اعلام ساعت دقیق

faridbahal

Registered User
ببخشید خواستم تو موضوعات متفرقه بزنم اما دیدم ربطی نداره اینجا زدم!
اینترنت من پروکسی داره و نمیتونم ساعت کامپیوتر رو باهاش اپدیت کنم با چند نرم افزار مختلف هم تست کردم به خاطر پروکسی اونا هم اپدیت نمی کنن
دوستان کسی سایتی رو میشناسه که ساعت دقیق دقیق رو توش بزنه؟

shifte shab

Registered User
با تلويزيون تنظيمش كن ..... مثلا ببين بازي فلان تيم اروپايي ساعت چند قراره شروع بشه بعد بزن شبكه سه هر وقت داور سوت رو زد تو از اون ساعت 10 دقيقه كم كن ....اين فرمول جواب ميده !!!!!!!!

shankimout

Registered User
برو تو سايت مايكروسافت .

faridbahal

Registered User
با تلويزيون تنظيمش كن ..... مثلا ببين بازي فلان تيم اروپايي ساعت چند قراره شروع بشه بعد بزن شبكه سه هر وقت داور سوت رو زد تو از اون ساعت 10 دقيقه كم كن ....اين فرمول جواب ميده !!!!!!!
:lol: :lol: نه دیگه به این شوری هم نیست! تقریبا حدود 20 الی 30 ثانیه عقبترن بعضی وقتها هم لحظاتی! بدون تاخیر نشون میده! مثل بازی های جام ملتهای اروپا که خیلی حرفه ای داشتن عمل میکردن! جدی میگم برای اینکه صحنه اهسته هایی رو که خودشون درست میکردن کمتر نشون بدن (نمیدونم چه جوری توضیح بدم!) اون موقعی که تصویر اصلی میرفت رو تماشاچی ها اینا چون چند ثانیه ای عقبن صبر میکردن تصویر تماشاچی ها تموم بشه بعد تصویر خودشون رو میچسبوندن پشت تصویر بعد تماشاچی!! (نمیدونم فهمیدین یا نه!) اینجوری میشد که بعضی وقتها تصویر مستقیمه مستقیم بود البته اقای مایلی کهن که خودشون ماهواره نداشتن! میرفتن خونه ها همسایه ها! تا زنهای اروپایی رو اون تو ببینن!

برو تو سايت مايكروسافت
نه یه سایت درست حسابی میخوام از همونایی که ساعت رو با ساعت اتمی تنظیم میکنن

shankimout

Registered User
نه یه سایت درست حسابی میخوام از همونایی که ساعت رو با ساعت اتمی تنظیم میکنن
بابا اينم ساعتش اتميه .

ولي اينم هست time.windowsupdate.com . اين يكي ساعتش هيدروژنيه

black_jack_of_black_city

Registered User
حالا بالفرض كه آپديت كني چي ميشه؟

vmf

کاربر تازه وارد
http://tycho.usno.navy.mil/time.html
اين ادرس سايت رصدخانه نيروي دريايي آمريكا هستش. يه جا (كتاب فيزيك هاليدي) خوندم كه ميشه از اين طريق ساعت دقيق رو فهميد. اما راستش اخرين باري كه من رفتم توش نتونستم بفهمم كه بالاخره ساعت دقيق رو كجاش نشون ميده.
حالا برو يه سري بزن بلكه يه فرجي بشه !!!!!!!!

shankimout

Registered User
نميدونم چرا نمياد . ولي بهترين همون سايت عمو بيله ;)

faridbahal

Registered User
شماها تا حالا با ویندوز ساعتتون رو اپدیت نرکدین مگه که انقدر تعجب میکنین!! بابا ادم باید خیلی دقیق باشه حتی ثانیه رو میزون میزون تنظیم کنه!

shankimout

Registered User
من ميخام از طريق ويندوز اپديت كنم . ولي نميشه :blink: :(

faridbahal

Registered User
حتما از پروکسی استفاده میکنی اول پروکسی رو غیر فعال کن بعد اپدیت کن
بدبختی اینه که پروکسیه من اگه غیر فعال شه اصلا اینترنتم کار نمیکنه!!

black_jack_of_black_city

Registered User
مال منم چه با پراكسي چه بدون پراكسي ارور ميده

shankimout

Registered User
بالا