برگزیده های پرشین تولز

از كار افتادن Mouse بعد از Hibernate

mohsen2

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

وقتي كامپيوتر رو در حالت Hibernate خاموش ميكنم، بعد از اينكه بالا مياد Mouse اصلا كار نميكنه.

بعضي وقتا با استفاده از Add New Hardware دوباره موس رو شناسايي ميكنم و موس به كار ميفته. اما بعضي وقتا با اين روش هم مشكل حل نميشه و مجبور ميشم سيستم رو Restart كنم و طبيعتا تمام برنامه ها و پنجره هاي باز از دست ميره.

فك ميكنين علتش چيه؟ راه حلي داره؟

ممنون :)

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
به نقل از mohsen2 :
سلام

وقتي كامپيوتر رو در حالت Hibernate خاموش ميكنم، بعد از اينكه بالا مياد Mouse اصلا كار نميكنه.

بعضي وقتا با استفاده از Add New Hardware دوباره موس رو شناسايي ميكنم و موس به كار ميفته. اما بعضي وقتا با اين روش هم مشكل حل نميشه و مجبور ميشم سيستم رو Restart كنم و طبيعتا تمام برنامه ها و پنجره هاي باز از دست ميره.

فك ميكنين علتش چيه؟ راه حلي داره؟

ممنون :)
موست ps2 هستش؟

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
به نقل از mohsen2 :
نه. Com هست :blush:
فکر کنم از اینه چون منم موس با پورت Com داشتم البته یک یا دو سال پیش کاملا مثل مشکل شما چند بار هایبرنت کردم موس اصلا در لیست device manager نبود گاهی اوقات ریست هم میکردم نمیومد:happy: البته شاید مشکل شما این نباشه ولی من دیگه بیخیال موس شدم (البته دیگه عمر خودشو کرده بود) یک PS/2 جنیوس مدل NetScroll خریدم هم ارزون هم
خر کار:D
از اون به بعد کاملا ریلکس:p
موفق باشی.:)

mohsen2

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mozaso0 :
فکر کنم از اینه چون منم موس با پورت Com داشتم البته یک یا دو سال پیش کاملا مثل مشکل شما چند بار هایبرنت کردم موس اصلا در لیست device manager نبود گاهی اوقات ریست هم میکردم نمیومد:happy: البته شاید مشکل شما این نباشه ولی من دیگه بیخیال موس شدم (البته دیگه عمر خودشو کرده بود) یک PS/2 جنیوس مدل NetScroll خریدم هم ارزون هم
خر کار:D
از اون به بعد کاملا ریلکس:p
موفق باشی.:)

پس بايد به فكر خريد يه موس جديد باشم

ممنون

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
به نقل از mohsen2 :
پس بايد به فكر خريد يه موس جديد باشم

ممنون