برگزیده های پرشین تولز

ادکلن مردانه لالیک مدل Encre Noire حجم 100 میلی لیتر | عطر برند

icepack38

Registered User
تاریخ عضویت
14 سپتامبر 2013
نوشته‌ها
181
لایک‌ها
51
مورد پسند: آقایان

بهترین فصل برای استفاده: زمستان - پاییز - بهار

نوع رایحه: چوب سوخته،بوی خاک و زمین، گیاهان معطر

نوع ماندگاری: ادوتویلت { غلظت عصاره برابر با 7 درصد الی 15 درصد است }

حجم رایحه: 100 میلی لیتر

وزن خالص: 700± گرم
ادکلن مردانه لالیک مدل Encre Noire حجم 100 میلی لیتر | عطر برند
نام کامل این ادکلن، ادکلن لالیک مردانه انکری نوآر (Encre Noire)است که در سال 2006 نوسط ناتالی لورسون زیر نظر مستقیم برند لالیک در فرانسه تولید شد و با هدف قرار دادن سلیقه آقایانی که به رایحه تلخ علاقه دارند ساخته شد. ادکلن دارای 100 میلی لیتر حجم مایع رایحه و وزن 700 گرم تجربه بسیار لذت بخشی را برای همراهانش به ارمغان می آورد.

  • طراحی ظاهری شیشه ادکلن
ظاهر ادکلن لالیک از شیشه مکعبی کاملا مشکی و آینه مانند ساخته شده است که میتوان انعکاس اجسام نزدیک به ادکلن را در شیشه آن مشاهده نمود. مشکل این نوع شیشه ماندن جای اثر دست بر روی شیشه است که خوشبختانه به راحتی با یک دستمال معمولی قابل پاک شدن است و میتوان از وزن تقریبا زیاد شیشه کمی ایراد گرفت که در مقابل رایحه و طراحی حرفه ای شیشه آن به راحتی میتوان از این مشکلات صرف نظر کرد.

تمام بدنه شیشه ای ادکلن لالیک مردانه مشکی بدون آرم و علایم است به غیر از جلوی ادکلن که نام مدل آن یعنی ENCRE NOIR با حروف بزرگ و به رنگ و برجسته حک شده است

  • طراحی ظاهری درب ادکلن
1507539594.jpg


درب لالیک از چوب ساخته شده و برای جلب نوجه روی درب ادکلن لالیک اصل نام برند لالیک به زبان انگلیسی و با حروف برزگ ( LALIQUE ) درج شده است. طرح درب ادکلن همانند شیشه آن مکعبی و از رنگ ترکیبی قهوه تیره و مشکی طراحی گردیده است. تمام قسمت های درب چوبی به صورت خطوط تو رفته تنه درخط طراحی کردیده است که این موضوع زیبایی درب ادکلن را روی شیشه آن بسیار زیبا و حرقه ای کرده است.

  • مشخصات جعبه ادکلن
1507539735.jpg


جعبه ادکلن عطر لالیک مردانه مشکی از دو لایه داخلی و بیرونی مقوایی بسیار محکم ساخته شده است تا جلوی وارد شدن ضربه به شیشه ادکان را تا معمول بگیرد. در ظاهر بیرونی جعبه که از کارتون مشکی ساخته شده، همانند درب این ادکلن از طرح های برجسته مانند شکاف روی تنه درختان استفاده شده که در هنگام در دست گیری جعبه احساس خوبی به شما القا میدهد.

روی کارتون ادکلن لالیک چوبی یک نوار مشکی براق وجود دارد که به صورت کمربند، دور تا دور کارتون را در بر گرقته است و در دو سوی این نوار نام تجاری برند LALIQUE به صورت کمی برجسته با حروف بزرگ و به رنگ سفید نوشته شده و در دو طرف دیگر نوار، مدل ادکلن یعنی ENCRE NOIRE با حروف بزرگ و برجسته به رنگ سفید درج شده است

1507539806.jpg


لایه داخلی کارتون ار مقوایی محکم تر و فشرده تر به صورت مربع عم اندازه شیشه ادکلن ساخته شده است تا زمانی که ادکلن در جعبه قرار میگیرد نکان نخورد و ضربه نبیند. روی درب جعبه نام برند لالیک به زبان انگلیسی و برجسته اما به رنگ مشکی نوشته شده است و این طرح دقیقا در پشت درب هم قرار دارد.ماندگاری رایحه در شرایط متفاوت
ادکلن مردانه لالیک مشکی مدل انکری نو آر برای آقایان طراحی گردید اما بسیاری از خانم ها بدلیل سلیقه مشابه آقایان از این ادکلن استفاده میکنند. بدلیل بوی تلخ و گرم این ادکلن بهترین فصل برای استفاده، زمستان و پاییز و بهار می باشد اما این بدین دلیل نیست که تابستان نباید از این ادکلن استفاده نمود بلکه این ادکلن در هوای تابستان هم میتوان استفاده نمود و از رایحه آن لذت برد.

رایحه این ادکلن بسیار ماندگاری بالایی دارد بدین صورت که ماندگاری رایحه در هوای شرجی به 7 ساعت میرسد و در هوای گرم به 8 ساعت و در کمال باور در هوای خنک ماندگاری به 10 ساعت افزایش می بابد که دلیل پیشنهاد ما برای استفاده از این ادکلن در فصل های نام برده همین ماندگاری بالا در هوای خنک است.

نوع پوشش لباس هم تاثیر خوبی بر ماندگاری رایحه دارد زیرا اگر لباس شما نخی باشد ماندگاری ادکلن در شرایط مختلف تا 7 ساعت و لباس های جنس نایلونی تا 5 ساعت ماندگاری ادکلن را افزایش میدهد، البته این افزایش بستگی به شرایط آب و هوایی دارد که در بالا نام بردیم.

ادکلن لالیک مردانه دارای خط بوی بسیار معقول است که نظر اطرافیان شما را به خوبی جلب خواهد کرد. این خط بو برای مدت 2 ساعت از زمان اولین استقاده در هر نوبت استفاده بوی رایحه را به خوبی در 2 متر اطراف شما پرتاب میکند.

قرار است چه رایحه ای را تجربه کنید؟
نوع رایحه ادکلن تند، تلخ طبع گرم و همراه با بوی طبیعت است و ساختار اصلی رایحه با ترکیبات چوب سوخنخ، بوی خاک و زمین و گیاهان معطر تولید و اغدام گردیده است. شما در ایتدای هر توبت استفاده از لالیک مشکی در 10 دقیقه اول با بوی بسیار معطر چوب درخت سرو مواجه میشوید و در 10 دقیقه دوم این رایحه به راحیه علف وتیور تغییر پیدا می کند و در تهایت بعد از 30 دقیقه از اولین اسپری شما بوی مشک و چوب کشمیر و کمی بوی چوب سوخته را استشمام می کنید.

اگر به ادکلن لالیک مشکی مردانه مدل ENCRE NOIR علاقه مند شده اید میتوانید همین حالا از وب سایت عطر برند این کالا را با ضمانت اصل بودن و گارانتی بازگشت وجه در هر شرایطی سفارش دهید.

سفارش ادکلن مردانه لالیک مشکی
 
بالا