برگزیده های پرشین تولز

ارور موقع نصب cmc فارسی

Katie Melua

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ممنون میشم کمک کنید این ارور واسه چیه؟!!!

خطاي مهم: مقدار register_globals در فايل پيكربندي php.ini غيرفعال مي باشد, لطفا آنرا فعال كنيد!

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
سلام
شما غلط املائی زیاد داری:دی

شما فکر کنم یا داری مامبو نصب میکنی یا سیستم کامرس
برای اینکار اگر هاست شما لینوکس میباشد داخل فایل .htacces که بدون نام میباشد و فقط پسوند htaccess دارد در یک خط نوشته ی زیر رو اضافه کنید

کد:
php_value register_globals 1

persian Gulf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم موقع نصب فارسي كامرس به اين مشكل برخوردم.علتش رو هم در خود راهنماي نصب فارسي كامرس اينطوري نوشته كه:
اگه شما برروی کامپیوتر شخصی خودتون می‌خواین از این برنامه استفاده کنین. باید فایل PHP.ini مربوط به سرور خودتون رو پیدا کنین. (محل این فایل با توجه به اینکه از چه سیستم عامل و وب سروری استفاده می‌کنین متفاوت است ولی شما می‌تونین با یه جستجو ساده اون رو سریع پیدا کنین) بعد این فایل رو با یک ادیتور مناسب باز کرده و خط زیر رو توی فایل پیدا کنین:
register_globals = Off
بعد اون خط رو به صورت زیر ویرایش کنین:
register_globals = On
حال فایل رو Save کرده و بعد وب سرور خودتون رو دوباره راه اندازی کنین. مشکلتون باید حل شده باشه.
ولی اگه شما می‌خواین این سیستم رو برروی سایت اصلی خودتون نصب کنین نمی‌تونین به فایل PHP.ini دسترسی داشته باشین و فقط مدیر سرور است که می‌تونه این فایل رو ویرایش کنه و به احتمال قوی اونها هم حاضر نخواهن شد که تغییرات دلخواه شما رو به دلیل مسائل امنیتی توی فایل بدن. در این حالت شما یا می‌تونین منتظر باشین تا این مشکل در نسخه‌های آتی به طور کامی حل بشه یا اینکه از یک سرور دیگه که این مقدار روش فعاله استفاده کنین. من بهتون پیشنهاد می‌کنم که از سرورهای PersianServices.com استفاده کنین که این گزینه روش فعال است.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
شما خودت نمی تونی از توی هاست این رو فعال یا غیر فعال کنی باید با مدیریت سررور یا همون هاست تماس بگیر

persian Gulf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته لازم به ذكر هست كه چون فعال بودن Register global يه حفره امنيتي ايجاد ميكنه و فعال بودن اون براي كل سرور خطر امنيتي ايجاد ميكنه به احتمال فراوان مديريت سرور يا هاست هم اين مقدار رو براي شما فعال نخواهد كرد

بالا