برگزیده های پرشین تولز

استخراج بیت کوین رایگان با سخت افزار کامپیوتر خانگی

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022

دریافت بیت کوین رایگان و پرداشت سریع ساتوشی به حساب بلاک چین
سایت با سابقه و غیر اسکم
قابل نصب بر روی افزونه های مرورگر و کار با مرویگر خود برنامه برای استخراج سریع تر

دانلود مرورگر

اثبات پرداختی های این افزونه :​

پست اسپم گزارش خواهد شد

Last edited:

daryagame

Registered User
لایک‌ها
91
با توجه به گذشت چندین هفته از پستتون خواستم ببینم همچنان دارین کار میکنین و داستان برقراره؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022

OMiD.1080p

Registered User
لایک‌ها
240
با سلام
یک سوال ...میزان هشت ریت شما چقدره ( همون 10 تاست ؟ ) و با چه پردازنده ایی دارید این کار رو انجام میدید ؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
با سلام
یک سوال ...میزان هشت ریت شما چقدره ( همون 10 تاست ؟ ) و با چه پردازنده ایی دارید این کار رو انجام میدید ؟
سلام
کامپیوتر من قدیمی هست . بعضی از دوستان دیدم که تا ده برابر من هم کار میکنه . هرچقدر سخت افزار کامپیوتر شما قویتر و اشغال پروسه های سیستم کمتر باشه سریعتر کار میکنه

OMiD.1080p

Registered User
لایک‌ها
240
ببین من سیستمم i3 6100 هستش و تا 80 هش میره
یکی از دوستان که هم دیدم که سیستم خفنی داشت با پردازنده i7 نسل هشت داشت با مکزیموم 550 هش ماین میکرد

به نظرم اصلا ارزش نداره که اینقدر بذاری سیستم روشن بمونه اونم تحت فشار با این میزان هش
الان دستگاه هایی مخصوص ماین مثل انت ماینتر و حتی فارم هایی که از گرافیک استفاده میکنند و با میزان چندین برابر مثلا تا مگا هش که چندین برابر اون پردازنده خفن i7 نسل هشتمی هستش ...اونا هم هنوز دارن درجا میزنن
البته اطلاعات بنده نیز در حد یک آماتور هستش...

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
ببین من سیستمم i3 6100 هستش و تا 80 هش میره
یکی از دوستان که هم دیدم که سیستم خفنی داشت با پردازنده i7 نسل هشت داشت با مکزیموم 550 هش ماین میکرد

به نظرم اصلا ارزش نداره که اینقدر بذاری سیستم روشن بمونه اونم تحت فشار با این میزان هش
الان دستگاه هایی مخصوص ماین مثل انت ماینتر و حتی فارم هایی که از گرافیک استفاده میکنند و با میزان چندین برابر مثلا تا مگا هش که چندین برابر اون پردازنده خفن i7 نسل هشتمی هستش ...اونا هم هنوز دارن درجا میزنن
البته اطلاعات بنده نیز در حد یک آماتور هستش...
میتونید بعد از کمی استفاده, از واسط کار (زیرمجموعه) استفاده کنید

OMiD.1080p

Registered User
لایک‌ها
240
میتونید بعد از کمی استفاده, از واسط کار (زیرمجموعه) استفاده کنید
هر نفر که وارد زیرمجمموعه شما بشه 15 درصد اضافی از میران ماین اون شخص به شما میرسه ...درسته ؟ البته بدون اینکه از اون نفر چیزی کم بشه
شما چند نفر دارید ؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
هر نفر که وارد زیرمجمموعه شما بشه 15 درصد اضافی از میران ماین اون شخص به شما میرسه ...درسته ؟ البته بدون اینکه از اون نفر چیزی کم بشه
همینطوره
شما چند نفر دارید ؟
فعلا 4 نفر البته من دیر اقدام کردم مگرنه من همون ابتدا باهاش کار کردم فکر میکردم اسکم هست ولی اینطور نیست دوباره دارم کارم میکنم

hassannak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
به نظر من که این نوع استخراج با کامپیوتر اصلا ارزشش را نداره اگه ادم خواست سرمایه گذاری کنه بهتره با پول بخره و بزاره همونجا مثلا هر ماه به اندازه 100 هزار تومن
اگه اشتباه نکنم قیمت بیت کویین در این روز یعنی 30 / 8 / 97 حدود 4800 دلار میباشد یعنی اگه همون 100 هزار تومنت بشه 5 دلار میشه باهاش حدود یک هزارم بیت کوین را خرید (( اگه اشتباه نکنم میشه 100 هزار ساتوشی ))
من اگه 24 ساعت کامپیوترم روشن باشه توی 2 ماه این مقدار را به دست میارم با ماین کردن
پس اصلا کار با این سیستم ها نه به صرفه است نه اصلا ارزش وقت گذاشتن را داره

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
به نظر من که این نوع استخراج با کامپیوتر اصلا ارزشش را نداره اگه ادم خواست سرمایه گذاری کنه بهتره با پول بخره و بزاره همونجا مثلا هر ماه به اندازه 100 هزار تومن
اگه اشتباه نکنم قیمت بیت کویین در این روز یعنی 30 / 8 / 97 حدود 4800 دلار میباشد یعنی اگه همون 100 هزار تومنت بشه 5 دلار میشه باهاش حدود یک هزارم بیت کوین را خرید (( اگه اشتباه نکنم میشه 100 هزار ساتوشی ))
به این ارزونیا هم نیست الان یک صرافی دیدم نوشته قیمت خرید با فروشش بالای 2 میلیون فرق داره.

قیمت فروش شما به ما : 56,398,332 تومان

قیمت فروش ما به شما : 58,700,305 تومان

hassannak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
به این ارزونیا هم نیست الان یک صرافی دیدم نوشته قیمت خرید با فروشش بالای 2 میلیون فرق داره.

قیمت فروش شما به ما : 56,398,332 تومان

قیمت فروش ما به شما : 58,700,305 تومان

ببینین من گفتم سرمایه گذاری پایین بعد هم شما اگه نمودار قیمت بیت کویین را مشاهده کنید میبینید که تا یک ماه پیش به 100 میلیون هم رسید یعنی 19 هزار دلار الان در پایینترین قیمت خودشه
بعد هم اگه بخواهیین با کامپیوتر کش کنیین شاید تا سه ماه هم به صد هزار تومنی که من گفتم نرسین
بهترین راهش خریده
شما میتونید از صرافی های خارجی هم استفاده کنید البت پیپال یا وب مانی میخواد

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,022

hassannak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
بله
حداقل خرید را صرافی ها تعیین میکنن قبلا کمتر از 100 هزار تومن نمیفروختن
در مورد هزینه کارمزد تقل و انتقال هم اطلاعات دقیقی ندارم ولی فکر نمیکنم کارمزد بالای یک درصد داشته باشه

بالا