برگزیده های پرشین تولز

ارسال پیامک به تمام آگهی دهنده های دیوار یک شهر

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
سلام

میخوام هر کسی آگهی ای در دیوار یا شیپور هر شهری میزاره مربوط به هر شهری ، بهش یک پیام تبلیغاتی ارسال بشه

نمونه این کار رو انجام میدن

کسی راهی سراغ داره ؟

ctboard

Registered User
لایک‌ها
71
سلام ، اگر تمایل داشتید میتوانم ربات نسخه تحت وب یا تحت ویندوز بنویسم ، و شماره ها را از آگهی ها استخراج و پیامک شما را ارسال کند.

اگر تمایل داشتید لیست امکانات و قابلیت هایی را که می خواهید ارسال نمایید.
مشاهد نمونه کار ها و راه های ارتباطی : https://mypgr.ir
Mobile & Watsapp Number : 09351567347
Email & Hangouts : [email protected]

gazmeh13

Registered User
لایک‌ها
109
واسه این کار باید باتی نوشته بشه که شماره ها رو جمع اوری کنه و بعد شماره ها رو به پنل پیامکی بدید
نیاز به vps و پروکسی هست
یه پیام بهم بدید هزینه و توضیحات رو واستون ارسال کنم

ctboard

Registered User
لایک‌ها
71
واسه این کار باید باتی نوشته بشه که شماره ها رو جمع اوری کنه و بعد شماره ها رو به پنل پیامکی بدید
نیاز به vps و پروکسی هست
یه پیام بهم بدید هزینه و توضیحات رو واستون ارسال کنم
نیازی به هزینه برای خرید سرور مجازی نیست ، با هاست معمولی هم میشه اینکار را کرد ، در هنگام استخراج شماره، پیامک را ارسال میکند و ذخیره میکند ، برای جلوگیری از ارسال تکراری.

در ضمن میشه ، تحت ویندوز نوشت ، روزی چند دقیقه نرم افزار را اجرا کند ، و برنامه تمام شماره های جدید بخش مورد نظر را استخراج کند.

Last edited:

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
نیازی به هزینه برای خرید سرور مجازی نیست ، با هاست معمولی هم میشه اینکار را کرد ، در هنگام استخراج شماره، پیامک را ارسال میکند و ذخیره میکند ، برای جلوگیری از ارسال تکراری.

در ضمن میشه ، تحت ویندوز نوشت ، روزی چند دقیقه نرم افزار را اجرا کند ، و برنامه تمام شماره های جدید بخش مورد نظر را استخراج کند.

هاست دارم
با کمترین هزینه ممکن
اگر کسی شماره های افراد یک استان رو داشته باشه که حداقل در دیوار و شیپور آگهی زدن تا الان ، که کار راحت تر میشه و می مونه پیامک زدن بهشون فقط

ctboard

Registered User
لایک‌ها
71
یک ربان میشه نوشت و هر n ساعت شماره های n آگهی آخر دیوار را استخراج کند و بررسی می کند که اگر قبلاً به این شماره پیامک ارسال نکردن از طریق API سامانه پیامکی( به عنوان نمونه که خود استفاده می کنم: https://mypgr.ir/lcrE) پیام را ارسال می کند.

d-vahid

Registered User
لایک‌ها
347
سلام

میخوام هر کسی آگهی ای در دیوار یا شیپور هر شهری میزاره مربوط به هر شهری ، بهش یک پیام تبلیغاتی ارسال بشه

نمونه این کار رو انجام میدن

کسی راهی سراغ داره ؟

یه ربات هست که شماره ها رو استخراج میکنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

khodesina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام . اول باید با زبان php و دستور curl یک خزشگر بنویسید تا صفحه دیوار و شیپور رو خزش کنه و شماره هارو جمع اوری کنه
بعدش با استفاده از یه پنل اس ام اس شروع به ارسال پیامک می کنید . اکثر پنل ها وب سرویس ارائه میدن ولی پیام رسان وب سرویس رایگان برای ارسال پیامک ارائه میده و هیچ هزینه ای ازت نمیگیره .

بالا