برگزیده های پرشین تولز

از کار انداختن کالر ایدی با CIDPad 2.2

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از milad7091 :
عزیزم یعنی اینو نمیدونی که چرا نباید شماره بیفته. :eek:
اینو تمام مردم دنیا میدونن ;) شما هم خودتون میدونین .برای اینکه اگه پدر دختره برداشت بتونی با خیال راحت اونم خیلی راحت بهش دو تا فهش بدی. :cool: :lol: تا پدره :wacko: اینجوری بشه.

:blink: :blink: :blink: :blink:
نه آقا من خودم بالشخصه اين كاره نيستم
حيف وقت با ارزش نيست كه با اين جور چيزا تلف بشه :(

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
اينكه ISP شماره شما رو بدونه يا ندونه تاثيري در امنيت شما نداره - سيستم accounting مخابرات هم called number و هم calling number رو همراه با بقيه اطلاعات ثبت ميكنه.
اگر بخوان كسي رو رديابي كنن نيازي به اين نيست كه ISP حتما شماره مشترك رو بدونه هر چند كه ساده تر ميشه اينجوري ولي بدون اونهم ميشه!

در كشورهاي ديگه اين سرويس اجباري نيست و بايد خودتون تقاضا كرده باشين و حتي در اينصورت هم ميتونين به اختيار خودتون disable-enable كنين.

خود اين مطلب كه شركت مخابراتي كه تعرفه هاش چند برابر نرم جهاني هست و براي هر سرويس پيش افتاده، كه بيشتر جاهاي دنيا رايگان هست، آبونمانهاي گزاف ميگيره بياد و اين سرويس رو همگاني و رايگان بده جاي كلي تامل و تفكر داره و مردم حق دارن با ديده شك و ترديد بهش نگاه كنن.
ولي براي كشوري كه هنوز سطح شعور و فرهنگ استفاده از خيلي چيزها پايينه مزاياي چنين سرويسي بمراتب بارها بيشتر از معايب اونه!

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از mazoolagh :
اينكه ISP شماره شما رو بدونه يا ندونه تاثيري در امنيت شما نداره - سيستم accounting مخابرات هم called number و هم calling number رو همراه با بقيه اطلاعات ثبت ميكنه.
اگر بخوان كسي رو رديابي كنن نيازي به اين نيست كه ISP حتما شماره مشترك رو بدونه هر چند كه ساده تر ميشه اينجوري ولي بدون اونهم ميشه!

در كشورهاي ديگه اين سرويس اجباري نيست و بايد خودتون تقاضا كرده باشين و حتي در اينصورت هم ميتونين به اختيار خودتون disable-enable كنين.

خود اين مطلب كه شركت مخابراتي كه تعرفه هاش چند برابر نرم جهاني هست و براي هر سرويس پيش افتاده، كه بيشتر جاهاي دنيا رايگان هست، آبونمانهاي گزاف ميگيره بياد و اين سرويس رو همگاني و رايگان بده جاي كلي تامل و تفكر داره و مردم حق دارن با ديده شك و ترديد بهش نگاه كنن.
ولي براي كشوري كه هنوز سطح شعور و فرهنگ استفاده از خيلي چيزها پايينه مزاياي چنين سرويسي بمراتب بارها بيشتر از معايب اونه!

نه مازلوق جان
برای ردیابی و اینا نمی خواستم بله مخابرات همه اینا رو ثبت میکنه و اگه خودتون هم درخواست بدین
ریز تمامی مکالماتتون رو براتون پرینت میگیرن
من برای کار دیگه ای میخواستم
اصلاً دیگه ولش کنین :)
در هر صورت ازتون ممنونم :)

farhoud

Registered User
لایک‌ها
3
من يك تلفن اصل پاناسونيك دارم.وقتي اين گوشي رو خريدم توي مغازه فروشنده در جمهوري سيستم كالر آي-دي كار ميكرد ولي توي خونه كار نميكنه.با اينكه من با كالر آي-دي هاي ديگر در منزل كار ميكنم و درست است.
اين به نظرم به دليل تك سيستمه بودن تلفن است.
آيا نميشه مشكل اين تلفن رو حل كرد؟

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از farhoud :
من يك تلفن اصل پاناسونيك دارم.وقتي اين گوشي رو خريدم توي مغازه فروشنده در جمهوري سيستم كالر آي-دي كار ميكرد ولي توي خونه كار نميكنه.با اينكه من با كالر آي-دي هاي ديگر در منزل كار ميكنم و درست است.
اين به نظرم به دليل تك سيستمه بودن تلفن است.
آيا نميشه مشكل اين تلفن رو حل كرد؟

سیستم کالر آیدی تلفن جدید شما احتمالآ با اون منطقه مخابراتی که توش ساکن هستین سازگار نیست ;)

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
سلام دوستان
یکی از روشهایی که مجزا از نصب نرم افزار و غیره است استفاده از نرم افزار اسکایپ هست
قیمتشم خیلی گران نیست
6 سنت امریکا در دقیقه. میشه دقیقه ای 200 تومان

بالا