برگزیده های پرشین تولز

اخبار ترکیه

صبا نفیسی

Registered User
تاریخ عضویت
20 می 2015
نوشته‌ها
84
لایک‌ها
6
سن
34

انفجارها در ترکیه ادامه داردآیا با اینهمه خطر تورهای ترکیه خریداری میشوند؟بنا بر تازه ترین اخبار منتشر شده از رسانه های ترکیه، انفجاری در استان دیاربکر ترکیه رخ داد که بر اثر آن دست کم 3 تن از افراد پلیس جان خود را از دست دادند.

این انفجار در عصر روز دوشنبه در استان دیاربکر، در منطقه ای که ضایعات ساختمانی در پی خاک برداری از خرابی های شهر سور به آن محل ریخته میشدند، رخ داد.

گفته می شود شدت انفجار به حدی بوده است که خودروهای در حال عبور از محل حادثه نیز آسیب دیدند.

این شهر که طی جنگ شهری پ.ک.ک و نیروهای ارتش و امنیتی ترکیه آسیب دیده بود و در حال بازسازی شدن بود ،بار دیگر با این حمله آسیب جدی دید.

http://csweb.ir/انفجارها-در-ترکیه-ادامه-دارد/
 

صبا نفیسی

Registered User
تاریخ عضویت
20 می 2015
نوشته‌ها
84
لایک‌ها
6
سن
34

دانستنی های جالب در مورد مردم ترکیه
از مردم ترکیه چه می دانید؟

حتی اگر سفر های داخلی را تجربه کنید و به شهرهای دیگر ایران که زادگاه شما نیستند سفر کنید، مردمانی را میبینید که آداب و رسوم متفاوتی از شما دارند، غذاهای متفاوتی میل میکنند، به لهجه ی متفاوتی سخن می گویند و البته خصوصیات ویژه ای دارند.

این موضوع در ارتباط با مردم سایر کشور ها نیز صدق می کند، مسلما افرادی که هموطن شما نیستند، با شما بسیار متفاوت خواهند بود.%D8%A2%D8%AF%D8%A7%D8%A8-%D9%88-%D8%B1%D8%B3%D9%88%D9%85-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87.jpg

آداب و رسوم مردم ترکیهبا برخی از آداب مردم ترکیه آشنا شوید.
وضعیت جغرافیایی و موقعیت قرار گیری یک کشور با آداب و رسوم مردم آن کشور رابطه ی مستقیم دارد. در مورد کشور ترکیه هم وضع به همین منوال است.

http://csweb.ir/دانستنی-های-جالب-در-مورد-مردم-ترکیه/
 

صبا نفیسی

Registered User
تاریخ عضویت
20 می 2015
نوشته‌ها
84
لایک‌ها
6
سن
34

حمله ای دیگر در استانبول


استانبول همچنان نا امن است.پس از درگیری های متداولی که در کشور ترکیه رخ داده است، دوره نوک پیکان حملات به سوی استانبول نشانه رفت. در پی حملاتی که چندی پیش در مرکز استانبول در منطقه فاتح رخ داد، خوشبختانه آسب جانی در پی نداشت. این حمله با پرتاب دو موشک به وقوع پیوست و عملیات گسترده ی پلیس برای دستگیری عامل آغاز شد.

در این میان، سلیم تمورجو رئیس شعبه استانبول حزب حاکم در گفت و گو با خبرنگاران که به طور زنده از شبکه های خبری منتشر شد، گفت: مهاجمان به این ساختمان دو نفر بودند که پلیس در پی دستگیری آنهاست.

http://csweb.ir/حمله-ای-دیگر-در-استانبول/http://csweb.ir/حمله-ای-دیگر-در-استانبول/

%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%A8%D9%88%D9%842.jpg

حمله در استانبول

وی در ادامه ی سخنان خود گفت: به احتمال قریب به یقین این حمله را عوامل سازمان تروریستی موسوم به جبهه انقلابی رهایی بخش خلق (dhkp-c) انجام داده اند.
 

صبا نفیسی

Registered User
تاریخ عضویت
20 می 2015
نوشته‌ها
84
لایک‌ها
6
سن
34
هتل ساید استار ریزورت


هتل زیبا و ساحلی ساید استار ریزورت در شهر آنتالیا و در 200 متری از ساحل واقع شده است. میان هتل و ساحل خرابه های یک شهر قدیمی قرار دارد و تا مراکز خرید بی نهایت و رستوران ها و بارهای متعدد تنها 500 متر فاصله است.

دسترسی به شبکه حمل و نقل عمومی در زمان کوتاهی ممکن است. فرودگاه آنتالیا از هتل 55 کیلومتر فاصله دارد و با حمل و نقل عمومی، یک ساعته می توان به آن رسید. هتل ساید استار ریزورت جز هتلهای خوب شهر آنتالیا است. این هتل پنج ستاره، با هزینه رزرو شبی 300 هزار تومان می توان اقامت خوشی را برای تور آنتالیا فراهم کند.

هتل دارای 336 اتاق و سوئیت مجلل است که هر کدام به زیبایی چیده شده و امکانات خوبی دارند. اتاق ها دارای سیستم تهویه مطبوع، نشیمن، آشپزخانه، تخت های دو نفره، گهواره، گاوصندوق، مینی بار، چای ساز و قهوه جوش، دسترسی به اینترنت و تلفن و تلویزیون هستند. اتاق هایی هم مخصوص افراد ناتوان و ویلچری است.

http://www.tandistravel.com/هتل-ساید-استار-ریزورت/
 
بالا