برگزیده های پرشین تولز

استراق سمع چت خصوصی

hamids54

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

مشکلی که من با یاهو پیدا کردم این هست که, پس از اتمام برقراری ارتباط با دوستم که شامل text chat و webcam بوده. ظاهرا یک نفر به دوستم پیامی میفرسته که نشون میداده اون فرد از تمام اطلاعاتی که ما ردو بدل کردیم خبر داره و ظاهرا در همون لحظه با ما بوده, حتی webcam ما را هم دیده .ولی ما متوجه اون نشدیم . هیچ آثاری که نشون میده نفر دیگری بر ارتباط ما نظارت میکنه نداشتیم. میخواستم بدونم چطور یک همچین چیزی امکان داره و آیا این مسِله ربطی به هک کردن ID یاهو داره یا نه. اضافه کنم که اون فرد از تمام اطلاعات text chat ما در ICQ هم خبر داشت. با تشکر.

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز
منظورت رو از هك كردن آي دي نفهميدم
اما اين چيزي كه مي گي واضح قضيه اش
اون واسه شما يك فايل تروژان فرستاده.
ممكنه كار اونهم نباشه و قبلا خودتون يا كس ديگه اي سيستم رو آلوده به اون كرده بهر حال اون از طريق اون روي سيستمشما نشسته و زماني كه شما آنلاين ميشيد اون مثل خود شما يا بهتر از شما به اطلاعات سيستمتون دسترسي داره
فكر كنم بهترين راهش اينه شما و دوستتون سيستمتون رو كلا فرمت كنيد
پيش يك آدم مطمئن

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
احتمالاً همونه...يک trojan داره...البته ديدن webcam يکم بعيد هست....
البته تعداد زياد از اين برنامه ها screen shot هم ميفرستند اما خوب با اين dialup ها اينکه هم دوستت از webcamت استفاده کنه هم اونيکی اونو ببينه بعيد هست.....
اگه خيلی send کردنت بد بود يا اينکه حس ميکردی طرف تصويرت رو بد ميگيره احتمالاً همون trojan بوده....
از اين trojan remover ها زياد هست...يک تست کن....يک virus scan هم انجام بده....

hamids68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان

.من همان hamids54 هستم.ازmag mag و en2fa که سعی در رفع مشکل من داشتند تشکر میکنم.اینکه از هک ID یاهو صحبت کردم. به این خاطر بود که گاهی بعضی دوستان از اینکه ظاهرا ID یاهو اونها هک شده( اگر درست شنیده باشم) احساس ناراحتی میکنند و تمایل دارند که ID دیگری انتحاب کنند....به این خاطر من حدس زدم شاید افرادی بتونند با این طریق بتونند به اطلاعات یاهو بقیه دسترسی پیدا کرده و سو استفاده کنند...فقط یک حدس بود.

من مدتی بود که norton را uninstall کرده بودم. ولی وقتی از یک trojan remover استفاده کردم..... بله حق با شما بود. در کامپیوتر من ویروس تروجان وجود داشت و هم اینکه مدتی بود که send نامه های من دچار مشکلاتی شده بود..در این فکر هستم که آیا عمدا هدف این ویروس قرار گرفته ام یا بطور اتفاقی و اینکه فرد حمله کننده چه هدفی داشته است آیا صرفا تفریح بوده است یا حس کنجکاوی او..و اینکه اگر اتفاقی بوده است. افراد دیگر چگونه میتوانند متوجه وجود داشتن تروجان در کامپیوتر من شوند و چگونه وارد سیستم من شوند. بهرحال عمل تجاوزکارانه ای بود که باعث شد نسبت به دیگر حملات و نفوذ ها حساس و بدبین باشم.من موفق شدم ویروس را ظاهرا remove کنم.ولی مطمین نیستم که با اینکار کاملا از شر اون راحت شده ام . و اینکه شاید طرف, از روشهای دیگر هم استفاده می کند که من آشنا نیستم..

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
خوب حتما يه بابايي سرور رو برات فرستاده بوده و تو هم اجراش كردي به همين راحتي...زيادم پيچيده نيست.. :)

بهترين راهش اينه كه آنتي ويروست هميشه به روز باشه و البته اگه يه فاير وال خوبم نصب كني كه چه بهتر :)

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
برای اينکه خيالت راحت شه من توصيه ميکنم که ZoneAlarm رو نصب کنی...يک firewall خوبی هست....فکر کنم جزو بهترين ها هست...
من البته با norton firewall کار نکردم.
خوبی که داره اينه که هر برنامه اي که ميخواد به internet وصل شه رو اول از تو ميپرسه که اجازه داره يا نه....
اينجوری ميفهمی چه برنامه هايی دارن از اطمينان تو سوء استفاده ميکنن..و ميتونی با خشونت کامل اونها رو از دسترسی به اينترنت محروم کنی...يا حتا ميتونی بکشيشون(يعنی همون delete)خودمون :))

در هر حال سرعت تماس با اينترنت رو هم کم نميکنه...

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
نظر منو بخواي يك Norton Internet Security 2004 بريز. كه هم آنتي ويروسه و هم آنتي هك و هم Pop-up blocker و هم AntiSpam. يعني اين مجموعه حفاظ امنيتي خوبي را ايجاد مي كنه. همه ي امكاناتش اعم از فايروال و آنتي ويروس و... هم Update ميشه.
در ضمن آنتي هكش هم يكي از بهترين هاست.

hamids68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انتي ويروس من فعلا نورتون 2002هست كه سعي ميكنم مرتب به روزش كنم..از راهنمایی شما تشکر میکنم. و لی یک هم حالم گرفته شده .. دوست دارم حالشو بگیرم.دوستم تونسته id yahoo طرفو بگیره ... شما پیشنهادی دارین؟؟

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
بهش بگو خيلی پسر بدی هستی...قهر قهر تا قيامت

hamids68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من انتی ویروس2002 رو دارم میخواستم بدونم این با Norton Internet Security فرق میکنه ???.

و هم اینکه من در لیست برنامه های CD نورتون 2002 من اسم دوتا برنامه شبیه چیزی هست که , MOHAMMADR گفت . میخواستم بدونم اینها همان
موارد مورد نظر است یا فرق دارد? و اینکه کدوم یکی بهتر هست؟
SYMANTEC NORTON INTERNET 2001 PERSONAL EDITION 2.5 FOR WINNT/2K

2.5 SYMANTEC NORTON INTERNET SECURITY 2001 FAMILY EDITION
FOR WIN9X/ME

بالا