برگزیده های پرشین تولز

ابزار پیشرو یا زیگورات؟

Mehran_Storm

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان من میخوام یه لپتاپ dell D820 بخرم ولی موندم از ابزار پیشرو بخرم یا زیگورات . جفتشون ادعا میکنن نماینده dell تو ایران هستن. به نظر شما از کدوم بخرم؟ زیگورات 75 تومن گرونتر از ابزار پیشرو میده. میخواستم ببینم دلیل خاصی داره؟ شاید گارانتیش معتبرتر باشه. دلیلشو نمیدونم. کسی از دوستان تا حالا از این دو تا شرکت خرید کرده؟ خدمات پس از فروش کدومشون بهتره؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

ghabrestan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من میخوام یه لپتاپ dell D820 بخرم ولی موندم از ابزار پیشرو بخرم یا زیگورات . جفتشون ادعا میکنن نماینده dell تو ایران هستن. به نظر شما از کدوم بخرم؟ زیگورات 75 تومن گرونتر از ابزار پیشرو میده. میخواستم ببینم دلیل خاصی داره؟ شاید گارانتیش معتبرتر باشه. دلیلشو نمیدونم. کسی از دوستان تا حالا از این دو تا شرکت خرید کرده؟ خدمات پس از فروش کدومشون بهتره؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

والا شرکت زیگورات مدلهای متنوع تری داره - حدود 20 مدل - که من در هیچ شرکت دیگری این مقدار تنوع ندیدم. ضمنا D820 زیگورات هارد 160 دارد و یک عدد Mouse Dell هم درون جعبه دارد. من خودم هم دنبال این مدل بودم و بالاخره از زیگورات خریدم چون هارد برایم مهم بود ضمن اینکه یکی از دوستانم از زیگورات خرید کرده بود و راضی بود:)

بالا