برگزیده های پرشین تولز

استخدام

sabz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
شركت كامپيوتري نيازمند افراد واجد شرايط زير جهت استخدام رسمي مي باشد:

1. برنامه نويس وب

شرايط: آشنايي به ASP.NET , VB.NET , SQL , JavaScript , PHP, و نرم افزارهاي طراحي وب / سه سال سابقه كار / نمونه كار / خانم يا آقا / حداقل مدرك فوق ديپلم در يكي از رشته هاي كامپيوتري

2. گرافيست حرفه اي

شرايط: آشنايي به تمامي نرم افزارهاي گرافيكي / سه سال سابقه كار / نمونه كار / خانم يا آقا / حداقل مدرك فوق ديپلم در يكي از رشته هاي كامپيوتري

3. منشي

شرايط: مسلط به زبان انگليسي / آشنايي به نرم فزارهاي word, Excel, Access و يكي از نرم افزارهاي گرافيكي / سه سال سابقه كار / خانم/ حداقل مدرك ديپلم

لطفا رزومه هاي خود را به ايميل: [email protected] ارسال نماييد.و يا با شماره تلفن 8706574 شركت دنياي اطلاعات سبز آقاي جمالي يا زعفرانلو تماس حاصل فرماييد.
با تشكر و سپاس

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
حقوق!! از چه ساعتي!!چند ساعت در روز!!سايتتون كو!!!
من نميدونم ايرانيها كي ميخوان بفهمند كه استخدام كارمند با خريد برده يه كمي فرق داره :(
البته من خيلي اظهار نظر نميكنم ولي asp باphpكاملا فرق داره و هر كدوم از اين رشته هايي كه اعلام كرديد
خودش نياز به يك متخصص داره
به نظرم شما رو تون نشده طي كشيدن :blink: رو هم اضافه كنيد :p به شرايت كار
اينا رو از طرف برنامه نويسايي نوشتم كه مجبورن براي كسايي كار كنن بين(...................)تشخيص نميدن
و شركت برنامه نويسي ميزنند

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از sabz :
3. منشي

شرايط: مسلط به زبان انگليسي / آشنايي به نرم فزارهاي word, Excel, Access و يكي از نرم افزارهاي گرافيكي / سه سال سابقه كار / خانم/ حداقل مدرك ديپلم

منشي هاي هزاره جديد!!!!

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
دوست عزيز ! جناب سبز !!!
حيف شما نيست با اين همه شركت گنده و اين ها آدرس ايميل شركتتون !! تو YAHOO !!!! باشه .
يه نيگا به اينجا بندازين !! http://hosting.persiantools.com !!! حيفه به خدا كه شما ..com نباشين !!

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از amir :
دوست عزيز ! جناب سبز !!!
حيف شما نيست با اين همه شركت گنده و اين ها آدرس ايميل شركتتون !! تو YAHOO !!!! باشه .
يه نيگا به اينجا بندازين !! http://hosting.persiantools.com !!! حيفه به خدا كه شما ..com نباشين !!

بابا تو ديگه كي هستي
بيزينس من!!!

بالا