برگزیده های پرشین تولز

از هندستانم... بهترين جراح بينى تخصص بينى گوشتی كيست؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sara987

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بینیم یکم غوز داره و خییییییییییییییلللللللللللللیییییییییییی کم انحراف دارم.
پیش کی عمل کنم؟؟؟؟
خودم عامری و فتح سامی و پسندیدم.
حالا نمیدونم چیکار کنم:(

elmirasadat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دکتر فیروز ناظم بهترین و پرتجربه ترین جراح بینی ایرانه من خیلی کار ازش زیاد دیدم تقریبا کل دانشگاه ما رو عمل کرده بود.به خصوص بینی های گوشتی رو خیلی عالی عمل می کنه دوستم به من معرفی کرد منم بینی گوشتی داشتم می ترسیدم واقعا عالی شده کسی متوجه نمی شه عمل کردم.

melodijan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
من خواهرم بینیشو دکتر عامری عمل کرده.خداروشکر راضی هم هست.منم میخوام برم پیشش.گقت با هزینه کلینیک4750000 میشه.از سایتش دیدن کن. دکتر خوبیه هرچی سوال داری براش ایمیل کن ظرف24 ساعت جواب میده...موفق باشی....;)

pcyord

Registered User
لایک‌ها
363
مهمان گرامی که از هندوستان میخوای پاشی بیای اینجا .......یکم بترسونمت :D
برو تو گوگل یه سرچی کن از عوارض عمل کردن بینی بعد تصمیم بگیر
وقتی مشکل تنفسی نداری بیکاری که میخوای عمل کنی ! ؟
قصد من کمک به شما بود اگر نه به من مربوط نیست :دی

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
آنقدرها هم که میگن جراحی بینی عوارض نداره اوایلی که عمل کردید یکم پف دورچشم کبودی داره بعد از یکی دو هفته خوب میشه در کل اگه درست انجام بشه که در 95 درصد موارد اینطوری هست مشکلی ایجاد نمیکنه کلا عملی پیچده سختی محسوب نمیشه یه متخصص گوش حلق بینی که به اندازه کافی تجربه داشته باشه براحتی میتونه این کار انجام بده بدون اینکه مشکلی از نظر ظاهری و تنفسی براتون پیش بیاد
بر هر حال جراحی بینی هم مثل هر عملی اگه درست و به جا انجام بشه میتونه خیلی هم خوب باشه مثلا یه دختر خانمی اگه بینی قوزی یا بدشکلی داشته و دچار کمبود اعتماد بنفس شده باشه خوب بهتره بره مشکلش حل کنه تا راحت بشه اما بعضی وقت ها هم ضرورت نداره مثلا بینی های گوشتی اکثرا فرم مناسبی دارند و به صورت فرد میخوره طرف میره عمل میکنه نوکش میده سربالا که بدتر ضایعتر تابلوتر میشه
حالا خودتون قضاوت کنید اگه واقعا فکر میکنید بینی شما زشت یا قوزی یا بدفرم برید عمل کنید در غیر اینصورت انجام عمل از روی چشم هم چشمی و یا...و کار بیهوده ای خواهد

برای پیدا کردن یه جراح خوب هم کافی یه سر برید بیمارستانهای تهران متخصص گوش و حلق بینی که سرشون شلوغه معمولا جراحان خوبی هستند پیدا کردنش آسونه

216 Nancy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دستان عزيز....من از هند هستم و دلم خيلى مى خاست بيبينمو عمل كنم در ايران...انشاءالله يك ماه بعد نوروز مى يام...خيلى لطف مى كنيد اگه كسى بمن كمك مى كنيدبيبنمو گوشتی است, هيج مشكل تنفسى ندارم ولى فقط كه بيبنم براى صورتم خيلى بزركه.. مى خاستم كوجكتر كنم...... مى خاستم بازيكرى كنم..از 1 سال دنبال جراح بينى هستم, تا حالا بيدا نميشه,, خسته شدم
:cheff:اولين جيز هزينه عمل بينى ان روزها جنده؟؟من كه خيلى مى ترسم كه جراح از من زياد بول ميكيرد جون من خارجيه...
:cheff:دومين جيز,,, ايا در تهران يا در شهر ديكر بيبينم عمل كنم؟ منظورتون جيه؟؟
:cheff:سومين جيز... من نمى فهمم.. حالا فقط دنبال جراح زيبايى كه با انجمن جراحان بلاستيك ميرم؟ جون خيلى از جراحها معروف مثل ملتجى .. عضويت ندارد...
http://www.plasticsurgeons.ir/For patients/page4.aspx?lang=Fa
:cheff:4مين سوال,,,, ميشه كه من با مامان ميام؟؟ شنيدم كه امضاى بدر لازم است؟؟ من كه 21 سال دارم, مجردم...
:cheff:5مين سوال... جه مدت لازم داره براى دكتر انتخاب كنم و روز عمل تصميم مى كرم و بهتر مشم؟؟ 2 هفته كافيه؟
سلام ، من پيشنهاد مى كنم پيش دكتر مجيد عبدل زاده ، فوق تخصص جراحى پلاستيك وزيبايى بينى بريد ، هم كارش عاليه و هم با انصافه، ادرس سايتش : drabdolzadeh.com

216 Nancy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دكتر مجيد عبدل زاده عضو انجمن جراحان پلاستيك ايران مى باشند .

216 Nancy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دستان عزيز....من از هند هستم و دلم خيلى مى خاست بيبينمو عمل كنم در ايران...انشاءالله يك ماه بعد نوروز مى يام...خيلى لطف مى كنيد اگه كسى بمن كمك مى كنيدبيبنمو گوشتی است, هيج مشكل تنفسى ندارم ولى فقط كه بيبنم براى صورتم خيلى بزركه.. مى خاستم كوجكتر كنم...... مى خاستم بازيكرى كنم..از 1 سال دنبال جراح بينى هستم, تا حالا بيدا نميشه,, خسته شدم
:cheff:اولين جيز هزينه عمل بينى ان روزها جنده؟؟من كه خيلى مى ترسم كه جراح از من زياد بول ميكيرد جون من خارجيه...
:cheff:دومين جيز,,, ايا در تهران يا در شهر ديكر بيبينم عمل كنم؟ منظورتون جيه؟؟
:cheff:سومين جيز... من نمى فهمم.. حالا فقط دنبال جراح زيبايى كه با انجمن جراحان بلاستيك ميرم؟ جون خيلى از جراحها معروف مثل ملتجى .. عضويت ندارد...
http://www.plasticsurgeons.ir/For patients/page4.aspx?lang=Fa
:cheff:4مين سوال,,,, ميشه كه من با مامان ميام؟؟ شنيدم كه امضاى بدر لازم است؟؟ من كه 21 سال دارم, مجردم...
:cheff:5مين سوال... جه مدت لازم داره براى دكتر انتخاب كنم و روز عمل تصميم مى كرم و بهتر مشم؟؟ 2 هفته كافيه؟
سلام، دكتر مجيد عبدل زاده ، فوق تخصص جراحى زيبايي را پيشنهاد مى دهم : drabdolzadeh.com

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا