برگزیده های پرشین تولز

اسکریپت هایپ

navdl

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
بیاین اینم اسکریپت هایپ!! من اینو از sara60 گرفتم.
دیگه سرش دعوا نکنید .:D
هرکیم ازش استفاده کرد پول نمیخواد بده یه صلوات بفرسته;)
از نظر امنیتی هم هیچ تضمینی نمیدم چون نه من اسکریپت مینوسم و نه ازش سر در میارم :)
فقط یکی به من بگه که چطوری میشه این اسکریپتها رو کد کرد و برای هر دومین یک بار بشه استفاده کرد.

فایل های ضمیمه

• HYIPE2.5RL.zip
    94.2 KB · نمایش ها: 93

em33

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تا اونجایی که من یادمه و یک بار این اسکریپت رو خریدم بالای 700 کیلو بایت حجمشه با تمپلتش که 200 کیلو بایته تقریبا یک چیزی حدوده یک مگا بایت این کاره شما در یک مورد مشکوکه چرا فقط حجمش 100 کیلو بایت و حتی حجم قلبش بیشتر از اینه چرا میشه عرض کنید بعد ما هم دانلودش میکنیم

hacker2005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بابا اینجا پرشین تولزه بابا تو خیال میکنی اینجا کجاست
ها دانلود نکنین ویروس داره یک تروجان که موقعی پسورد ایگلدتون رو وارد میکنید این تروجان میخونتش همچنین موقعی که هر پسورد رو وارد کنید حتی پسورد پرشین تولز و یاهو تقریبا شبیه robo form هست مواظب باشید من که دارم کامپیوترم رو شستشو میدم
jgjztx.gif

lizardman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا جون این اسکریپت لو رفته قالبش هم عوض نمیشه 3 سوت هم هک میشه حیف اون هاست و دومینی که واسه این اسکریپت بگیری من این رو 10 دلار خریده بودم گزاشتم تو هایپ مونیتور 3 روز بعد هک شد:(

em33

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دیدید من که گفتم این حجمش حجم اسکریپت نیست بابا هرچی که بهتون دادن که نباید دانلو کنید که مخ صوصا بچه های تجارت الکترونیک من چند تا جای معتبر براتو معرفی میکنم اینا مطمئن هستند اسکریپت هم چیزی نیست که با این پولای مفت به کسی بدن در این صورت یک خبری هست
http://www.goldcoders.com
http://www.irandbc.com
http://www.goldencodes.com

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از hacker2005 :
ها دانلود نکنین ویروس داره یک تروجان که موقعی پسورد ایگلدتون رو وارد میکنید این تروجان میخونتش همچنین موقعی که هر پسورد رو وارد کنید حتی پسورد پرشین تولز و یاهو تقریبا شبیه robo form هست مواظب باشید من که دارم کامپیوترم رو شستشو میدم
jgjztx.gif
این که اسمش ipmailer.zip نیست؟ :blink: تاپیک رو اشتباه اومدی؟ :blink:

masqxz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بابا این اسکریپت سالمه هیچ ویروسی هم نداره . شما ها احتمالا خودتون اسکریپت فروشید !
تو اسکریپت php یه دانلودر پیدا کردین ؟! اون هم exe. ?!
هر جا میری شده نون دونی یه عده و تا کسی میاد یه مطلب جالب بزنه پشت سرش حرف میزنن
بگذریم
ممنون navdl جان
اسم کامل این اسکریپت اینه :
High Yield Investment Program for e-Money (HYIPE) v2.4R
قیمتش هم 10 دلاره
Copyright 2002 رو هم داره یعنی مال 4 سال پیشه (قدیمی باید باشه)
هیچ ویروسی هم نداره
من میرم نصبش میکنم ببینم چی میشه
اگه پسورد ایگولد رو هم بدزده برنامه نویس های php میتونن تشخیص بدن نه شما بیسواد ها !

navdl

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از em33 :
تا اونجایی که من یادمه و یک بار این اسکریپت رو خریدم بالای 700 کیلو بایت حجمشه با تمپلتش که 200 کیلو بایته تقریبا یک چیزی حدوده یک مگا بایت این کاره شما در یک مورد مشکوکه چرا فقط حجمش 100 کیلو بایت و حتی حجم قلبش بیشتر از اینه چرا میشه عرض کنید بعد ما هم دانلودش میکنیم

به نقل از hacker2005 :
jgjztx.gif

به نقل از lizardman :
درست بید تایید وشد

شمایی که ادعاتون میشه!!!!!!!!!!!!
اصلا چرا اومدین نظر میدین ! ادم در مورد چیزی که مطمئن نیست نظر نده بهتره;)
تروجان:lol: :lol: :lol: اگه شما یه فایل exe پیدا کردین بعد بیاین بگید این مشکل داره هنوز dl نکرده نظر میدن!!!
مارو باش که اومدیم صواب کنیم:hmm:

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
اين اسكريپت هايپه، تروجان نيست، مشكلي هم نداره!
فقط كي گفته كه اين مال goldcoders ـه؟
اين اسكريپت واسه ecomstudio هستش، هيچ كد و رمزي هم نداره، رو هر دوميني هم نصب ميشه.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از masqxz :
بابا این اسکریپت سالمه هیچ ویروسی هم نداره . شما ها احتمالا خودتون اسکریپت فروشید !
تو اسکریپت php یه دانلودر پیدا کردین ؟! اون هم exe. ?!
هر جا میری شده نون دونی یه عده و تا کسی میاد یه مطلب جالب بزنه پشت سرش حرف میزنن
بگذریم
ممنون navdl جان
اسم کامل این اسکریپت اینه :
High Yield Investment Program for e-Money (HYIPE) v2.4R
قیمتش هم 10 دلاره
Copyright 2002 رو هم داره یعنی مال 4 سال پیشه (قدیمی باید باشه)
هیچ ویروسی هم نداره
من میرم نصبش میکنم ببینم چی میشه
اگه پسورد ایگولد رو هم بدزده برنامه نویس های php میتونن تشخیص بدن نه شما بیسواد ها !
دقيقا.
اوني كه اسكريپت رو روي سايتش نصب ميكنه معمولا از php هم سر در مياره و راحت ميتونه اديتش كنه، چون كسي كه php و html ندونه اصلا اين اسكريپتها بدردش نميخوره.

hacker2005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پس معتومه که هیچ چی از هک نمیدونید بابا فایل exe رو که حتما نباید زیپ کنن براتون بفرستن که شما خیال کردید چون توش فایل exe نیست ترو جان نداره شما خیال میکنید این چه ترو جانیه : تروجانی که باهاش آیدی هک میکنن:lol: عزیز من این ترو جان رو میشه به فایل php وhtml هم تبدیلش کرد عزیز من اسکریپت آماده زیر 700 کیلو بایت نیست همونطور که دوستمون em33 گفت همچنین میتونه فقط با کلید بر روی یکی از اون فایلهای داخل زیپ با سیستمتون شل بگیره و پدرتون رو در بیاره بابا اینقدر ساده نباشید من نمیگم این آقا اینکار رو کرده حتما از اونجایی که دانلودش کرده این شکلی بوده در هر صورت مواضب باشید هیچ وقت هیچ فایلی رو الکی از اینترنت دانلود نکنید بابا مگه طرف عاشق چشمو ابروتونه که مجانی چیزی رو که 100 دلار قیمت داره مفتی بده :lol: :f34r:

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
آقاي هكر 2005 فقط ميتونم بگم خفه شو!!!!!!! چرا ميگي تروجان داره!!!!!!لا اقل يه عكس درست ميزاشتي!!
هنوز بچه ايي

اطلاعات تكميلي
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=33802&page=3
پست شماره ي 41
!!! راستي تاپيك بالا رو كه لينكشو گذاشتم از صفحه ي اول بخونيد!!

navdl

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از hacker2005 :
پس معتومه که هیچ چی از هک نمیدونی
از اونجایی که دانلودش کرده این شکلی بوده در هر صورت مواضب باشید هیچ وقت هیچ فایلی رو الکی از اینترنت دانلود نکنید بابا مگه طرف عاشق چشمو ابروتونه که مجانی چیزی رو که 100 دلار قیمت داره مفتی بده :lol: :f34r:

شما که بلدی یه تاپیک بزن بیا به ما یاد بده!!
از جایی dl نکردم با یکی طاق زدم که اون موقع قیمتش ده بیست دلار بود.
در ضمن اگه با این تاپیک مشکل داری کسی اجبارت نکرده بیای اینجا!!

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از hacker2005 :
پس معتومه که هیچ چی از هک نمیدونید بابا فایل exe رو که حتما نباید زیپ کنن براتون بفرستن که شما خیال کردید چون توش فایل exe نیست ترو جان نداره شما خیال میکنید این چه ترو جانیه : تروجانی که باهاش آیدی هک میکنن:lol: عزیز من این ترو جان رو میشه به فایل php وhtml هم تبدیلش کرد عزیز من اسکریپت آماده زیر 700 کیلو بایت نیست همونطور که دوستمون em33 گفت همچنین میتونه فقط با کلید بر روی یکی از اون فایلهای داخل زیپ با سیستمتون شل بگیره و پدرتون رو در بیاره بابا اینقدر ساده نباشید من نمیگم این آقا اینکار رو کرده حتما از اونجایی که دانلودش کرده این شکلی بوده در هر صورت مواضب باشید هیچ وقت هیچ فایلی رو الکی از اینترنت دانلود نکنید بابا مگه طرف عاشق چشمو ابروتونه که مجانی چیزی رو که 100 دلار قیمت داره مفتی بده :lol: :f34r:
چيزايي جالبي آدم ميشنوه!
كي اينا رو به شما گفته؟!

em33

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان من اول ترسیدم دان کنم چون من هتیپ منجر خریدم حجمش بیشتر بود ولی وقتی این اسکریپت رو دان کردم دیدم سالمه اما این اسکریپت هایپ منجر نیست این اسکریپت مفت نمیرزه میدونید چرا چون باگ این اسکریپت پیدا شده واسه همینم هست که روی هر دومین run میشه سه سوت هک میشه ولی برای آزمایشی بد نیست ولی بدرد کسی که واقعا خواسته باشه باهاش کار کنه و سایتش رو توی هایپ مانیتور بزاره فایده نداره چون سه سوته هک میشه بهترین اسکریپت هایپ منجر هست که 100 دلار هم قیمتشه این اسکریپت رو 5 دلار هم سایتهای خارجی میفروشن مثل همین sara60 ولی در کل ازت ممنونم که این اسکریپت رو گزاشتی و ازت معذرت میخوام که بد در موردش فکر کردم

mehdi_gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می خواستم بدونم تا الان کسی این اسکریپت رو نصب کرده ...

من خواستم ایکار رو بکنم و دقیقا طبق install اسکریپت پیش رفتم ولی در زمان اجرای فایل install.php از من error

میگیره ...

من تو host یک user name در my sql database ساختم و در قسمت install.php اون رو وارد میکنم ولی

error میده که شما به my sql db دسترسی ندارید (access denied

آیا کسی میتونه به من کمک کنه

ممنون

sara60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين اسکريپت هک نميشه فقط اوتوماتيک پرداخت نميکنه
پرداخت بصورت دستی توسّط ادمين صورت ميگيره.

surfmaker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از navdl :
سلام
بیاین اینم اسکریپت هایپ!! من اینو از sara60 گرفتم.
دیگه سرش دعوا نکنید .:D
هرکیم ازش استفاده کرد پول نمیخواد بده یه صلوات بفرسته;)
از نظر امنیتی هم هیچ تضمینی نمیدم چون نه من اسکریپت مینوسم و نه ازش سر در میارم :)
فقط یکی به من بگه که چطوری میشه این اسکریپتها رو کد کرد و برای هر دومین یک بار بشه استفاده کرد.
با سلام.
دوست گرامی از بابت اسکریپت شما ممنونم . اینم بگم که من اونو دانلود کردم و اصلا اسپایور و ویروس نداره .
فقط یکی لطف کنه و بگه طریقه ی نصب آن بصورت لوکال بر روی کامپیوتر خودمان به چه صورت است؟​

بالا