برگزیده های پرشین تولز

اعتراض به علي دايي

dadashon

Registered User
لایک‌ها
0
محبوبیت فردوسی پور از دایی بیشتره؟! زهی خیال باطل. به غیر از نکات فنی و شخصیتی؛ تاریخیش اینه که چند سال بعد که فردوسی پور مجری گری رو بگذاره کنار این اسم دایی که هنوز باقی می مونه نه فردوسی پور. الان شما از بازی های قدیمی اسم گزارشگرش یادته یا بازیکناش؟

راستی صوبا (سوبا) جان اصلا میدونی ابعاد زمین فوتبال چند در چنده یا فاصله قانونی چند متره؟
نه خداییش بگو
عزیز دل برادر آخه کارتون با واقعیت فرق داره اونجا نبین کاکرو شوط:)D)(شوت) میزنه آتیش از ته توپ بیرون میاد
خوب من دیگه عرضی ندارم دوستان خودتون قضاوت کنید اما نه از روی احساس آخه کارتون نگاه کردن آدم رو کارشناس میکنه؟
در ضمن اگه بعضی دوستان کارتون دژ فضایی رو یادشون بیاد حالا هم بعضی ها برن پیداش کنن و نگاهش کنن میان به نیروی هوایی هم گیر میدن:D
:thumbsup:

English Lord

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
97
حضرت عباسی بدترین بازیکن دنیا که واقعا از زمین و زمون شانس آورده همین دایی هست:(

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
آقايون عزيزاين تاپيك خيلي وقت بود خوابيده بود اما باز من ديدم از حرفاتون لجم گرفت!

آخه شما چي حاليتون ميشه از فوتيال كه ميايد اظهار نظر ميكنيد؟ فك ميكني بايرن مونيخ مياد بازيكني رو بگيره كه شانس مياره از زمين هوا!! نه اقاجون شما همتون يا از فوتبال چيزي نمي دونيد يا استقلالي هستيد از اينكه دايي با سايپا حالتون رو گرفته فصل پيش و ديروز ميسوزيد.

اگه دايي شانسي بازي ميكرد 110 تا گل ملي رو شانسي نمي زد چرا همين مهاجماي فعلي نمي تونن اينكارو بكنن؟ عنايتي كه خداي شانسه عزيز من . وقتي ابومسلم بازي مي كرد من بازيهايي كه تو مشهد بود رو همه رو از ورزشگاه ميديدم ديگه ميدونم كي شانس داره......

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
كلا عادت بد ما ايراني هاست كه وقتي يكي رو ميبينيم كه بالاست با كله ميندازيمش پايين
كاري هم نميشه كرد
وتبليغات هم حرف اول مي زنه ورسانه ها راحت مي توانند چهره يكي رو خراب يا خوب كنند

بالا