منتخب بازارچه

طرح آسایش

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
تاریخ عضویت
19 اکتبر 2017
نوشته‌ها
12
لایک‌ها
0
سن
31
اخبار روز 3 آبان 1396


بازارها به کدام سو می‌روند؟


شواهد حاکی از آن است که در نیمه دوم امسال اقتصاد جدی‌تر دنبال می‌شود. میزان معاملات مسکن، افزایش سفارش‌های تولید در شرکت‌های صنعتی، حال خوب بورس و … نشان از رونق در اقتصاد ایران دارد اما در این حین سخنان ترامپ در مورد برجام و همچنین **** پاسداران می‌تواند بار دیگر بازارها را با تردید مواجه کند.


تصویب بودجه دیوان محاسبات در سال ۹۷

اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در جلسه عصر امروز خود بودجه دیوان محاسبات در سال ۹۷ را تصویب کردند.
ثبت تورم ۸.۲ درصدی برای مهر

بر اساس اطلاعات مرکز امار ایران در مهر ماه تورم سالانه برای کل کشور ۸.۲ درصد شد که نسبت به ماه قبل ۰.۲ درصد رشد کرده است.
ثبت بیشترین شماره شبا از سوی مددجویان نهادهای حمایتی

مددجویان نهادهای حمایتی با سهم ۷۶ درصدی، بالاترین مشارکت را در ثبت شماره شبا بانکی خود در سامانه سهام عدالت برای دریافت سود داشته‌اند.


دستورالعمل ترخیص کالاهای معاف از پرداخت تعرفه

اعتبار پیش‌بینی شده در قانون بودجه ۹۶، مانع از ترخیص کالاهایی که طبق قوانین و با شرایط مصوب از پرداخت تمام یا قسمتی از حقوق گمرکی و سود بازرگانی معاف هستند، نمی‌شود.
اختصاص ۵۰۰ هزار میلیارد ریال به طرح‌های تولید و اشتغال

ولی‌الله سیف از تخصیص ۲۰۰ هزار میلیارد ریال به وام‌های کوچک و بزرگ، ۲۰۰ هزار میلیارد ریال به ایجاد اشتغال روستایی و مشاغل خانگی و ۱۰۰ هزار میلیارد ریال برای نوسازی خطوط تولید خبر داد.
سامانه سهام عدالت بسته شد

امروز با اتمام مهلت مشمولان سهام عدالت برای افزایش صورتحساب خود، سامانه سهام عدالت به مدت سه روز تعطیل شد. علاوه بر این مدت زیادی به واریز سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۱۳۹۵ نمانده است، مشمولانی که ۶۰۰ هزار تومان سهام عدالت دارند حدودا ۷۲ هزار تا ۹۰ هزار تومان سودِ سال مالی ۱۳۹۵ دریافت خواهند کرد.
جزئیات و نحوه تشخیص اصالت کالاهای وارداتی

گمرک ایران پس از ارائه خدمات اینترنتی، نحوه مراجعه شهروندان به سامانه‌های مختلف گمرک را برای تشخیص اصالت قیمت، برند کشور سازنده و غیره اعلام کرد.

اتلاف منابع، همراه همیشگی رشد اقتصادی ایران

معاون پارلمانی وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: اقتصاد ایران در بهره‌وری جایی نداشته و رشد اقتصادی با اتلاف منابع همراه است.


رکورد کاهشی قیمت طلا در بازار کامکس آمریکا

قیمت طلا در پایان معاملات روز جمعه بازار کامکس آمریکا به کمترین سطح در ۲ هفته گذشته رسید.
 
بالا