برگزیده های پرشین تولز

استخر سرپوشیده خوب در تهران کجا رو پیشنهاد میدید

مخلص باران

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و آرزوی لحظات شاد . به اطلاع عزیزانی که مایل به استفاده از استخر ها و یا آموزش می باشند ، می رسانم که متاسفانه بعضی از استخر های تهران بسیار پر رو و وقیح هستند و فقط به جیب خود فکر می کنند نه جان مردم و مسئولیت خود در مقابل پولی که از مردم می گیرند . نه آموزش درست و حسابی می دهند و نه می گذارند در قبال وجهی که از مراجعین می گیرند ، به میزان مقرر از استخر استفاده کنند . مثلا" استخر آریان (بالاتر از میدان توحید )که مدیریت قبل آن ، مبلغ چهارصدهزار تومان از من گرفت و کارت پنجاه جلسه ای صادر کرد ، پس از یک بار استفاده اطلاع یافتم که استخر تعطیل و مدیریت قبل آن کلاه بردار بوده است و حتی از صاحب اصلی استخر که ارتش بوده است ، نیز کلاه برداری کرده است و ارتش از او شکایت کرده است. با پی گیری هایی که داشتم ، دیدم که تعداد زیادی مانند من دچار این قضیه هستند . به هر حال تا مدت کوتاهی (7 تیر ) تعیین کردند که خریداران کارت ، فشرده با دوستان و اقوام استفاده کنند. مدیریت جدید قیمت ورودی را از 15000 تومان قبل به 20000 تومان رسانده است (ادعا می کنند که کیفیت را بالا برده اند ) مجدد کارت پنجاه جلسه ای رااز مدیریت جدید گرانتر( یعنی ششصد هزار تومان )خریداری کردم (جلسه ای 12000 تومان ). حال در ایام ماه رمضان به جای استفاده ساعت 6 عصر تا 12 شب ، می گویند چون شلوغ است ، دو سانس کرده اند یعنی افطار تا 11.30 و 12 تا سحر .این در حالی است که قیمت را کاهش ندادند و کم نکردند(شما قضاوت کنید یعنی برای 2.5دو ساعت و نیم استخر ، مبلغ 20000 تومان و یا با کارت 12000 تومان مسخره نیست ؟ آن هم این استخر شلوغ که هر روز هم به یه چیز گیر می دند؟ و خیلی نواقص دارد ؟ ( از جمله : دستگیره توالت هاش خرابه - پرسنل با لباس های خیابونی اطراف استخر میان - بیش از اندازه کلر در استخر می ریزن - سونا خشک تا مدتی خراب بود حالا هم که درست شده اکالیپتوس نمی ریزند - سونا بخار به جای رایحه اکالیپتوس یا میوه ها بوی نامطبوع وبدی دارد - برخورد پرسنل و طلبکاری آن ها از مراجع کنندگان که ساعاتی را برای تفریح یا شنا کردن آمده اند ، بد است و تا کنون چند بار درگیر شده اند - یه روز می گن موها بلنده بدون کلاه نمی زارن بری تو آب – یه روز می گن مایو شنا کوتاهه ، باید شورت بپوشی چون اینجا برای شنا نیست و استخر تفریحی است ! ضمنا" برای کسانی که در کلاس های آموزش شنا ثبت نام کرده اند ، پول را گرفته و چند دقیقه در روز به آنها آموزش داده و هرگز نسبت به فراگیری آنان دلسوزی ندارند .) ما که اصلا" راضی نیستیم و انگار پولمان را دور ریخته ایم . از شما خواننده محترم خواهش می کنم اشتباه ما را که به این استخر اعتماد کردیم ، تکرار نکنید و پولتان را به هدر ندهید و خود باعث بی مسئولیتی این افراد و سود جویی هایشان نگردیم.

مخلص باران

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
هوا گرم شده و بازار استخر داغ.
استخر سرپوشیده خوب تو تهران (همراه سونا و جکوزی و..) کجا رو پیشنهاد می کنید و قیمت بلیطش چجوریه ؟
با سلام و آرزوی لحظات شاد . به اطلاع عزیزانی که مایل به استفاده از استخر ها و یا آموزش می باشند ، می رسانم که متاسفانه بعضی از استخر های تهران بسیار پر رو و وقیح هستند و فقط به جیب خود فکر می کنند نه جان مردم و مسئولیت خود در مقابل پولی که از مردم می گیرند . نه آموزش درست و حسابی می دهند و نه می گذارند در قبال وجهی که از مراجعین می گیرند ، به میزان مقرر از استخر استفاده کنند . مثلا" استخر آریان (بالاتر از میدان توحید )که مدیریت قبل آن ، مبلغ چهارصدهزار تومان از من گرفت و کارت پنجاه جلسه ای صادر کرد ، پس از یک بار استفاده اطلاع یافتم که استخر تعطیل و مدیریت قبل آن کلاه بردار بوده است و حتی از صاحب اصلی استخر که ارتش بوده است ، نیز کلاه برداری کرده است و ارتش از او شکایت کرده است. با پی گیری هایی که داشتم ، دیدم که تعداد زیادی مانند من دچار این قضیه هستند . به هر حال تا مدت کوتاهی (7 تیر ) تعیین کردند که خریداران کارت ، فشرده با دوستان و اقوام استفاده کنند. مدیریت جدید قیمت ورودی را از 15000 تومان قبل به 20000 تومان رسانده است (ادعا می کنند که کیفیت را بالا برده اند ) مجدد کارت پنجاه جلسه ای رااز مدیریت جدید گرانتر( یعنی ششصد هزار تومان )خریداری کردم (جلسه ای 12000 تومان ). حال در ایام ماه رمضان به جای استفاده ساعت 6 عصر تا 12 شب ، می گویند چون شلوغ است ، دو سانس کرده اند یعنی افطار تا 11.30 و 12 تا سحر .این در حالی است که قیمت را کاهش ندادند و کم نکردند(شما قضاوت کنید یعنی برای 2.5دو ساعت و نیم استخر ، مبلغ 20000 تومان و یا با کارت 12000 تومان مسخره نیست ؟ آن هم این استخر شلوغ که هر روز هم به یه چیز گیر می دند؟ و خیلی نواقص دارد ؟ ( از جمله : دستگیره توالت هاش خرابه - پرسنل با لباس های خیابونی اطراف استخر میان - بیش از اندازه کلر در استخر می ریزن - سونا خشک تا مدتی خراب بود حالا هم که درست شده اکالیپتوس نمی ریزند - سونا بخار به جای رایحه اکالیپتوس یا میوه ها بوی نامطبوع وبدی دارد - برخورد پرسنل و طلبکاری آن ها از مراجع کنندگان که ساعاتی را برای تفریح یا شنا کردن آمده اند ، بد است و تا کنون چند بار درگیر شده اند - یه روز می گن موها بلنده بدون کلاه نمی زارن بری تو آب – یه روز می گن مایو شنا کوتاهه ، باید شورت بپوشی چون اینجا برای شنا نیست و استخر تفریحی است ! ضمنا" برای کسانی که در کلاس های آموزش شنا ثبت نام کرده اند ، پول را گرفته و چند دقیقه در روز به آنها آموزش داده و هرگز نسبت به فراگیری آنان دلسوزی ندارند .) ما که اصلا" راضی نیستیم و انگار پولمان را دور ریخته ایم . از شما خواننده محترم خواهش می کنم اشتباه ما را که به این استخر اعتماد کردیم ، تکرار نکنید و پولتان را به هدر ندهید و خود باعث بی مسئولیتی این افراد و سود جویی هایشان نگردیم.

مخلص باران

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
استخر سرپوشیده خوب تو تهران (همراه سونا و جکوزی و..) کجا رو پیشنهاد می کنید و قیمت بلیطش چجوریه ؟

با سلام و آرزوی لحظات شاد . به اطلاع عزیزانی که مایل به استفاده از استخر ها و یا آموزش می باشند ، می رسانم که متاسفانه بعضی از استخر های تهران بسیار پر رو و وقیح هستند و فقط به جیب خود فکر می کنند نه جان مردم و مسئولیت خود در مقابل پولی که از مردم می گیرند . نه آموزش درست و حسابی می دهند و نه می گذارند در قبال وجهی که از مراجعین می گیرند ، به میزان مقرر از استخر استفاده کنند . مثلا" استخر آریان (بالاتر از میدان توحید )که مدیریت قبل آن ، مبلغ چهارصدهزار تومان از من گرفت و کارت پنجاه جلسه ای صادر کرد ، پس از یک بار استفاده اطلاع یافتم که استخر تعطیل و مدیریت قبل آن کلاه بردار بوده است و حتی از صاحب اصلی استخر که ارتش بوده است ، نیز کلاه برداری کرده است و ارتش از او شکایت کرده است. با پی گیری هایی که داشتم ، دیدم که تعداد زیادی مانند من دچار این قضیه هستند . به هر حال تا مدت کوتاهی (7 تیر ) تعیین کردند که خریداران کارت ، فشرده با دوستان و اقوام استفاده کنند. مدیریت جدید قیمت ورودی را از 15000 تومان قبل به 20000 تومان رسانده است (ادعا می کنند که کیفیت را بالا برده اند ) مجدد کارت پنجاه جلسه ای رااز مدیریت جدید گرانتر( یعنی ششصد هزار تومان )خریداری کردم (جلسه ای 12000 تومان ). حال در ایام ماه رمضان به جای استفاده ساعت 6 عصر تا 12 شب ، می گویند چون شلوغ است ، دو سانس کرده اند یعنی افطار تا 11.30 و 12 تا سحر .این در حالی است که قیمت را کاهش ندادند و کم نکردند(شما قضاوت کنید یعنی برای 2.5دو ساعت و نیم استخر ، مبلغ 20000 تومان و یا با کارت 12000 تومان مسخره نیست ؟ آن هم این استخر شلوغ که هر روز هم به یه چیز گیر می دند؟ و خیلی نواقص دارد ؟ ( از جمله : دستگیره توالت هاش خرابه - پرسنل با لباس های خیابونی اطراف استخر میان - بیش از اندازه کلر در استخر می ریزن - سونا خشک تا مدتی خراب بود حالا هم که درست شده اکالیپتوس نمی ریزند - سونا بخار به جای رایحه اکالیپتوس یا میوه ها بوی نامطبوع وبدی دارد - برخورد پرسنل و طلبکاری آن ها از مراجع کنندگان که ساعاتی را برای تفریح یا شنا کردن آمده اند ، بد است و تا کنون چند بار درگیر شده اند - یه روز می گن موها بلنده بدون کلاه نمی زارن بری تو آب – یه روز می گن مایو شنا کوتاهه ، باید شورت بپوشی چون اینجا برای شنا نیست و استخر تفریحی است ! ضمنا" برای کسانی که در کلاس های آموزش شنا ثبت نام کرده اند ، پول را گرفته و چند دقیقه در روز به آنها آموزش داده و هرگز نسبت به فراگیری آنان دلسوزی ندارند .) ما که اصلا" راضی نیستیم و انگار پولمان را دور ریخته ایم . از شما خواننده محترم خواهش می کنم اشتباه ما را که به این استخر اعتماد کردیم ، تکرار نکنید و پولتان را به هدر ندهید و خود باعث بی مسئولیتی این افراد و سود جویی هایشان نگردیم.[/QUOTE]

مخلص باران

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.

ali_zand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان قمی اگر این تاپیک رو میبینند به فکرم رسید که یه استخر خیلی خوب بهشون معرفی کنم. استخر ولایت قم خیلی عالیه هم بلیطش خیلی ارزونه هم امکانات فوله فوله هرچیزی که فکرشو بکنید داره استخر لینک معرفی و بلیط این استخر رو گذاشتم پایین ببینید و حتما برید ک عالیه

بالا