برگزیده های پرشین تولز

ارور جدید در نصب ویندوز 7

siavash_biz007

Registered User
لایک‌ها
0
سلام آیا کسی در حین نصب ویندوز 7 با این ارور روبرو شده؟برای من که تازگی داشت! a required cd/dvd drive device driver is missing. یا no device driver were found.make sure that the installation media contains the correct drivers :(:(:(

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
برادر درایو دی وی دی شما چیه؟ میگه درایورهاشو نداره که بخواد بخونه از روش. شما یه راه حل داری برای این که بتونی ویندوز را نصب کنی. این برنامه را دانلود کنی و باهاش یه فلش مموری بوتیبل از دی وی دی نصب ویندوز سون بسازی و از روی اون ویندوز را نصب کنی؛
http://download.cnet.com/Windows-7-USB-DVD-Download-Tool/3000-18513_4-10972600.html

g0dsend313

Registered User
لایک‌ها
310

siavash_biz007

Registered User
لایک‌ها
0
خدا خیرت بده لا اقل یه جواب دادی حالا من تست میکنم اگه جواب نداد باز بر می گردم باز هم ممنون:cool::cool::cool:

siavash_biz007

Registered User
لایک‌ها
0
برادر درایو دی وی دی شما چیه؟ میگه درایورهاشو نداره که بخواد بخونه از روش. شما یه راه حل داری برای این که بتونی ویندوز را نصب کنی. این برنامه را دانلود کنی و باهاش یه فلش مموری بوتیبل از دی وی دی نصب ویندوز سون بسازی و از روی اون ویندوز را نصب کنی؛
http://download.cnet.com/Windows-7-USB-DVD-Download-Tool/3000-18513_4-10972600.html

با تشکر از راهنمایی خوبت:cool:

siavash_biz007

Registered User
لایک‌ها
0
موید باشی! :blush:

سلام جیگر جان اولا که دانلود کردم/دوما فایل ایمیج رو انتخاب کردم ولی یک ارور داد
2od8mlm76ty0pmqeqptt.png
:(:(:(:(:(:( این بار دیگه نا امیدم نکن
حتی با چند تا نرم افزار هم ایمیج گرفتم ولی باز هم همین ماجرا بود

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
سلام جیگر جان اولا که دانلود کردم/دوما فایل ایمیج رو انتخاب کردم ولی یک ارور داد
2od8mlm76ty0pmqeqptt.png
:(:(:(:(:(:( این بار دیگه نا امیدم نکن
حتی با چند تا نرم افزار هم ایمیج گرفتم ولی باز هم همین ماجرا بود
چرا؟! :eek: تصور می کنم ایمیجت بوتیبل نیست. ببینم شما از روی این دی وی دی بوت کردی سیستمو؟ از بوتیبل بودنش مطمئنی؟ به هر حال چون با چند نرم افزار امتحان کردی و جواب نداده چیزی که هست به ایمیج این دیسک گیر میده.
دو تا راه داری؛ 1. یه دیسک دیگه گیر بیاری یا دانلود کنی. 2. راه سریعتر و اون این که از روش دوم توضیح داده شده در این لینک استفاده کنی ممکنه جواب بده؛ http://www.sevenforums.com/tutorials/2432-usb-windows-7-installation-key-drive-create.html

siavash_biz007

Registered User
لایک‌ها
0
چرا؟! :eek: تصور می کنم ایمیجت بوتیبل نیست. ببینم شما از روی این دی وی دی بوت کردی سیستمو؟ از بوتیبل بودنش مطمئنی؟ به هر حال چون با چند نرم افزار امتحان کردی و جواب نداده چیزی که هست به ایمیج این دیسک گیر میده.
دو تا راه داری؛ 1. یه دیسک دیگه گیر بیاری یا دانلود کنی. 2. راه سریعتر و اون این که از روش دوم توضیح داده شده در این لینک استفاده کنی ممکنه جواب بده؛ http://www.sevenforums.com/tutorials/2432-usb-windows-7-installation-key-drive-create.html

قبلا دوستم از روی یک دی وی دی برام ویندوز سون نصب کرد منم گرفتمش و برای خودم یک ایمیج از روش گرفتم و با img burn برای خودم یکی زدم به نظرت از دی وی دی اون بد ایمیج گرفتم؟ به هر حال این راه رو هم امتحان میکنم . بازم ممنون:D

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
قبلا دوستم از روی یک دی وی دی برام ویندوز سون نصب کرد منم گرفتمش و برای خودم یک ایمیج از روش گرفتم و با img burn برای خودم یکی زدم به نظرت از دی وی دی اون بد ایمیج گرفتم؟ به هر حال این راه رو هم امتحان میکنم . بازم ممنون:D
احتمالا! باید اون دیسک اصلی را هم امتحان کنی ببینی مشکل از کجا بوده. بله فعلا همون راه دوم را امتحان کن ایشالا که کارتو راه میندازه!

bahar_daneshvar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای منم این مشکل پیش آمده بود انگار اشکال از cd ویندوزم بود یه کپی قبلا از همون cd داشتم اون نصب شد

MostafaIT

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان عزیز دی وی دی رو تمیز کنید! (کثیف باشه به این مشکل بر میخورید!)

بالا