برگزیده های پرشین تولز

اطلاع رسانی در مورد سیم کارت مبین نت ساتیا

sina.sa

Registered User
لایک‌ها
101
درود رفقا
من چند روز بود دنبال سیم کارت 360 مبین نت میگشتم تا اینکه داخل یک آگهی سایت دیوار دیدم که یک فروشگاه به اسم ارتباطات نوین داره سیم کارت مبین نت میفروشه داخل پرانتز هم یک ساتیا نوشته و یکسری توضیحات مبهم هم نوشته بود. من ازشون یک سیم کارت مبین نت 360 خریدم و تاکید کردم که مبین نت می خواهم. بعد متوجه شدم که ظاهرا شرکت ساتیا اومده روی زیرساخت مبین نت سرویس میده حتی سیم کارتش هم مبین نت هست اما بسته های خودشو میفروشه و نمیشه بسته ی مبین نت خرید. قیمت بسته هاش هم به شدت گرون هست و اصلا ارزش خرید نداره. میتوند داخل سایتش تعرفه ها رو ببینید.
گفتم اینجا اطلاع رسانی کنم اگر کسی خواست سیم کارت مبین نت بخره برای ساتیا نباشه.

sigma

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دقیقا این اتفاق برام توسط شرکت رفاه تک افتاد و یک سیم کارت مبین نت 450 هزار تومن برام در اومد البته با 25 گیگ نت
درسته سیمکارت مبین نت هست و تو مودمهای آنلاک و خود شرکت مبین نت میشه ازش استفاده کرد
ولی چون مودم رو از خود مبین نت نخریدم قیمت بسته هایی که این شرکت تابعه مثل همون ساتیا ارایه میده گرونتر از مبین نت هست و اگر 3 ماه شارژ نکنی یعنی بسته خرید نکنی سلب امتیاز میشه
این یک نوع کلاهبرداری

fooladi

کاربر فعال هواشناسی
کاربر فعال
لایک‌ها
2,483
دقیقا این اتفاق برام توسط شرکت رفاه تک افتاد و یک سیم کارت مبین نت 450 هزار تومن برام در اومد البته با 25 گیگ نت
درسته سیمکارت مبین نت هست و تو مودمهای آنلاک و خود شرکت مبین نت میشه ازش استفاده کرد
ولی چون مودم رو از خود مبین نت نخریدم قیمت بسته هایی که این شرکت تابعه مثل همون ساتیا ارایه میده گرونتر از مبین نت هست و اگر 3 ماه شارژ نکنی یعنی بسته خرید نکنی سلب امتیاز میشه
این یک نوع کلاهبرداری
تا جایی که من می دونم رفاه تک توی سایتش داره سیم کارت رو همراه با بسته های اینترنت رفاه تک به قیمت ۵۰ هزارتومن (فقط قیمت سیمکارت) میفروشه به مشترکین . بنابراین نمایندگی مستقیم مبین نت نیست و فقط از بستر مبین نت با همون کیفیت و پوشش برای فروش بسته های خودش استفاده می کنه.
اون کسی که سیمکارت رو به شما 500 هزارتومن فروخته از عدم اطلاع شما سوء استفاده کرده.

به رفاه تک گزارش بدین تا برخورد کنن.

بالا