برگزیده های پرشین تولز

ارمنستان رفته ها بیان تو و راهنمایی کنن

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
با سلام.
میخوام برای 10 روزی برم ارمنستان مسافرت.
حالا دوستانی که رفتن در زمینه های زیر بهم کمک کنن و البقی رو خودم از اینترنت و پرس و جو پیدا میکنم.
1-بهترین شهر برای تفریح و خرید
2-هتل یا مهمانسرا یا خونه؟
3-اگر هتل اسم هتل به همراه آدرس
4- هزینه هتل و خورد و خوراک و ...
5- هنوز بدون ویزا هست و مهر در هنگام خروج میخوره یا شرایط تغییر کرده؟
6- هر چیزی که صلاح میدونید و برای راهنمایی لازم هست.
با تشکر از دوستان شرکت کننده

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
دوستان یعنی کسی تا بحال ارمنستان نرفته؟
کسی اطلاعات هتل و .... نداره از ارمنستان؟؟؟؟
عجباااااا:confused:

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
دوست عزیز ممنون از راهنماییتون
سایت خوبی بود.
اطلاعات کلی و مفیدی داشت ، اما جوابای من توش نبود:eek:
فقط شاید جواب سوال اول من توشون بود و اونم میشد بهترین شهر ایروان ( البته در سایت شما فقط در مورد ایروان مطلب بود و در مورد شهرهای دیگه مطلب خاصی نبود که بشه مقایسه کرد.)

ببینید اینطوری بگم شاید بهتر باشه ، ما دو نفریم که نمیخوایم با تور بریم.(به دلایل مختلف)
میخوایم خودمون بریم اونجا برای دیدن اماکن دیدنی و تفریحی و نهایتا اگر چیز خوبی پیدا کردیم خرید. البته خرید برای خودمون نه سوغاتی و فامیل و ... . پس بازاری میخوایم که قیمتش مناسب باشه.
چون شنیدم که میگن ارمنستان لباس خیلی ارزونتراز ایران هست و جنسشون هم بهتره.
اما در سایت شما فقط مراکز معتبر و مارک معرفی شده بود که خب معلومه قیمتاشون خیلی بالاست.
ما میخوایم تو این 10 روز تا جای ممکن هزینه مون پایین باشه.
با توجه به اینکه پسر و جوون هستیم و خونواده باهامون نیست ، پس نیازی هم به هتل لوکس و 5 ستاره و ... نداریم.برای همین پرسیدم دوستانی که رفتن آدرس یه هتل 1 یا 2 ستاره ، یا مهمانسرا یا خونه اجاره رو با قیمت حدودی اگر دارن بگن.

من خودم مدتی ترکیه بودم و برای همین میتونم کسی که میخواد کم خرج بره استانبول و آنتالیا راهنماییش کنم ، حالا خواستم همین راهنمایی رو از ارمنستان رفته ها بگیرم ، اما انگار یا کسی نرفته یا تمایل به راهنمایی ندارن.

بعد تو ارمنستان باید ارمنی حرف زد یا انگلیسیشون خوبه و متوجه میشین؟

الناز پارسا

Registered User
لایک‌ها
23
دوست خوبم آپارتمان اجاره کنین که خیلی بصرفه و ارزونه و کارشناسای آژانس یاسمین سیر میتونن براتون آپارتمان اجاره کنن . اکثر افراد انگلیسی متوجه میشن و اگه آشنایی با این زبون دارین به لیدر نیاز ندارین . در مورد خرید هم مسلما قیمت لباس در ارمنستان خیلی مناسبه . در ایروان میتونید به مراکز خرید اسکادا و مرکز خرید تاشیر برای خرید لباس سر بزنین .
یه آپارتمان مبله و تمیز هم حدودا شبی 60 دلار درمیاد .
بازم سوالایی بود در خدمتم

بالا