برگزیده های پرشین تولز

اطلاعات نسخه جدید بازی Crash Bandicoot فاش شد

Optimous

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
15 می 2007
نوشته‌ها
12
لایک‌ها
2
پس از اشارات مختلف شرکت Activision به معرفی نسخه جدید بازی Crash Bandicoot و اخبار بازی حال اطلاعات تازه‌ای از این عنوان لو رفته‌است.

بازی Crash Bandicoot 4: It's About Timeبه‌تازگی کمیته رده بندی سنی بازی‌های دیجیتالی در کشور تایوان عنوان جدیدی را لیست کرده که این عنوان چیزی نیست جز نسخه جدید کرش بندیکوت دوست‌داشتنی. مطابق چیزی که در تصویر بالا می‌بینید، در اطلاعات لو رفته خبری از نسخه PC و نینتندو سوییچ نیست و به‌نظر می‌رسد این بازی حداقل تا مدتی تنها بر روی ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 در دسترس خواهد بود.

طبق توضیحات لو رفته، عنوان کامل این بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time است و توسط استودیو Toys for Bob که پیش‌تر وظیفه ساخت بازسازی سه‌گانه اسپایرو را بر عهده داشته، توسعه میابد. به‌نظر می‌رسد کرش این بار با ملاقات ماسک جدیدی که از قضا یکی از دوستان Aku-Aku به‌شمار می‌رود، از سال 1998 وارد بعدهای زمانی و مکانی دیگری می‌شود و ماجراجویی جدیدی را آغاز می‌کند.پس از لو رفتن اطلاعات این بازی، آقای دنیل احمد با انتشار توئیتی عنوان کرد که بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در هفته آینده (24 جون) و طی رویداد Summer Game Fest به‌طور رسمی معرفی خواهد شد. هنوز اطلاعاتی در خصوص تاریخ عرضه بازی در دسترس نیست.
 
Last edited:
بالا