• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اجاره خودرو ارزان برای تور های مسافرتی

elenaaa

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
1 دسامبر 2018
نوشته‌ها
1
لایک‌ها
0
سن
31
اجاره خودرو ارزان برای تور های مسافرتی

اجاره خودرو اجاره ماشین اجاره خودرو ارزان فصل پاییز یکی از بهترین فصل ها برای گشت و گذار در طبیعت و بازدید از جاذبه های طبیعی می باشد. باران نم نم، رنگ آمیزی چشم نواز درختان و گیاهان در کنار آب و هوایی دلنشین، زیبایی سفر در این فصل زیبا را دو چندان می کنند. یکی از مقرون به صرفه ترین روش ها برای ایرانگردی و بازدید از طبیعت بکر پاییزی کشور عزیزمان ایران، استفاده از تور های مسافرتی می باشد. علت مقرون به صرفه بودن این سفر ها، برقراری تور ها با وسایل نقلیه عمومی می باشد. در واقع شرکت های ارائه دهنده خدمات تور های مسافرتی داخلی با اجاره اتوبوس های بین شهری از شرکت های اجاره خودرو تور های خود را برگذار می کنند.

چند مکان زیبا برای سفر در فصل پاییز
در کشور 4 فصل ایران، مکان های بکر و زیبایی برای مسافرت در هر فصل وجود دارد. برخی از زیبا ترین این مکان ها برای سفر در سومین فصل زیبای سال عبارت اند از:

  1. دریاچه جنگلی چورت استان مازندران
  2. کویر زیبای ورزنه استان اصفهان
  3. جاده زیبای اسالم–خلخال حد فاصل استان گیلان و اردبیل
  4. جنگل ناهارخوران استان گلستان
  5. تالاب زیبای کردخورد حد فاصل استان همدان و اراک
  6. آبشار بیشه استان لرستان
  7. بندر زیبای ترکمن استان گلستان
  8. دره شگفت انگیز کال جنی استان خراسان جنوبی
  9. دره زیبای ستارگان جزیره قشم
شرایط اجاره اتوبوس برای تور های مسافرتی
شرکت های مشغول به فعالیت در زمینه ارائه خدمات تور های مسافرتی می توانند به صورت حقیقی یا مجازی به شرکت های اجاره خودرو مراجعه کنند و روند اداری آن را طی کنند. اتوبوس های قابل اجاره در شرکت های اجاره ماشین معمولا دارای وای فای، تجهزیات کامل سفر و صندلی مخصوص کودک هستند. اجاره اتوبوس برای تور های مسافرتی همراه با راننده می باشد از این رو نیاز به ارائه هیچ گونه مدرکی از سوی شرکت تور مسافرتی برای اجاره خودرو نیست و تمامی مسئولیت ها بر عهده شخص راننده خواهد بود.
 
بالا