برگزیده های پرشین تولز

ازدواج با افغان ها برای دریافت ویزای شینگن افغانستان

obaid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الکی نیست خودم در دفتر سازمان ملل یعنی UN کار میکنم آمار در دسترس ما قرار دارد من هنوز کم گفتم اکثر آنها تا به حال کارت سازمان بدست نیاورده اند. سایت .WWW.UN Afghanistan.org
بیبین برادر من به همه شما ها احترام دارم هیچ فرقی قایل نیستم در افغانستان حدود ۳۶ سال است جنگ ادامه داره و مردم ما بیشتر از دیگران آمار و ارقام را بلدند . اینجا چون انگلیسی زبان دوم ما است حتا یک طفل کوچک هم خطا نمیری .
پس ما خوشحال میشیم تا بتوانیم برای هر مومن کاری کنیم یگانه راه قبول شدن شما به مدت زمان کم و زود و با هیچگونه مصرفی آمدن تو افغانستان است و گرفتن پاسپورت آن میتوانی با این کار در ظرف ۴ ماه بدون هیچ هزینه ممکن اقامت اروپا را بگیری.

obaid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بیبین کشور شما بهتر است من نمیگم ما بهتریم در کشوری که یک سال جنگ باشه ۵ سال ضرور است تا به حالت اولی برگرده.
شما که کشور تان آرام بود باید خیلی زیاد از اینها پیشرفت میکردید. و نام شما تو تمتم دنیا میبود.
شما لطف کنید از ایران بیرون بروید و در مورد ایرانی ها سوال کنید و دنیا چی تعرفی میده.
اما میگه آفرین افغان با وجود اینکه ۳۶ جنگ را تجربه کرد و در حال حاظر هم جنگ جریان دارد از رویه خوبی برخوردارند .
بخدا قسم بیشترین منبع پولی شما زمان تحریم بندر قندهار بود که سفیر ایران هم از افغانستان تشکری کرده گفت بیشتر از نصف مصارف ما از افغانستان بدست میاد.و اگر تحریم رفع شد جبران میکنیم. حسن روحانی هم در جشن نوروز گفت پس اینقد هم سخت نگیر به خودت .

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
الکی نیست خودم در دفتر سازمان ملل یعنی UN کار میکنم آمار در دسترس ما قرار دارد من هنوز کم گفتم اکثر آنها تا به حال کارت سازمان بدست نیاورده اند. سایت .WWW.UN Afghanistan.org
بیبین برادر من به همه شما ها احترام دارم هیچ فرقی قایل نیستم در افغانستان حدود ۳۶ سال است جنگ ادامه داره و مردم ما بیشتر از دیگران آمار و ارقام را بلدند . اینجا چون انگلیسی زبان دوم ما است حتا یک طفل کوچک هم خطا نمیری .
پس ما خوشحال میشیم تا بتوانیم برای هر مومن کاری کنیم یگانه راه قبول شدن شما به مدت زمان کم و زود و با هیچگونه مصرفی آمدن تو افغانستان است و گرفتن پاسپورت آن میتوانی با این کار در ظرف ۴ ماه بدون هیچ هزینه ممکن اقامت اروپا را بگیری.
بیبین کشور شما بهتر است من نمیگم ما بهتریم در کشوری که یک سال جنگ باشه ۵ سال ضرور است تا به حالت اولی برگرده.
شما که کشور تان آرام بود باید خیلی زیاد از اینها پیشرفت میکردید. و نام شما تو تمتم دنیا میبود.
شما لطف کنید از ایران بیرون بروید و در مورد ایرانی ها سوال کنید و دنیا چی تعرفی میده.
اما میگه آفرین افغان با وجود اینکه ۳۶ جنگ را تجربه کرد و در حال حاظر هم جنگ جریان دارد از رویه خوبی برخوردارند .
بخدا قسم بیشترین منبع پولی شما زمان تحریم بندر قندهار بود که سفیر ایران هم از افغانستان تشکری کرده گفت بیشتر از نصف مصارف ما از افغانستان بدست میاد.و اگر تحریم رفع شد جبران میکنیم. حسن روحانی هم در جشن نوروز گفت پس اینقد هم سخت نگیر به خودت .
چرا پرت و پلا می گی؟
من از شما منبع خواستم, اگر منبع داری رو کن :D

obaid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
UN women .af

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
اگه همچین چیزی واقعا هست بچه ها اطلاع بدن که زودتر برم خودکشی کنم دیگه دلیلی واقعا برای زندگی نمونده :general510:

obaid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای معلومات بیشتر ویزای آسترالیا برای پاسپورت معتبر افغانی رایگان میده و در ۲ روز. ویزای شنگین ۱۰۰۰$.

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
URL صفحه ای که اطلاعات درش درج شده را بده
یک آدرس سایت هم نمی تونی درست تایپ کنی, اسپیس می گذارند وسط آدرس سایت؟
بعد تو را کردند مامور سازمان ملل! من اگر رئیست بودم با تیپا می انداختمت بیرون بری خشخاش بکاری :D

obaid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Lol.ur speech is exactly nonsense. U even can't open a site .
Try learn something first than claim.

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
بنده دخالتی در این بحث شما ندارم. اما به عنوان کسی که به هرحال در زمینه زبان انگلیسی تحصیل کرده.
شما مثل یک نانوا انگلیسی صحبت می کنید :|

obaid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ههههههههههه.
البته با نانوا مثل نانوا حرف زدم.
در ضمن اگر انگلیسی تحصیل کردی ،پس فرق بین ،local English and polite English ره باید بدونی.

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
ههههههههههه.
البته با نانوا مثل نانوا حرف زدم.
در ضمن اگر انگلیسی تحصیل کردی ،پس فرق بین ،local English and polite English ره باید بدونی.
اون فقط اخطار بود. حالا بزار اشتباهاتت رو بگم که مثلا در UN کار می کنی ؛ بهت نخندن.

اول LOL اصلا کلمه به قول شما polite نیست و کاملا یک Slang ( اصطلاح غیر رسمی و مودبانه ) هست.
دوما Speech در این جمله اشتباهه. و Speech به معنا سخنرانی و گفتگوی یک طرفه هست و نه دو طرفه ! جهت اطلاع بیشتر می تونید به ساده ترین دیکشنری ها مراجعه فرمایید.
سوما claim در اینجا بسیار لغت دم دستی و مسخره ای هست !
چهارما استفاده نادرست ( فارسی نگر ) نسبت به استفاده از کلمه nonsense در جمله شما.

قشنگ معلومه از دم دستی بودن انتخاب در کلمات که از Google Translate استفاده کردید :D
برید کمی زبان یاد بگیرید ؛ بعد برید سراغ UN !

obaid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جانم.
انگلیسی فعلا زبان دوم ما است و حرفهای که گفتم هم local. هم shortcut بود.
دقیقا آدم زبان native خود ره کاملا درست حرف نمیزند و تو میگی اینطوری هههه.
و ها من با تاسف از گوگل در حرفهام استفاده نمیکنم .و ضرور هم نیست.... در ضمن تمامی حرفهای زبان انگلیسی بر قانون گرامر نیست . معلوات خود را اضافه کن.والسلام

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
جانم.
انگلیسی فعلا زبان دوم ما است و حرفهای که گفتم هم local. هم shortcut بود.
دقیقا آدم زبان native خود ره کاملا درست حرف نمیزند و تو میگی اینطوری هههه.
و ها من با تاسف از گوگل در حرفهام استفاده نمیکنم .و ضرور هم نیست.... در ضمن تمامی حرفهای زبان انگلیسی بر قانون گرامر نیست . معلوات خود را اضافه کن.والسلام
حیف من زبان Starter درس نمی دم.
عزیز ، لازم نیست یک نفر Native باشه تا اشتباهات فاحش شما رو بفهمه.
دوستانی که دارن Starter هم می خونن می تونن بیان بگن که حرف های شما اشتباهه =))

فقط اعصابم خورد می شه که یه بچه دبستانی اومده داره واسه من شاخ و شونه می کشه ... . شما تو کمر پدر بودی بنده اینجا داشتم زبان یاد می دادم. اشتباهاش هم میگیری قبول نمی کنه.
احسان باید جدول ضرب می ذاشت واسه ثبت نام تا همه نتونن ثبت نام کنن.

obaid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ای که تاتورا بفهمانم چرا ، کمی نخندم.هههه

obaid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو برنده ، از خودت پیپسی داره .

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
این چرندیات چیه؟ الان مثلا اینگلیسی حرف زدی ؟ همش غلط غلوطه که
your speech is exactly nonsense یعنی چی؟؟
اینو تو کابل هم نمی گن چه برسه به آمریکا یا اینگلیس
باید بگی
You are talking pure nonsense
یا عامیانه ترش
you're saying bullsh!t

در جمله بعدیت هم
even بعد از cant میاد
You cant even open a (web)site

جمله بعدی هم ناکامل هست و to هم بعد از Try جا انداختی

then claim هم چرت و پرت هست و اصلا معنی نمیدی احتمالا یه اصطلاح افغانی هست!
درستش اینجوری میشه!
Try to learn English first, before you make a fool of yourself!

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
دوستان بذر خشخاش از کجا باید بگیرم؟ برای پروژه دانشجویی میخوام

obaid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ههههههههههههه.
تو حتا حرف نمیهمی.
گفتم local است بیبین در زبان محلی مردم با لهجه های مختلف و مقصدهای مختلف حرف میزنند .
و این نمیشه که آدم بگه تو اینطوری اونطوری بود . و محلی حرف زدن هم قاعده نداره ، برای معلومات خود به کتاب. Study skill مراجعه بکن خوبه.
و ها اینجا کجا حرفی professional در میان است که من بگم .. مردم بومی انگلسی ره خلاف بقیه حرف میزنند.
ما هم مردم های داریم که دری ره مثل انگلیسی که من گفتم حرف میزنند . البته اگه مکانش جدی بود اونوقت ، جملات و حرفهای تو درست.

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
ههههههههههههه.
تو حتا حرف نمیهمی.
گفتم local است بیبین در زبان محلی مردم با لهجه های مختلف و مقصدهای مختلف حرف میزنند .
و این نمیشه که آدم بگه تو اینطوری اونطوری بود . و محلی حرف زدن هم قاعده نداره ، برای معلومات خود به کتاب. Study skill مراجعه بکن خوبه.
و ها اینجا کجا حرفی professional در میان است که من بگم .. مردم بومی انگلسی ره خلاف بقیه حرف میزنند.
ما هم مردم های داریم که دری ره مثل انگلیسی که من گفتم حرف میزنند . البته اگه مکانش جدی بود اونوقت ، جملات و حرفهای تو درست.
=)))
عزیز ؛ اشتباه خود را با گفتن این که محلی ها اینطوری حرف می زنن توجیه نکنید. بله Street Talk شامل یک سری Slang ها هست و بعضی از قوانین گرامر شکسته می شن. اما دلیل نمی شه شما بیای ک* بگی و بگی باید زبان محلی بلد باشی. تا همین الان یک حرفت هم که انگلیسی حرف زدی درست نبوده و این بر کسی پوشیده نیست. هر کی اومده از نوع حرف زدنت و نیویوزر بودنت فهمیده که هستی.

لطفا کلمه اشتباه Study skill هم معنا کنید که کتابش رو تهیه کنم !

مرتیکه ABCD بلد نیست ؛ میاد می گه اگه موقعیت جدی نباشه می تونی هرجو خواستی حرف بزنی =))

پ . ن : شما با این طرز فکر و اطلاعات در زمینه زبان واسه من UN کار می کنی ؟ باید در UN رو گل بگیرن.

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
ههههههههههههه.
تو حتا حرف نمیهمی.

مزخرف نگو! قوانین زبان اینگلیسی ثابت هست و فقط در جزییات آن بعضی از کشور های اینگلیسی زبان با همدیگر اختلاف دارن
که بیشتر محدود به واژه ها هست نه گرامر زبان
حالا این سوتی های تو که ناشی از بیسوادیت بوده رو می خوای بندازی گردن زبان اینگلیسی کدام کشور؟
حتی معیارت را هم اینگلیسی آفریقای جنوبی قرار بدیم باز همین غلطها در دو خط اینگلیسی ای که نوشتی پیدا می شود!

ترول افغانی ندیده بودیم که دیدیم :general304:

بالا