علی

ببخشید این جا موند :f34r:

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
امیر انگار سفر زیاد بهت بد نگذشته یه برگه آچار تایپ کردی :eek:

جای شما خالی تا حالا خوب بود که حالا که چیزید بهمون :D الان 24 ساعته از شدت حرص خوردن نخوابیدم .

خوب این شرایط شاهکار تایپم داشت دیگه :lol:

بیاد بروکی و دوستان .... دوستان خدمتگذار و مهرورز به سلامتی کلا برین کی ....

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
ريدن بابا
من كه 250 قسط دارم چيكار كنم
بعد از تصادف كه وام برداشتم 1.5 2 تومنش مونده بود گفم بزار كار كنم بلكه قسطش دربياد كه اونم ريده شد:(

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,345
امیرخان چه دله پری داری :f34r:

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
امیرخان چه دله پری داری :f34r:

تازه ديروز بهش زنگ زدم كموبيش حالش خوب بود امروز جرات نمي كنم زنگ بزنم ميترسم از پشت تلفن منو حامله كنه ديگه :(

عصبيه بابا
حقم داره خو

همه حق داريم بلاخره اين همه سوارمون ميشن بايد يكجا پياده بشن ديگه

در ضمن دوستان بعد از يك هفته فكر كنم فروشا برگرده حالا خدا داند

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
دوستان اونقدر ها هم مساله وخیم نیست
بابا اینجور که نوشته بودید ما فکر کردیم یه بسته شیش هفت تومن هزینه ارسالش میشه الان شده 4 تومن

ولی یه نکته مثبت
من قبلا محصولی داشتم 50 هزار تومن هزینه ارسالش میشد 5 تومن به بالا
الان همون شده 4 تومن این یعنی که پست حداقل یه کار مثبت کرده

به نظر من هفت هشت ماه دیگه کامل این هزینه ها جا می افته بهتره مساله رو اینقدر حاد نکنیم و بیخود حرص نخوریم چرا که احتمال خشکیدن شیرمون هم هست :دی

راهکار ها برای کمتر کردن ضرر به نظر من :
اول این که هر کی نماز میخونه سر نمازش دعا کنه که پست کیفیت کارشو ببره بالا اگه این دعا مستجاب بشه با این هزینه ها حتی سودمون هم بیشتر میشه
پس بیاین یه ذره فشار بیارین و اعتراض کنین که آقا شما که هزینه ها رو بالا بردین چرا پست پیشتاز چهار پنج روزه میرسه به دست مشتری و ...

دوم کیفیت محصولاتتون رو ببرین بالا و حتی قیمتشم ببرین بالا تا براتون بصرفه و سعی کنید محصولاتتون تاپ و تک باشه

سوم روی سفارشی کار کنین

والسلام علیکم و رحمته اله برکاته

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
راهکار ها برای کمتر کردن ضرر به نظر من :
اول این که هر کی نماز میخونه سر نمازش دعا کنه که پست کیفیت کارشو ببره بالا اگه این دعا مستجاب بشه با این هزینه ها حتی سودمون هم بیشتر میشه
:blink::blink::D

جواب نميده :دي

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92

هست ديگه
فقط حيوناش 1.5 ميليارد دلار في ميخوره

بچجه ها ولش كنيد بچسبيد به كار ساختمون
سعادت هوييييييييييييي پس اين سيمان چي شد :wacko:

شوخي بود

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
اگه بنا به جواب دادن بود منصور كه قمه الان بايد وضعش توپ باشه :D

من بدون وضو نماز میخونم. واسه همینه دعاهام همه برعکس میشه :D

نچ. بعضی ها بیخودی مارو گنده کردن. وضع منم اونقدرا که فکر میکنید خوب نیست :eek: البته بستگی داره به چه وضعی بگی خوب

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
بچه ها ديروز پري روز و امروز چندتا سفارش داشتيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
افتضاح اندر افتضاح

gelaris

Registered User
لایک‌ها
61
از بس این قضیه به اعصابم فشار اورده این رو نوشتم واسه سیستم پستی که ازش استفاده میکنم
از همگی درخواست میکنم که در حد توانشون این موضوع رو بتونن با اداره پست خودشون و سیستمی که ازش استفاده میکنن قرار بدن تا شاید بتونن واکنشی حرفی کاری سخنی مطلبی و یا هر کاری انجام بدن :

خیلی ممنون میشم من هم مثل هزاران نفر دیگه که کارشون اینه و میدونن که این کار هم به نوبه خودش سختی ها و مشکلات خودش رو داره پیغامی از طرف این بنده حقیر به گوش مسئولانی برسونین که میشه فقط واسشون تاسف خورد واسه همچین کاری که انجام داده شده
کدوم مسئول بیخبر که حتی معلوم نبود معیار که برای افزایش چند برابری نرخ هزینه پست در نظر گرفته طبق چه اصول و معیاری واسه خودش نرخ داده و تصویب کرده ؟!
فقط میشه تاسف خورد واسه این ممل....
تنها خواهش اینه که به عنوان 1از چندین مسئول راس امور تجارت الکترونیک به این قضیه پرداخته تا شاید نتیجه ای گرفته بشه یا اگه نتیجه ای هم گرفته نشه بشه فهمید که میتونیم این راه رو ادامه داد و یا ...
خیلی از فروشگاهها که تازه به این کار رو اورده بودند متاسفانه با چنان ناامیدی دارن حرف میزنن که ادم افسوس میخوره
اگه بخواین لینک چندین فروم رو بدم تا خودتون بفهمین که به خاطر کار ادم بیسوادی که این نرخ رو به این شدت بالا کشید چند نفر به صدا در اومدن
روزتون خوش فقط ای کاش که 1 نفر مسئول بتونه حرفی بزنه تا شاید بشه واکنش و یا نتیجه ای گرفت
یا حق

jomong777

Registered User
لایک‌ها
129
من هر از چندی یه جنس برای فروش میذارم .

خیلی تعرفه هاش ستمه .

من موندم همه چی گرون میشه ولی درآمدها دست نمی خوره !!!!!

بالا