برگزیده های پرشین تولز

افتتاح سايت Ebru Gundes

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
سلام

راستش نمیدونم چه جوری باید از زحمتهای اطهر و مهرداد تشکر کنم واقعا که شماها من رو به چیزی که میخواستم رسونید

شاید همتون میخواید بگید چرا 27 بهمن خواستم که سایت رو راه بندازم . راستش 27 بهمن تولد بهترین و با معرفت ترین دوستم هست که من خواستم این سایت رو بهش هدیه کنم که با کمک شما ها در این روز به هدفم رسیدم فقط امیدوارم این هدیه رو از من قبول کنه

یک بار دیگه در همینجا روز تولدش رو بهش تبریک میگم و بابت تمام خوبیهاش ازش ممنون هستم

اطهر که زحمت هاست و دامین رو کشید مهراد(شهرام) هم که زحمت تنظیمات سایت رو انجام داد . خودم هم باورم نمیشه سایت فقط در طول 2 روز ساخته شد . سیستم سایت زوپس هست که قبلا با مامبو شروع کردیم که خیلی پیچیده شده بود .

خیلی خوشحال هستم که در جمع بچه های با معرفت پرشین تولز هستم و اونا همیشه به فکر دوستان خودشون هستن . من از شما خیلی چیزها یاد گرفتم . از آقا احسان هم به خاطر مدیریت موفقش ممنون هستم . من تا زنده هستم با پرشین تولز هستم و امیدوارم پرشین تولزی ها همیشه موفق باشن . یادش بخیر اون موقعی که من عضو این سایت شدم چیزی حدود 50 نفر بیشتر نبودن که فقط 20 نفر از اونها فعالیت میکردن . ولی حالا بچه ها انقدر زیاد شدن که من نمیدونم از کی تشکر کنم . ولی جا داره از پسرهای با معرفت پی تی یعنی کاکو و فریده باحال تشکر کنم جای رامشتین هم خالی هست قدیمیها میدونن اون چه قدر با معرفت بود

اگر من یک روزی کلا بخوام برم ترکیه تک تک از همه شما خدا حافظی میکنم الان چون نرفتم نمیتونم چیزی بگم ولی چون میدونم که کمتر وقت میکنم بیام از همه و همه بابت کمکهاشون تشکر میکنم .

اسم سایت هم شد ابرو موزیک

برای رفتن به سایت روی لینک کلیک کنید

http://www.ebrumusic.com

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
:) تبريک و موفق باشی

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: بابا من آیدیم مهرداده!!!!اون یکی هم فرید باحاله!! نه فریده باحال :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از mehrdad1355 :
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: بابا من آیدیم مهرداده!!!!اون یکی هم فرید باحاله!! نه فریده باحال :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
بابا جان ميدونم گفتم شايد بگم شهرام بچه ها نشناسن بعدشم فريد رو هم ميدونم

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با این حال که من همیشه مخالفت میکردم اما وقتی طرفدارهای پایه رو می بینم لذت می برم. امیدوارم که سایتتون بشه سایت مرجع ابرو گوندش ;)

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
تبريك ميگم . اميدوارم سايت در نوع خودش بهترين باشه :rolleyes:

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
منم تبريك ميگم و خيلي خوشحالم كه به خواسته ات رسيدي
ولی جا داره از پسرهای با معرفت پی تی یعنی کاکو و فریده باحال تشکر کنم جای رامشتین هم خالی هست قدیمیها میدونن اون چه قدر با معرفت بود
خيلي شرمنده ام كردي منم جدا خيلي دوست دارم
جاي رامشتين هم خيي خاليه! احتمالا خالي بسته كه ميره امريكا احتمالا رفته افغانستان! كه اينترنت نداره :p

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از faridbahal :
منم تبريك ميگم و خيلي خوشحالم كه به خواسته ات رسيدي

خيلي شرمنده ام كردي منم جدا خيلي دوست دارم
جاي رامشتين هم خيي خاليه! احتمالا خالي بسته كه ميره امريكا احتمالا رفته افغانستان! كه اينترنت نداره :p
از همتون ممنون هستم راستش رامشتين بچه با معرفتي بود ولي اينكه يه سر هم به اينجا نزده عجيب هست . بد بختي افغانستان هم اينترنت داره DSL :wacko:

مگر اينكه يه كارايي داره توي كاخ سفيد ميكنه كه وقت نداره اينجا بياد :lol:

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
:) :) :) :)

attachment.php

فایل های ضمیمه

• 2 9.jpg
    2 9.jpg
    94.5 KB · نمایش ها: 902

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
مباركه داش علي
دستت درد نكنه
از همه برو بچ باحال و با صفايي هم كه كمك كردن ممنون

اميدوارم همتوم سلامت ، شاد و موفق باشين

El Che

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
تبريك يه انقلابي رو هم بپذير ;)
مباركه.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از ali206speed :
مرسي

انقلابي چيه ؟
منظورش اواتورشه!!
احتمالا با بوش براي زيارت تشريف ميارن ايران :lol: :lol: :lol:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mehrdad1355 :
منظورش اواتورشه!!!
رامشتاین هم هروقت امام رضا بطلبه با بوش میان اینجا!! دارن مقدمات سفر رو فراهم می کنند :lol:

بالا