برگزیده های پرشین تولز

اسپم زندگيم رو مختل کرده ! کمک !

Parastoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
حدودا روزی 40-50 تا spam مياد به mail box سايت شخصيم. چه کار کنم ؟؟

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
باید عوضش کنی

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين spam assasin که رو سرورهای اینجا نصبه چیز بدی نیست ، تقریبا خوب اسپم ها رو تشخیص می ده . فقط بدیش اینه که بعضی وقتها یه خرده خنگ میشه نامه های شخصی رو هم اسپم حساب می کنه !

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
ايديت ياهو هست؟
منم اينجوری بودم گرفتم نشستم يکی 2 هفته هر چی آدرس بود که ازشون برام spam ميومد رو block کردم...الان تقريباً بهتر شده....
اما بهترين کری که ميتونی کنی اينه اگه زياد تو usergroup ها و forum ها فعال هستی...ميلت رو ندی يا اگه ميخوای بدی مثلاً به صورت roozbehid(at)yahoo(dot)com بدی....
يا شکل های مشابه..که اين robot ها که اينها رو بر ميدارن يکم گيج بزنن..

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من فکر کنم پرستو با اکانتی که روی parastood.com داره ، مشکل داره :)
اخه پرستو وقتی درشت واضح توی وبلاگت میای آدرس ایمیل رو بدون هیچ مراعاتی میذاری اینجوری میشه دیگه. پس مردم برای چه از at و دیگر خالی بندی ها استفاده میکنن؟ برای اینکه این موتورهای spam ایمیل های اونا رو پیدا نکنه.
یه مشکل دیگه ای که ایمیل تو داره اینه که catch all است. برای این که از شر نصف spam ها راحت شی یه اکانت ایمیل دیگه درست کن و اون catch all کن که ایمیل های الکی رو اون بگیره. فقط هر چند وقت یه بار باید بری خالیش کنی.
در مورد Catch All یه توضیحی بدم. هر دامین یه ایمیل اصلی داره که تمام ایمیلهای وارد شده به دامین رو میگیره. مثلا من اگه به [email protected] هم ایمیل بزنم میره توی اون ایمیل catch all
این ویژگی یه خوبی داره و هزارتا بدی. خوبیش اینه که اگه کسی آدرس ایمیل رو اشتباه وارد کنه ایمیل رو در هر صورت از دست نمیدی و میرسه به دستت. بدیش هم اینه که یه سری از این موتورهای spam به یه سری ایمیلهای دیفالت رو میفرستن. مثلا به [email protected] خیلی میفرستن!

بالا