برگزیده های پرشین تولز

استخدام مترجم مطالب خودرویی

mohsenbaniasadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
به چند نفر مترجم مطالب خودرویی نیاز داریم، روزی حدودا دو یا سه مطلب براتون ارسال میشه برای ترجمه، حق الزحمه بر اساس تعداد کلمات پرداخت خواهد شد. ثبات کار خیلی مهمه بنابراین دوستانی که همکاری بلند مدت نمی خوان داشته باشن لطفا پیغام ندن.
قیمت ترجمه به ازای هر کلمه هم توافقی خواهد بود. قبل از شروع همکاری یه پاراگراف برای ترجمه خدمتتون ارسال میشه تا سطح کارتون مشخص بشه، این موضوع و کیفیت ترجمه تون روی قیمت پیشنهادی ما هم قطعا تاثیر خواهد داشت.
کسانی که علاقه به همکاری دارند ممنون میشم با من از طریق پیغام خصوصی ارتباط برقرار کنند.
موفق باشید

با سلام
در صورت امکان نمونه متن را برای اینجانب ارسال کنید
با سپاس

loyalamin

Registered User
لایک‌ها
15
باسلام لطفا نمونه متن برای من هم ارسال فرمایید. ممنون

Alireza_1387

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام
به چند نفر مترجم مطالب خودرویی نیاز داریم، روزی حدودا دو یا سه مطلب براتون ارسال میشه برای ترجمه، حق الزحمه بر اساس تعداد کلمات پرداخت خواهد شد. ثبات کار خیلی مهمه بنابراین دوستانی که همکاری بلند مدت نمی خوان داشته باشن لطفا پیغام ندن.
قیمت ترجمه به ازای هر کلمه هم توافقی خواهد بود. قبل از شروع همکاری یه پاراگراف برای ترجمه خدمتتون ارسال میشه تا سطح کارتون مشخص بشه، این موضوع و کیفیت ترجمه تون روی قیمت پیشنهادی ما هم قطعا تاثیر خواهد داشت.
کسانی که علاقه به همکاری دارند ممنون میشم با من از طریق پیغام خصوصی ارتباط برقرار کنند.
موفق باشید
با سلام بنده با کلمه ای 14 تومان در خدمت شما هستم .

mohsenbaniasadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما قبلا برای ایشون ترجمه فرستادین؟
بله و صد البته خبری هم نشد. متن زیر کل گفتگوی ما با هم بود:

1. سلام، ممنون بابت وقتی که گذاشتین.
    اگه میشه یکی از این دو پاراگراف یا هر دو که بشه عالیه رو ترجمه کنید. ترجمه ی کلمه به کلمه نمی خوام، ترجمه هر چقدر مفهومی تر باشه بهتره.
    This makes the upcoming XT5 all the more important. Cadillac has big expectations from the new model, which will be “the cornerstone of a series of crossovers bearing the ‘XT’ designation,” according to a company statement. The Cadillac XT5 is all-new and believed to be based on GM’s new front- and all-wheel drive architecture dubbed “C1XX”. Power is likely to come from an updated 3.6-liter V6 gasoline engine and possibly a hybrid unit as well

The M5-rivaling model will borrow the C63's twin-turbo V8 4.0-liter engine but it will be further tweaked to develop more than the 510 PS (375 kW) and 700 Nm (516 lb-ft) available in its smaller brother. Mercedes-AMG has already hinted the new E63 will likely be an AWD-only affair because the take rate of the rear-wheel drive version is very low and also AMG boss Tobias Moers says internal testing has shown the 4MATIC-equipped model is considerably faster around the circuit.
    پس از ترجمه و مشخص شدن کیفیت کار شما می تونیم در مورد قیمت بحث کنیم.

bigarasg, ‏12 نوامبر 2015گزارش تخلف
    پاسخ

2. mohsenbaniasadiکاربر تازه وارد
    0 0 0

این امر مدل XT5 آینده را با اهمیت‌تر می‌سازد. کادیلاک انتظارات بسیاری را از این مدل جدید دارد که بنا به گفته‌ی شرکت «اساس مجموعه‌ای از روگذرها خواهد بود که نشان XT را بر روی خود خواهند داشت». کادیلاک XT5 کاملاً جدید خواهد بود و این باور وجود دارد که مبتنی بر معماری جدید دیفرانسیل جلو و جفت محور محرک GM به نام «C1XX» طراحی شده باشد. احتمال دارد که برق از یک موتور بنزینی 3.6 لیتری V6 بروزرسانی شده و همچنین احتمالاً یک دستگاه هیبریدی تأمین شود.

مدل رقیب M5 از موتور 4.0 لیتری V8 جفت توربوری C63 بهره خواهد جست، اما به گونه‌ای تغییر داده خواهد شد که چیزی بیش از PS510 (375 kW) و Nm700 (lb-ft516) موجود در همتای کوچکتر خود ایجاد کند. مرسدس AMG از قبل اشاره داشته است که مدل جدید E63 احتمالاً تنها یک کار جفت محور محرک خواهد بود، چرا که نرخ برداشت (take rate) نسخه‌ی دیفرانسیل عقب بسیار پایین است و همچنین توبیاس مویرس رئیس AMG اظهار می‌کند که آزمایشات درونی نشان داده‌اند که مدل مجهز به 4MATIC به نحو قابل توجهی در مدار از سرعت بالاتری برخوردار است.

در صورت تمایل با ایمیل [email protected] با من در مکاتبه باشید
    با سپاس

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
بله و صد البته خبری هم نشد. متن زیر کل گفتگوی ما با هم بود:

1. سلام، ممنون بابت وقتی که گذاشتین.
    اگه میشه یکی از این دو پاراگراف یا هر دو که بشه عالیه رو ترجمه کنید. ترجمه ی کلمه به کلمه نمی خوام، ترجمه هر چقدر مفهومی تر باشه بهتره.
    This makes the upcoming XT5 all the more important. Cadillac has big expectations from the new model, which will be “the cornerstone of a series of crossovers bearing the ‘XT’ designation,” according to a company statement. The Cadillac XT5 is all-new and believed to be based on GM’s new front- and all-wheel drive architecture dubbed “C1XX”. Power is likely to come from an updated 3.6-liter V6 gasoline engine and possibly a hybrid unit as well

The M5-rivaling model will borrow the C63's twin-turbo V8 4.0-liter engine but it will be further tweaked to develop more than the 510 PS (375 kW) and 700 Nm (516 lb-ft) available in its smaller brother. Mercedes-AMG has already hinted the new E63 will likely be an AWD-only affair because the take rate of the rear-wheel drive version is very low and also AMG boss Tobias Moers says internal testing has shown the 4MATIC-equipped model is considerably faster around the circuit.
    پس از ترجمه و مشخص شدن کیفیت کار شما می تونیم در مورد قیمت بحث کنیم.

bigarasg, ‏12 نوامبر 2015گزارش تخلف
    پاسخ

2. mohsenbaniasadiکاربر تازه وارد
    0 0 0

این امر مدل XT5 آینده را با اهمیت‌تر می‌سازد. کادیلاک انتظارات بسیاری را از این مدل جدید دارد که بنا به گفته‌ی شرکت «اساس مجموعه‌ای از روگذرها خواهد بود که نشان XT را بر روی خود خواهند داشت». کادیلاک XT5 کاملاً جدید خواهد بود و این باور وجود دارد که مبتنی بر معماری جدید دیفرانسیل جلو و جفت محور محرک GM به نام «C1XX» طراحی شده باشد. احتمال دارد که برق از یک موتور بنزینی 3.6 لیتری V6 بروزرسانی شده و همچنین احتمالاً یک دستگاه هیبریدی تأمین شود.

مدل رقیب M5 از موتور 4.0 لیتری V8 جفت توربوری C63 بهره خواهد جست، اما به گونه‌ای تغییر داده خواهد شد که چیزی بیش از PS510 (375 kW) و Nm700 (lb-ft516) موجود در همتای کوچکتر خود ایجاد کند. مرسدس AMG از قبل اشاره داشته است که مدل جدید E63 احتمالاً تنها یک کار جفت محور محرک خواهد بود، چرا که نرخ برداشت (take rate) نسخه‌ی دیفرانسیل عقب بسیار پایین است و همچنین توبیاس مویرس رئیس AMG اظهار می‌کند که آزمایشات درونی نشان داده‌اند که مدل مجهز به 4MATIC به نحو قابل توجهی در مدار از سرعت بالاتری برخوردار است.

در صورت تمایل با ایمیل [email protected] با من در مکاتبه باشید
    با سپاس
من واقعا برای شما متاسفم
ترجمه تون بد بوده که با شما تماس گرفته نشده
ما روزی بیشتر از 6000 کلمه ترجمه داریم بعد به دو تا پاراگراف شما احتیاج دارم من؟
واقعا متاسفم براتون! چیزی دیگه ای نمی تونم بگم.

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
با سلام بنده ایشون رو "گزارش تخلف" دادم . شما هم همین کار رو بکنید
شما هم اختیار دارین هر کاری دوست دارین انجام بدین! من در ارتباط با شما و هیچ کسی تخلفی انجام ندادم! موفق باشید!

mohsenbaniasadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من واقعا برای شما متاسفم
ترجمه تون بد بوده که با شما تماس گرفته نشده
ما روزی بیشتر از 6000 کلمه ترجمه داریم بعد به دو تا پاراگراف شما احتیاج دارم من؟
واقعا متاسفم براتون! چیزی دیگه ای نمی تونم بگم.

البته جالب اینجاست که ترجمه کسی بد محسوب میشه که بیش از ده سال سابقه ترجمه داره و بعضا متون طلایی رو هم در سابقه کاریش داره و صد البته دیکشنری تخصصی مکانیک هم در دسترش هست. خوشحال میشم اگر ترجمه مناسب متنی که برای من فرستادید رو همین جا ارسال کنید تا من هم بتونم کیفیت کارم رو ارتقا بدم.
البته من پیش داوری نمی کنم. شایدم حق با شما باشه. چون این اواخر با یک مورد این چنینی برخورد کرده بود بنا رو بر این گذاشتم. ایشون از من یک نمونه ترجمه دو صفحه ای خواستند و بعد رفتند و بعد خبری هم به من ندادند. چند بار هم پیگیر شدم که بازم جواب سر بالا دادند. آخر سر هم که خودشون به من ایمیل دادن واسه اینکه واسشون نمونه ترجمه بفرستم. وقتی هم که به روشون آوردن اول یه مقدار تعجب کردند و بعد هم گفتن که به دستشون نرسیده و خواهش کردن که مجددا براشون ارسال کنم. آخرشم گفتن که هنوز هزینه ترجمه هایی رو که قبلاً انجام دادند هنوز به دستشون نرسیده.
خیلی ببخشید ولی شما نمی تونید به کسی که مقالات ISI فارسی به انگلیسی رو ترجمه می کنه بگید ترجمه بد ارائه میدهد، بلکه می تونید بگید که لازمه که بیشتر دقت کنه و کیفیت کارش رو بالا ببره. چطوره که دکترای تخصصی زبان انگلیسی کیفیت کار من رو در حد نقره ای و حتی طلایی تأیید می کنه و از نظر شما کیفیت کار من اینقدر پایین بوده؟؟!!!!!

به هر حال ما تلاش می کنیم که نسبت به شما حسن ظن داشته باشیم و ان شاالله که من اشتباه کرده باشم

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
این موضوع اهمیت مدل جدید XT5 را بیش از پیش افزایش می دهد. کادیلاک انتظارات زیادی از این مدل جدید خود دارد که طبق یک بیانیه ی رسمی کمپانی قرار است سنگ بنای مجموعه ای از کراس اورها با نشان XT باشد. کادیلاک XT5 یک مدل کاملا جدید می باشد و گفته شده بر پایه ی معماری جدید دیفرانسیل جلو و دو دیفرانسیل جنرال موتورز که با نام
C1XX شناخته می شود طراحی شده است. نیروی خودرو به احتمال زیاد از یک نسخه ی به روز رسانی شده ی موتور 3.6 لیتری شش سیلندر خورجینی بنزینی و همچنین یک موتور هیبریدی تامین خواهد شد.

این ترجمه ی متن اول

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
این مدل که رقیبی سرسخت برای بی ام و M5 می باشد موتور توربو دوقلوی هشت سیلندر V شکل 4.0 لیتری مرسدس بنز C63 را قرض خواهد گرفت، ولی این موتور در خودروی مذکور به اندازه ای تقویت خواهد شد که خروجی های آن به بیشتر از 508 اسب بخار نیرو و 700 نیوتن متر گشتاوری برسد که در برادر کوچکترش ارائه شده است. مقامات مرسدس - آ ام گ از قبل اشاره کرده اند که به دلیل میزان فروش کم مدل دیفراسنیل عقب، این خودرو فقط در نسخه ی دو دیفرانسیل تولید خواهد شد. همچنین توبیاس مورس مدیر عامل آ ام گ گفته است که تست های داخل کارخانه نشان داده اند که مدل های مجهز به سیستم 4Matic در داخل پیست به میزان قابل توجهی سریع تر هستند.

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
اینارو با ترجمه های خودتون مقایسه کنید!

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
این نفره ای و طلایی هم داستانی شده!
در هر حال، موفق باشید!
اون دوستمون هم که گزارش تخلف داده واقعا نمیدونم چی بگم بهش!
:confused:

mohsenbaniasadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینارو با ترجمه های خودتون مقایسه کنید!
بله مقایسه کردم. ترجمه ای که من ارائه کرده بودم صرفاً قابل قبول بود ولی نیاز به ویرایش داشت و لزومی نمی دیدم که وقت بیشتری برای آن بگذارم. به هر حال ترجمه من قابل قبول بود و اگر ترجمه دقیقتری نیاز داشتید فقط کافی بود عرض کنید. در ضمن به نظر نمی رسه که سایت شما یعنی http://pedalnews.ir فعالیت چندانی داشته باشه که شما روزی به 6000 کلمه ترجمه نیاز داشته باشید!

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
بله مقایسه کردم. ترجمه ای که من ارائه کرده بودم صرفاً قابل قبول بود ولی نیاز به ویرایش داشت و لزومی نمی دیدم که وقت بیشتری برای آن بگذارم. به هر حال ترجمه من قابل قبول بود و اگر ترجمه دقیقتری نیاز داشتید فقط کافی بود عرض کنید. در ضمن به نظر نمی رسه که سایت شما یعنی http://pedalnews.ir فعالیت چندانی داشته باشه که شما روزی به 6000 کلمه ترجمه نیاز داشته باشید!
بابا تو دیگه کی هستی
بابا اعتماد به نفس، آره ترجمه ی شما قابل قبول بود.
میای اتهام میزنی، ترجمه ی خودت رو قابل قبول میدونی
سایت من و مشخص می کنی، کی گفته اون سایت مال منه! واقعا متاسفم برات واقعا! تو برو آی اس آی ترجمه کن آقا دمت گرم

mohsenbaniasadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا تو دیگه کی هستی
بابا اعتماد به نفس، آره ترجمه ی شما قابل قبول بود.
میای اتهام میزنی، ترجمه ی خودت رو قابل قبول میدونی
سایت من و مشخص می کنی، کی گفته اون سایت مال منه! واقعا متاسفم برات واقعا! تو برو آی اس آی ترجمه کن آقا دمت گرم
جناب شما وقتی یک نقاشی رو هم می کشید اول یک اسکچ طراحی می کنید. بعد کم کم نقاشی رو کامل می کنید! عرض کردم ترجمه قابل قبول بود، نه اینکه عالی بود. قابل قبول بود از این لحاظ که معنی رو می رسوند و کلمات تخصصی اش هم نسبتاً درست بودند. فقط از لحاظ نگارش و زیبایی کلام دچار اشکال بود که عرض کردم لازم ندیدم. اگر گفته بودید در چه سطح نیاز دارید حتما لحا می کردم. در ضمن همین چند وقت پیش بود که برای پسرخالم یک متن تخصصی الکترونیک در مورد پاندول معکوس ترجمه کردم که خیلی ازش راضی بود.
ضمناً من سایت شما رو مشخص نکردم بلکه این مطلب روی این سایت بارگذاری شده بود. البته ظاهراً منبع خبر سایت http://www.irancar24.com بوده که این متن ترجمه شده روی اون بارگذاری شده.
بهتره از این به بعد حداقل یه توضیح به مترجم مربوطه در خصوص پذیرش یا عدم پذیرش بدید.
در هر صورت تنها کاری که در حال حاضر می تونم انجام بدم اینه که مجدداً تیکت بزنم و گزارش تخلف خودم رو پس بگیرم

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92

مجموعه ای از روگذرها؟ کراس اور یعنی روگذر؟ پاور رو برق ترجمه کردین! دستگاه هیبریدی؟

نرخ برداشت؟ کار جفت محور متحرک؟ در مدار؟

کاملا مشخصه کیفیت ترجمه! دلیلی نیست هر مترجمی بتونه هر نوع متنی ترجمه کنه، هرکی یه تخصصی داره به زور که نمیتونین بگین من مترجم خودرویی ام، من هیچ کدوم از اون سایتایی که می گین رو نمی شناسم! موفق باشید!

Abolfazl.Khazaei

Registered User
لایک‌ها
77
سلام مترجم همزمان هستم عزیز
آدرس سایت، مبلغ پیشنهادی و نمونه کار رو ارسال کنید، ترجمه رو بهتون بر میگردونم اگر مورد تایید بود ادامه میدیم.

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
سلام مترجم همزمان هستم عزیز
آدرس سایت، مبلغ پیشنهادی و نمونه کار رو ارسال کنید، ترجمه رو بهتون بر میگردونم اگر مورد تایید بود ادامه میدیم.
سلام
الان ارسال می کنم براتون

بالا