برگزیده های پرشین تولز

افزایش بازدید سایت با ایران رنک

ciborg621

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
19 جولای 2014
نوشته‌ها
21
لایک‌ها
0
سن
67
در فضای سراسر رقابتی اینترنت همه افراد با استفاده از ترفندها، امکانات و یا تبلیغات موثر صدای پایگاه اینترنتی خود را به گوش مخاطبان هدف خود برسانند. یکی از مهمترین پارامترهای میزان محبوبیت یک پایگاه اینترنتی رتبه الکسا می باشد. اما آلکسا چیست و چرا به عنوان یکی از پارا مترهای مقبولیت و محبوبیت یک پایگاه اینترنتی به شمار می رود؟

آلکسا در اصل پایگاهی برای بررسی وب سایت های موجود در نت می باشد که وب سایت ها را براساس میزان ترافیک، (میزان کاربران مراجعه کننده به سایت)، نمایش سایت شما در نتایج جستجو و سنجش میزان محبوبیت سایت دسته بندی کرده و به آنها رتبه ای با عنوان رتبه الکسا می دهد که هرچه این رتبه بندی کمتر باشد نشان دهنده مقبولیت آن در میان بازدید کنندگان است.

این مسئله، یعنی تعیین رتبه توسط این سایت وب مسترها را بر آن داشته که بخواهند با کاهش رتبه خود در این وب سایت میزان محبوییت خود را در میان کاربران اینترنت بالا ببرند. یکی از روش هایی که کاربران برای بهبود رتبه الکسا استفاده می کنند، استفاده از روش خرید بازدید سایت می باشد.


همان گونه که دیدن یک فروشگاه شلوغ و پر ازدحام باعث جلب توجه افراد رهگذر می شود یک وب سایت دارای بازدید بالا نیز خود باعث جلب توجه وب سایت هایی می شود که کار آنها رتبه بندی محبوبیت وب سایت می باشد. وب مسترها با مطلع بودن از این شرایط اقدام به خرید بازدید کرده و سعی می کنند با پربیننده نشان دادن وب سایت خود، میزان مقبولیت خود را افزایش داده و باعث کاهش رتبه وب سایت و بهبود رتبه الکسای خود در این سایت شوند. وب سایت های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند که این امکان را به کاربران می دهد که با معرفی سایت خود در آن میزان مشخصی از بازدید را دریافت کنند.

یکی از روش هایی که این وب سایت ها از آن استفاده می کنند، راه اندازی سیستم کسب درآمد می باشد. این وب سایت ها با ایجاد چنین فضایی هم باعث می شوند که راهی برای تضمین کیفیت بازدید و ارسال بازدید واقعی را برای مشتریان خود فراهم کنند و هم باعث کسب درآمد برای افرادی که دارای وقت کافی هستند ایجاد کنند. بهبود رتبه الکسا با این روش می تواند کمک شایانی به هر سه طرف این کار نموده و باعث جلب رضایت حداکثری سه طرف این عمل شود


یکی از وب سایت هایی که در این حوزه و با روش فوق فعالیت می کند، وب سایت ایران رنک می باشد. این وب سایت با ورود به عرصه خرید بازدید سایت سعی دارد به دنبال ایجاد محیطی مناسبی و مورد اعتماد برای وب مسترها باشد و در کنار آن امور سایت را به صورت هدفمند به خود کاربران سایت محول کند تا هم امور مربوط به مشتریان با دقت بیشتری انجام گردد و هم نیز باعث جلب رضایت حداکثری مشتریان و فعالان در زمینه کسب درآمد این سایت گردد.

برخلاف وب سایت هایی که دارای مشکلات فراوانی هستند و در برخی از موارد کاربران خود را دچار مشکل می کنند و سیستم شفافی برای خدمات ارائه شده خود ندارند، این سایت دارای سیستم گزارشگیری بسیار دقیق و پشتیبانی قوی بوده و کاربران به صورت واضح کیفیت خدمات ارائه شده را حس می کنند و پشتیبانی را همیشه در کنار خود می بینند.
 
بالا