برگزیده های پرشین تولز

از دوستان سئو این سایت داره چی کار می کنه توی 2 روز اومده توی رتبه

oxin50

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بارم سوال هست من چند روز کار های این طرف زیر نظر دارم

خودم چند ماه گیر اوردن یک سایت توی رتبه هستم هزار بک لینک و روش ها دیگه که دامین رنگ ثبت می کنیم و براش بک لینک قوی گرفتم اما نیامد
من برای کیبورد های فروشگاه اینترنتی / اپدیت نود 32 / فروش انتی ویرس / سایت ها سئو کردم و براشون بک لینگ گرفتم اما اصلا توی پیچ اول نیامد

و الان این دامین غیرفانونی چه طور توی 2 روز بدون هیچ بک لینک با کیبورد پرقب خرید *** اومده بالا
blot.asia
برام سوال هست
حتی با یکی از پشتبان بخش اسپم گوگل چت کردم صبحت شد گفت کارش اسپم هست به زودی یه الگوریتم جدید برای این مخصوصا برای زبان فارسی در حال اماده سازی هست جوابش این بود و 100 درصد جلوی این سایت ها می گیره

کسی می دونه چی کار می کنه لطفا دوستان پیام خصوصی ما می تونیم قبلا یه سوالی شد چندین نفر پیام خصوصی می دند می گه 1 میلیون واریز کن برات انجام بدم

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
بارم سوال هست من چند روز کار های این طرف زیر نظر دارم

خودم چند ماه گیر اوردن یک سایت توی رتبه هستم هزار بک لینک و روش ها دیگه که دامین رنگ ثبت می کنیم و براش بک لینک قوی گرفتم اما نیامد
من برای کیبورد های فروشگاه اینترنتی / اپدیت نود 32 / فروش انتی ویرس / سایت ها سئو کردم و براشون بک لینگ گرفتم اما اصلا توی پیچ اول نیامد

و الان این دامین غیرفانونی چه طور توی 2 روز بدون هیچ بک لینک با کیبورد پرقب خرید *** اومده بالا
blot.asia
برام سوال هست
حتی با یکی از پشتبان بخش اسپم گوگل چت کردم صبحت شد گفت کارش اسپم هست به زودی یه الگوریتم جدید برای این مخصوصا برای زبان فارسی در حال اماده سازی هست جوابش این بود و 100 درصد جلوی این سایت ها می گیره

کسی می دونه چی کار می کنه لطفا دوستان پیام خصوصی ما می تونیم قبلا یه سوالی شد چندین نفر پیام خصوصی می دند می گه 1 میلیون واریز کن برات انجام بدم
1 میلیون ؟
عزیز من با بک لینک بالا اومده تا جمعه پنالتی میشه :D

بابای آیدین

Registered User
لایک‌ها
1,348
نردبان دنیا ما و منی است ... عاقبت این نردبان افتادنی است.
لاجرم هر که بالاتر رود ... استخوانش بدتر خواهد شکست.
بزودی پنالتی میشه

irasoul

Registered User
لایک‌ها
351
1 میلیون ؟
عزیز من با بک لینک بالا اومده تا جمعه پنالتی میشه :D
دوست عزیز ، اگر پروسه پنالتی به این زودیا انجام می شد وبسایت های tols .in tnares .net www.go2pay35 .asia که در همین کیوورد به مدت بیش از دو ماه در پیج 1 هستند پنالتی می شدند .

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
شماها واسه چی الکی بحث میکنین o_Oطرف به طور غیر مستقیم لینک سایتش رو داده:general707::general711::general307::general711:

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
شماها واسه چی الکی بحث میکنین o_Oطرف به طور غیر مستقیم لینک سایتش رو داده:general707::general711::general307::general711:
موافقم !گر دقت کنید سایت کلا چایش بک لینک بوده ! نه مطلبی ! نه قالبی ! ")
ولی ا

seomanager

Registered User
لایک‌ها
188
اومده که اومده!
خب شما هم بلدی بیار بالا!
عزیز من نه مطالعه ای میکنی و نه هیچی بعد میایی میگی این چجوری اومده اون چجوری اومده!
نوع لینکی که میگیری مهم هستش!
همین جوری رو هوا نمیشه لینک بگیری بعد بگی چرا نمیام بالا!
این سایت ظرف 2 روز بالا نیموده که!
تو الان اینو 2 روزه که داری میبینی!
به جای این حسود بازی ها برو این سایت های آیفریم رو ریپورت کن که کار انسان های زحمت کش رو هم خراب کردن!
البته بعضی هاشون اسپم شدن.

oxin50

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اومده که اومده!
خب شما هم بلدی بیار بالا!
عزیز من نه مطالعه ای میکنی و نه هیچی بعد میایی میگی این چجوری اومده اون چجوری اومده!
نوع لینکی که میگیری مهم هستش!
همین جوری رو هوا نمیشه لینک بگیری بعد بگی چرا نمیام بالا!
این سایت ظرف 2 روز بالا نیموده که!
تو الان اینو 2 روزه که داری میبینی!
به جای این حسود بازی ها برو این سایت های آیفریم رو ریپورت کن که کار انسان های زحمت کش رو هم خراب کردن!
البته بعضی هاشون اسپم شدن.
با احترام به کلیه دوستان انجمن

چرا خودت مسخره می کنی البته ما الان خودمون با کیبورد های مختلف الان توی رتبه اول صفحه ها اشغال کردیم و نیاز به مطالعه و اموزش شما نیست فقط خواستیم بدونیم نظرات دوستان در مورد این جور اسپم ها چی هست و چرا گوگل گیر نمی ده مثل قبل ممکنه الگوریتم هاش بی ارزش برای زبان فارسی شده باشند
بنده یک مقاله و روش ها خودمون این هفته علنی به صورت رایگان می زارم و تضمین این روش توی 20 روز صفجه اول هستی

و 2 روش جدید خودمون هست با کمک دوستان خارجی ما توی سئو موز(البته این روش برای گوگل اسپم حساب می شود) که بدون بک لینک در عرض 20-25 روز 100 تضمینی به صفحه اول می یاریمتون صفحه اول با هر کیبورد پررقیب این به صورت رایگان می زاریم چون دیگه نمی خوام افراد سودجو سر افراد تازه وارد کلاه بزارند و خسته شدیم از بس شکایت ها توی انجمن می ببینم کلی دل ادم می سوزه

یک روش قدیمی هست که الان سوخته هست و این سایت داره این کار می کنه بهت بگم و همه دوستان علاقمند بدونند
ایشون اومده یک دامنه رنگ ثبت کرده و یک وردپرس نصب کرده و قالب وردپرس بهینه کرده و گذاشتن تگ ها مورد نظر و دامنه برای ان بک لینک زیاد گرفته که الان که می بینی صفحه اول و در مورد دوستانی مثل وبمستر می گه سایت ان اصلا محتوا نداره شما چه بهینه سازی هستی سایت ایشون بالای 100 پست داره و اگر خوب چکش کنی از انواع مطالب با موضوع های مختلف استفاده کرده با تگ های زیاد تعریف کرده و اینکه ایشون خیلی وقت هست توی رتبه هست ادرس ها قبلی اش از با یه انالیز میشه فهمید و حتی بک لینک هایی که گرفته می خواید بزاریم ازکجا گرفته

و اینکه یک یوزری به ما پیام می ده بیاید با مبلغ 1.500 می یارم بالا عکس پیام یوزر می زارم ببیند ایشون یک بک لینک فروش هست خوب ادم حسابی شما رفتی چند دامین رنگ دار و کاملا بی ارزش هستند می خواید با اینها سایت بیارد بالا چرا پیشنهاد می دید معلوم هست می خواید با بک لینک بی کیفت انجام بدید
عکس پیام یوزر

موفق باشید

فایل های ضمیمه

• 63.png
    63.png
    27 KB · نمایش ها: 70

pardisan1364

Registered User
لایک‌ها
46

چرا خودت مسخره می کنی البته ما الان خودمون با کیبورد های مختلف الان توی رتبه اول صفحه ها اشغال کردیم و نیاز به مطالعه و اموزش شما نیست فقط خواستیم بدونیم نظرات دوستان در مورد این جور اسپم ها چی هست و چرا گوگل گیر نمی ده مثل قبل ممکنه الگوریتم هاش بی ارزش برای زبان فارسی شده باشند
بنده یک مقاله و روش ها خودمون این هفته علنی به صورت رایگان می زارم و تضمین این روش توی 20 روز صفجه اول هستی

و 2 روش جدید خودمون هست با کمک دوستان خارجی ما توی سئو موز(البته این روش برای گوگل اسپم حساب می شود) که بدون بک لینک در عرض 20-25 روز 100 تضمینی به صفحه اول می یاریمتون صفحه اول با هر کیبورد پررقیب این به صورت رایگان می زاریم چون دیگه نمی خوام افراد سودجو سر افراد تازه وارد کلاه بزارند و خسته شدیم از بس شکایت ها توی انجمن می ببینم کلی دل ادم می سوزه

یک روش قدیمی هست که الان سوخته هست و این سایت داره این کار می کنه بهت بگم و همه دوستان علاقمند بدونند
ایشون اومده یک دامنه رنگ ثبت کرده و یک وردپرس نصب کرده و قالب وردپرس بهینه کرده و گذاشتن تگ ها مورد نظر و دامنه برای ان بک لینک زیاد گرفته که الان که می بینی صفحه اول و در مورد دوستانی مثل وبمستر می گه سایت ان اصلا محتوا نداره شما چه بهینه سازی هستی سایت ایشون بالای 100 پست داره و اگر خوب چکش کنی از انواع مطالب با موضوع های مختلف استفاده کرده با تگ های زیاد تعریف کرده و اینکه ایشون خیلی وقت هست توی رتبه هست ادرس ها قبلی اش از با یه انالیز میشه فهمید و حتی بک لینک هایی که گرفته می خواید بزاریم ازکجا گرفته

و اینکه یک یوزری به ما پیام می ده بیاید با مبلغ 1.500 می یارم بالا عکس پیام یوزر می زارم ببیند ایشون یک بک لینک فروش هست خوب ادم حسابی شما رفتی چند دامین رنگ دار و کاملا بی ارزش هستند می خواید با اینها سایت بیارد بالا چرا پیشنهاد می دید معلوم هست می خواید با بک لینک بی کیفت انجام بدید
عکس پیام یوزر

موفق باشید

داداش یاد ما هم بده سایتمونو بیاریم صفحه اول

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
آره حاجی از همین جا دیگه علنی شروع کن. مخصوصاْ اگر توضیح بدی برای وبسایتهای که موضوع تخصصی دارن و میخوان تو یه کلمه خاصی صفحه اول باشند. اسپم شدنش هم مهم نیست

mehrdad.shokri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اگر اینجوری هست برای منم شما بفرستید این توضیح رو
اسپم هم مهم نیست

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
:rolleyes:در موردش بشتر توضیح بده تا ما هم بیشتر اگاه بشیم

saman1392

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
112
کسی خواست من روششو میتونم اموزش بدم پ . خ بده اموزش کامل اصلا بک لینکی در کار نیست

all of

Registered User
لایک‌ها
416

عکس پیام یوزر

موفق باشید
چی شد پس دوست عزیز بذار همه استفاده کنند خوب

saman1392

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
112
اگر بخواد بزاره که دیگه ترفندش فایده ای نداره بنده خدا زحمت کشیده همچین روشی را استخراج کرده ولی به نظر من قیمتتو بیار پایین مهندس تا تعداد بره بالا و استارت کنی اموزش را به صورت جمعی

newads

Registered User
لایک‌ها
109
دلت خوشه بابا سر کاریه

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
یه سایت پورنو(خاکبرسری - s.E.x) خارجی دیدم که رتبه الکسای جهانیش 21 بود! رتبه جهانی نه رتبه کشوری - کار ساده ای نیست که رتبه جهانی 21 رو بدت بیاری - این نشون میشه که بیشتر مردم بدنبال سایت هایی با محتوای خاکبرسری توی اینترنت هستند - اگه کسی دنبال بازدید واقعی و پیج رنک بالا بدون نیاز به هیچ زحمتی و بدون نیاز به تکنیک های سئو و هزینه برای سئو فقط کافییه که مثل سایتی که گفتم رو درست کنه. پول اونجاست خاکبرسری یه دفه میشه باران پول

Last edited:
بالا