آژانس هواپیمایی
tanki

استفاده از عکاسی در طراحی وب سایت :(بخش دوم)

شروع موضوع توسط sh369 ‏28 دسامبر 2016 در انجمن برنامه نویسی

 1. sh369

  sh369 Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏13 آگوست 2016
  نوشته ها:
  135
  تشکر شده:
  4
  به کیفیت عکس توجه نمایید: یک عکس با کیفیت و گرفته شده توسط عکاس حرفه ای، همان عکس صحیح و خوبی است که بالاتر به آن اشاره کردیم. در صورتی که قصد ندارید از عکاس حرفه ای و عکس های با کیفیت استفاده کنید، از طراحی وب سایتمینیمال بهره ببرید. استفاده نکردن عکس بی کیفیت بهتری بکار بردن آن است.
  به ارتباط عکس و مطلب توجه نمایید: یک عکس می تواند بیانگر 1000 حرف باشد، اما برخی از این حرف ها نسبت به دیگری مرتبط تر هستند! عکس شما باید با مطلبی که ارائه می دهید بیشترین هم خوانی را داشته باشد. اگر شما فعالیت هایی مانند بیمه انجام می دهید که نمی توان خدمات آن را دقیقاً به نمایش گذاشت می توانید از تصاویر سمبولیک استفاده کنید. این سمبول ها که در کشورها و مناطق گوناگون با یکدیگر تفاوت دارند، باید ساده بوده و به خوبی شناخته شوند.
  به تصاویر بزرگ توجه نمایید: در صورتی که درست به این مطلب تمرکز کنید نکته آن بسیار واضح است. تصویر بزرگ تر تاثیر بصری بیشتری خواهد داشت. چرا که نه؟ در صورتی که شما یک تصویر صحیح و مناسب داشته باشید و این عکس حرفه ای و با کیفیت باشد، استفاده آن در یک سایز بزرگ (اما مناسب با طراحی وب سایت) می تواند تاثیر مطلوبی در طراحی وب سایتشما ایجاد کند.

  طراحی وب سایت
  شرکت طراحی سایت
   
avanak همکاری در فروش عسل طبیعی و گرده گل ایرانی