منتخب بازارچه

اخبار طرح آسایش

طرح آسایش

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
تاریخ عضویت
19 اکتبر 2017
نوشته‌ها
12
لایک‌ها
0
سن
31
اخبار روز 9 آبان 1396

کنارگذاری صندوق بین‌المللی پول توسط اتحادیه اروپا
در آینده‌ نزدیک احتمالا شاهد تیره شدن روابط بین صندوق بین‌المللی پول و اتحادیه اروپا خواهیم بود؛ چرا که اروپایی‌ها قصد دارند صندوق دیگری را جایگزین صندوق بین‌الملل پول کنند.

پایبندی امارات به ادامه کاهش تولید نفت
امارات متحده عربی در راستای پایبندی به توافق کاهش تولید نفت جهانی، به کاهش تولید خود ادامه می‌دهد.

استراتژی جدید ژاپن علیه چین
طبق گفته وزیر خارجه ژاپن، توکیو در نظر دارد مذاکره استراتژیکی را به رهبران آمریکا، هند و استرالیا پیشنهاد دهد که هدف آن مقابله با نفوذ چین تحت برنامه «یک جاده، یک کمربند اقتصادی» است.

تسهیل قوانین بانکداری قطر برای اتباع خارجی
بانک مرکزی قطر به کارگران خارجی اجازه داد تا سه ماه بعد از پایان مجوز اقامت خود، اجازه تراکنش در سیستم بانکداری این کشور را داشته باشند.

پشت پرده سیاست‌های حمایت‌گرایانه آمریکا علیه اروپا
آمریکا مدت‌هاست که سیاست‌های حمایت‌گرایی اقتصادی خود را در پیش گرفته و کارشناسان معتقدند این روند به صورت پنهان حتی پیش از روی کار آمدن ترامپ اجرا می‌شده است.

افزایش مجدد قیمت نفت
روز دوشنبه با انتظار از این که توافق کاهش تولیدات به ***** اوپک که قرار بود ماه مارچ آینده به پایان برسد، تمدید شود، قیمت‌های نفت افزایش یافت و قیمت نفت برنت بالای ۶۰ دلار باقی ماند.

بانک جهانی: شاهد یک بحران مالی دیگر خواهیم بود
بانک جهانی اعلام کرد، در صورتی که افزایش بدهی کشورها تداوم داشته باشد، باید شاهد یک بحران مالی جدید دیگر در جهان باشیم.

روسیه پس از تزارِ قرن ۲۱
اگر چه صد سال پیش حکومت تزارها به پایان رسید، اما هنوز بسیاری بر این باورند که به دلیل نوع حکومت ولادیمیر پوتین، روسیه همچنان تحت حاکمیت یک تزار است. پس از استالین، غرب او را قدرتمندترین **** این کشور می‌داند، اما او هم همچون سایر تزارها ضعف‌های خود را دارد. اقتدارگرایی بیش از حد او و فقدان یک دموکراسی واقعی، از جمله مشکلاتی است که می‌تواند منجر به فروپاشی و تجزیه روسیه شود.
 
بالا