برگزیده های پرشین تولز

اضافه کردن امکان رای گیری با یه سری امکانات به وردپرس

Superstitious

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام...
می خوام به وردپرس گزینه رای گیری با یه سری امکانات اضافه کنم. روال کلی کار به این صورت هستش که:

1. ادمین سایت برای هر مقوله بتونه گزینه هایی رو برای رای گیری با توضیحات و ستاره تنظیم کنه که هر بازدید کننده می تونه بهشون رای بده و تعداد رای دهندگان و غیره هم به نمایش در میاد

2. یه قسمت ثبت رای داره که کاربر می تونه پست جدیدی رو با رای گیری های مد نظر خودش ثبت کنه تا بعد از بررسی ادمین به ثبت برسه

3. هر پست هم یه گزینه ارتقاء داره که با پرداخت هزینه توسط بازدیدکنندگان می تونه آپدیت بشه تا به صفحات اول بیاد که پرداخت ها هم از طریق زرین پال انجام میشه (البته امکان اضافه کردن ماژول های بانکی دیگه هم وجود داشته باشه)

4. هر پست یه قسمت علاقه مندی ها هم داره و وقتی کاربر روشون کلیک می کنه میتونه تیک چکباکس گزینه های "اطلاع از نظرات بازدیدکنندگان از طریق ایمیل" و " اطلاع از هزینه های ارتقاء" رو فعال کنه تا با ورود ایمیل ش از روند موارد یاد شده با خبر شه و هیمنطور به لیست علاقه مندیش اضافه شه. در نهایت در منوی علاقه مندی ها هم می تونه علاقه مندی های ثبت شده رو مدیریت کنه

5. از اونجاییکه قالب های پیش فرض وردپرس رسپانسیو هستند به طبع صفحه سایت هم باید از لحاظ رسپانسیو اکی باشه.

تمام موارد درخواستی به دقت آماده و طراحی شده و دوستان برنامه نویس می باست به سایت parscoders و یا ponisha برای عقد قرارداد مراجعه کنند.

پارس کدرز :

پونیشا:

Last edited:

Superstitious

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
بعضی از دوستان متاسفانه تو نوع تعامل انجام پروژه در جا می زنن مثل این دوستمون behzadnoor

ایشون مدت 4 روز مارو الاف خودشون کردن و هی پز سابقه حضورشون در سایت رو مطرح می کردن در صورتی که اصلا سابقه کاری ایشون معلوم نبود. گفتن که کار رو انجام میدن اما اصرار خیلی زیادی داشتن که همکاری در همین سایت شکل بگیره و نصف هزینه ها هم از قبل پرداخت بشه اما اصرار بنده این بودش که کار بدون دغدغه در سایت های واسطه صورت بگیره. بعد از کمی اصرار ایشون قبول کردن که بیان تو سایت های مذکور اما ایشون اصلا حاضر نبودن که هزینه 7 تومن پونیشا رو برای شروع پرداخت کنن و هی می پرسیدن که مطمئنین که کار انجام میشه من می خوام هزینه کنما ؟ وقتی دیدم انقدر استرس دارن حاضر شدم هزینه رو خودم بپردازم و یا اومدم از ایشون خواستم که تو پارس کدرز پیشنهاد بدن که نیازی به پرداخت هزینه اولیه هم نداره. در نهایت ایشون اومد پارس کدرز و هزینه های پورسانت رو هم خودم به عهده گرفتم. متاسفانه ایشون با 20 درصد ضمانتی که از قبل برای کار در پارس کدرز می خواستم مخالفت کردن. بازم به خاطر سابقه ایشون در پرشن تولز اومدم ضمانت رو حذف کردم اما چون در حالت پیشفرض این ضمانت برای همه به ثبت رسیده بود و نیاز به ویرایش پیمانکاران بود از ایشون خواستم که ویرایش رو انجام بدن. یه بار اومدن گفتن که این کارو انجام دادن بعد اومدم دیدم که ویرایش نشده و بار دیگه درخواست کردم بازم گفتن که این دفعه انجام شده. رفتم پول رو واریز کردم تا کار رو شروع کنیم متوجه شدم که باز ویرایش صورت نگرفته بود و این زمانی بودش که پول رو گرو گذاشته بودم و چون دیگه ویرایشی پس از پرداخت نمی تونست صورت بگیره و ایشون هی اصرار داشتن که 20 درصد ضمانت حتما حذف شه دیدم واقعا دیگه دارن شورشو در میان همکاری با ایشون کنسل شد.

اینا رو به این خاطر گفتم تا بعضیا بدونن که حرفه ای بودن صرفا به معنی سابقه حضور و یا سابقه انجام کار نیست. اگه کسی تو تعاملات هم حرفه ای نباشه اون پروژه محکوم به شکسته. لطفا تنها دوستانی پیشنهاد بدن که از همه لحاظ به خودشون اطمینان کافی دارن.

با تشکر

بالا