برگزیده های پرشین تولز

اخبار حوادث

آیا موافق کور کردن دو چشم اسیدپاش هستید؟

• Total voters
    114

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
سلام خدمت دوستان.

از اونجایی که در این چند روز اخیر سوانح هوایی نسباتا زیادی در کشور رخ داد برای اطلاع رسانی تاپیک های متعددی استارت شد و ظاهرا تمام هم نمیشه !

این تاپیک رو استارت میکنیم، تمامی اخبار مربوط به حوادث، چه هوایی، چه زمینی، چه زیر زمینی :)دی) رو در این تاپیک پی گیری کنید لطفا.

تاپیک های قبلی هم قفل/حذف شدند.

با تشکر از همکاری دوستان محترم.

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
اینجوری حال نمیده :(

شما با این تاپیک میخواید از اهمیت این اخبار بکاهید

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
اینجوری حال نمیده :(

شما با این تاپیک میخواید از اهمیت این اخبار بکاهید

چرا میخواهیم بکاهیم منصور ؟! :blink:

امروز صفحه اول گفتگو آزاد 4-5 تا تاپیک مجزا بود برای سوانح هوایی ! خب همش یک جا باشه بهتر نیست ؟!

- در ضمن ! شایان ذکر است این تاپیک شامل حوادث مختلف میشود ! :دی قتل - آدم ربایی - دزدی - جنگ سقوط هواپیما ! و ...

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
ولی بعضی حوادث مثل سقوط هواپیما نیاز به تاپیک جداگانه داره
هرروز که هواپیما نمیفته زمین 168 نفرم بمیرن!!و خبرشو بیاریم بذاریم تو تاپیک اخبار حوادث

بوقلمون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اتفاقا همین خیلی خوبه H-C جان ؛ کشور نیاز به آرامش داره. :)

خب تازه چه خبر ؟ هواپمایی , قطاری , عقابی .... چیزی سقوط نکرده ؟ حوصله مون سر رفت !

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
هفته پیش یه هواپیما افتاد، 168 تا کشته شدند؛
حدود 4 روز پیش یه هواپیما افتاد، 18 تا کشته شدند، 31 نفر زخمی؛
دیروز یه فورد اظطراری داشتیم، مشهد، بهحمدلله اتفاق خاصی نیافتاد؛
امروز هم دوباره یه دونه دیگه فرود اظطراری؛

تا بعد ببینیم چه پیش آید !

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
من فکر می کنم گرمای هوا یا به هواپیماها فشار آورده یا به خلبانا !
در عرض 2 هفته این همه سوانح هوایی غیر عادیه. حالا هر چقدر هم بگیم ناوگان هوایی فرسوده شده ولی چرا تمام فرسودگی ظرف 2 هفته داره خودشو بروز میده؟

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
آخریه رو که نوشتن دعوا تو کابین خلبان، احتمالا اون که قزوین افتاد هم خلبان یبوست داشته؛ رفته بوده دستشویی !

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
سلام خدمت دوستان.

از اونجایی که در این چند روز اخیر سوانح هوایی نسباتا زیادی در کشور رخ داد برای اطلاع رسانی تاپیک های متعددی استارت شد و ظاهرا تمام هم نمیشه !

با تشکر از همکاری دوستان محترم.

gigglesmile.gif

gigglesmile.gif
gigglesmile.gif
gigglesmile.gif
gigglesmile.gif
gigglesmile.gif

راستی
منم بهت گفتم گوش نکردی..چه عیبی داره صد سالی یه بار تاپیک ملت بزنن.
من فک میکنم از ترس فیلتر شدن نمیخوان تاپیکای جدی باشه چون باعث تشویش اذهان عمومی. و .........بشه.

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
چرا میخواهیم بکاهیم منصور ؟! :blink:

امروز صفحه اول گفتگو آزاد 4-5 تا تاپیک مجزا بود برای سوانح هوایی ! خب همش یک جا باشه بهتر نیست ؟!

- در ضمن ! شایان ذکر است این تاپیک شامل حوادث مختلف میشود ! :دی قتل - آدم ربایی - دزدی - جنگ سقوط هواپیما ! و ...

قاتل و دزدی تاپیک مجزا میخواد..اینجا که روزنامه نیس بخش حوادث داشته باشه..بچا میخوان بحث کنن
47b20s0.gif

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
gigglesmile.gif

gigglesmile.gif
gigglesmile.gif
gigglesmile.gif
gigglesmile.gif
gigglesmile.gif

راستی
منم بهت گفتم گوش نکردی..چه عیبی داره صد سالی یه بار تاپیک ملت بزنن.
من فک میکنم از ترس فیلتر شدن نمیخوان تاپیکای جدی باشه چون باعث تشویش اذهان عمومی. و .........بشه.

1- صد سالی یه بار ملت تاپیک نمیزنن ! صد ثانیه ای یه بار میزنن !

2- برای اینکه بحث جدی باشه حتما نیاز نیست تاپیک مجزا زده باشه. همون اول یکی اسپم کرد پستش پاک شد.

3- فکر نمیکنم بحث در مورد سقوط هواپیما مشکلی از نظر فیلترینگ ایجاد کنه، مگرنا مدیران همون تاپیک اول رو پاک میکردن.

قاتل و دزدی تاپیک مجزا میخواد..اینجا که روزنامه نیس بخش حوادث داشته باشه..بچا میخوان بحث کنن
47b20s0.gif

تاپیک مجزا نیازی نیست.

بچه ها میخوان بحث کنن، درسته ولی خب همینجا بحث کنن ! هیچ نیازی نیست صفحه اول، 4 تا تاپیک سقوط هواپیما باشه و موارد مشابه.

Last edited:

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
ولی بعضی حوادث مثل سقوط هواپیما نیاز به تاپیک جداگانه داره
هرروز که هواپیما نمیفته زمین 168 نفرم بمیرن!!و خبرشو بیاریم بذاریم تو تاپیک اخبار حوادث

چرا نیاز به تاپیک جداگانه داره سینا جان ؟

قرار نیست فقط اخبار مربوط به سقوط هواپیما رو قرار بدیم و من واقعا امیدوارم اصلا همچین اخبار رو دیگه نداشته باشیم.

اینجا صرفا برای جلوگیری از استارت متعدد تاپیک ایجاد شده.

چه مشکلی داره برای هر چیزی یک مرجع مشخص داشته باشیم ؟

این جوری حال نمیده.. :(

همین کاربر «08610023» امروز 2 تا تاپیک مختلف برای سقوط هواپیما استارت کرده بودن. این به نظر شما حال میده فرزان جان ؟

Mr.Hahn

Registered User
لایک‌ها
56

قرار نیست فقط اخبار مربوط به سقوط هواپیما رو قرار بدیم و من واقعا امیدوارم اصلا همچین اخبار رو دیگه نداشته باشیم.

همین کاربر «08610023» امروز 2 تا تاپیک مختلف برای سقوط هواپیما استارت کرده بودن. این به نظر شما حال میده فرزان جان ؟
مثلا برای هر خبر یه تاپیک مستفل بزنن چی میشه؟ اسلام در حطر میفته؟ یا شایدم میخوای بگی تاپیک زدن هم سهمیه ای شده!

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
حالا بحث نکنین بابا !
یه هواپیما هم شیراز افتاد الان !؟ !!!؟؟؟ کسی چیزی نشنیده ؟

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
مثلا برای هر خبر یه تاپیک مستفل بزنن چی میشه؟ اسلام در حطر میفته؟ یا شایدم میخوای بگی تاپیک زدن هم سهمیه ای شده!

شما متوجه میشی من میگم امروز 4 تا تاپیک در رابطه با سوانح هوایی در صفحه اول باز بود ؟!

به جای اون 4 تا تاپیک، 1 تاپیک هست و شاید 3 تا تاپیک خوب بجاش بیاد بالا !

sina86

Registered User
لایک‌ها
35

خوب اخبار حوادث رو که به مقدار زیاد داریم تو روزنامه ها می خونیم در ضمن کسی حوصله نداره بیاد اینجا هرروز اخبار حوادث تو این تاپیک کپی پیست کنه جذابیتی هم نداره و این تاپیک خیلی زود به صفحات پایین تر میره و زیر خاکی میشه.
اما وقتی یه حادثه بزرگ اتفاق میفته تاپیک می زنن و راجع بهش بحث می کنن.

Mr.Hahn

Registered User
لایک‌ها
56
شما متوجه میشی من میگم امروز 4 تا تاپیک در رابطه با سوانح هوایی در صفحه اول باز بود ؟!

به جای اون 4 تا تاپیک، 1 تاپیک هست و شاید 3 تا تاپیک خوب بجاش بیاد بالا !

خب 4 تا تاپیک باشه. اصلا بذار 10 تا باشه. وقتی تو هر کدوم داره در مورد یه موضوع مستقل بحث میشه چه اشکالی داره؟ تاپیک یعنی موضوع و زدن تاپیک هم یعنی باز کردن یه موضوع جدید. دلیلی نداره همه ی حوادث رو با پاشنه کش بریزیم تو یه تاپیک. تازه اینجوری که شما میگی سرچ کردنشون هم دشوارتر میشه و مجال بحث کردن برای هر موضوع هم کمتر پیش میاد.

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
حضور نو حضور تازه به حضور رسیده ی حضرت حاضر، تنگی جون رو خدمت حضرات و حضار حاضر تبریک و تسلیت عرض مینمایم !

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
خوب اخبار حوادث رو که به مقدار زیاد داریم تو روزنامه ها می خونیم در ضمن کسی حوصله نداره بیاد اینجا هرروز اخبار حوادث تو این تاپیک کپی پیست کنه جذابیتی هم نداره و این تاپیک خیلی زود به صفحات پایین تر میره و زیر خاکی میشه.
اما وقتی یه حادثه بزرگ اتفاق میفته تاپیک می زنن و راجع بهش بحث می کنن.

بله ! دقیقا مثل اینی که الان استارت کردین !؟

خب 4 تا تاپیک باشه. اصلا بذار 10 تا باشه. وقتی تو هر کدوم داره در مورد یه موضوع مستقل بحث میشه چه اشکالی داره؟ تاپیک یعنی موضوع و زدن تاپیک هم یعنی باز کردن یه موضوع جدید. دلیلی نداره همه ی حوادث رو با پاشنه کش بریزیم تو یه تاپیک. تازه اینجوری که شما میگی سرچ کردنشون هم دشوارتر میشه و مجال بحث کردن برای هر موضوع هم کمتر پیش میاد.

واقعا اشکالی نداره 4 تا تاپیک در مورد یک مساله تو صفحه اول باشه ؟!

نامردی اگه پست منو پاک کنی
من گفتم بگو اشتباه کردم و السلام اینقدر با کاربرا درگیر نشو و بهشون توهین نکن فکر کردی شدی همکار انجمن یعنی خیلی حالیته؟

:D

اگه تو خیلی مردی با آی دی اصلیت بیا حرفت رو بزن !

- در مورد اون جمله آخر هم کلا : شما هر جور دلت میخواد فکر کن ! اهمیتی نداره برای من !

بالا