برگزیده های پرشین تولز

اكانتينگ

poyan

Guest
لایک‌ها
0
سلام
اميدوارم همه دوستان خوب باشن مي خواستم اطلاعاتي در باره ضعف اكانتينگهاي isp بدونم :)

golbahar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از poyan :
سلام
اميدوارم همه دوستان خوب باشن مي خواستم اطلاعاتي در باره ضعف اكانتينگهاي isp بدونم :)
سلام خدمت همه دوستان
یکی از ضعفهای نرم افزار isputil اینستکه يوزر با دستکاری در فایل sys.iniروي سيستم خود(بااستفاده از دستورات word) میتواند isputil راازکم کردن اعتبارکارت بازدارد.

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
ميشه بيشتر توضيح بدي گلبهار جان؟ :blush: رو Lan هم عمل مي کنه؟ ;)

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
اين يکی از امکاناتی است که توسط خود ISPUtil فراهم شده که در مواقعی که سيستم دچار مشکل شده، سيستم بصورت کامل Bypas بشه تا برای کاربران مشکلی پيش نياد.
در ضمن اگر قرار باشه کسی بتونه به Server دسترسی داشته باشه ، خيلی کارهای ديگه ميتونه بکنه که اين توش گمه!
اگر ميخواهيد در مورد نرم افزار های Accounting مباحثه کنيد، لطفا در ادامه مباحث قبلی اين کار رو انجام بدين که مطالب همه مجتمع باشه . . .

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
پس شما اين جمله رو تاييد مي كنيد آقا كورش؟
یکی از ضعفهای نرم افزار isputil اینستکه يوزر با دستکاری در فایل sys.iniروي سيستم خود(بااستفاده از دستورات word) میتواند isputil راازکم کردن اعتبارکارت بازدارد

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
معذرت ميخوام. اشتباه از من بود. من فکر کردم منظور ايشون روی سرور و فايل isputil.ini است.
الان متوجه شدم که منظورشون روی سيستم کاربر است. بايد عرض کنم که اين شايد فقط يک توهم است!
اصلا همچين چيزی امکان نداره!

golbahar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از koorosh :
معذرت ميخوام. اشتباه از من بود. من فکر کردم منظور ايشون روی سرور و فايل isputil.ini است.
الان متوجه شدم که منظورشون روی سيستم کاربر است. بايد عرض کنم که اين شايد فقط يک توهم است!
اصلا همچين چيزی امکان نداره!
با سلام خدمت دوستان
من اين كار راامتحان كردم.پس ازمدتي كه اكانت مقداري مصرف گرديدisputil دیگرازاکانت کم نمیکندومقدارمصرف اکانت راصفرمیزند.

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از golbahar :
با سلام خدمت دوستان
من اين كار راامتحان كردم.پس ازمدتي كه اكانت مقداري مصرف گرديدisputil دیگرازاکانت کم نمیکندومقدارمصرف اکانت راصفرمیزند.
اين كار يعني كدوم كار؟ تكليف ما رو روشن كن. مي خواي بگي يا فقط مي خواي دلمونو آب كني؟ ;)

omid650

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از golbahar :
با سلام خدمت دوستان
همونطور كه كورش قبلا تو يه thread ديگه گفته بودند نرم افزار accounting اصلا كاري به سيستم user نداره كه تغيير تو فايل مورد نظر تاثيري بتونه روش داشته باشه
و مطمئنا اگه همچين چيزي مقدور بود همه ISP ها تو ايران تا حالا ورشكست شده بودند :D

MASoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه اکانتینگ که از SQL استفاده میکنه٬ و یه CGI یا اسکریپت که اونم از SQL استفاده میکنه بعضی موقع ها برابره با یک عمر اینترنت نامحدود :D البته اگه بشه یه SQL Injection کرد :cool:

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
اين چيزی که نوشتی تا همين چند وقت پيش يکی از بزرگترين نقص های خيلی از برنامه های Accounting بود . . .

ولی اين مشکل ديگه به تاريخ پيوسته . . .

ميشه گفت همه اين مشکل رو رفع کردند.

MASoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه همه این مشکل رو حل کردند چجوریه که الان من ۲ تا اکانت نامحدود دارم ؟؟؟ :eek:

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
شايد ISP شما تو باقالی ها سير و سياحت ميکنه!
يه چک بکن شايد روی سرورشون Service-Pack هم نصب نيست و ميتونی به هاردش Access داشته باشی . . .

alvand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ما در حال حاضر از اكانتينگ سيگما در آي اس پيمون استفاده مي كنيم اما بدليل مشكلات زياد اين برنامه دنبال يك اكانتينگ خوب ميگريم كه جايگزين اين برنامه كنيم و پس از كلي بررسي اكانتينك ای اس پی ام که محصول شرکت پویش افزارمعرفی کردن حالا می خوام بدونم کسی هست که با این برنامه کار کرده باشه؟

invalid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من با نسخه پروفشنالش كار كردم
در خدمتم

ramin281

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اكانتينگ ما isp uttil است
دیروز داشتم کانکشن های یوزرهایی که کانکت بودن رو نگاه می کردم 2 تا یوزر دیدم که هر کدام چیزی در حدود 300 تومان ار اکانتشون کم شده ولی به اندازه 10 -12 برابر زمان کارتشون اینترنت استفاده کرده بودند

به نظر شما اساتید مشکل ما چی است

سرور ما ویندوز 200 سرور و سرویس پک داره

alvand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوشحال مي شم دوستاني كه با اكانتينك اي اس پي ام كار كردند نظرشونو در مورد اين اكانتينك بنويسن و اگه اين برنامه نقطه ضعفي داره به اون اشاره كنند .ممنونم

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از ramin281 :
اكانتينگ ما isp uttil است
دیروز داشتم کانکشن های یوزرهایی که کانکت بودن رو نگاه می کردم 2 تا یوزر دیدم که هر کدام چیزی در حدود 300 تومان ار اکانتشون کم شده ولی به اندازه 10 -12 برابر زمان کارتشون اینترنت استفاده کرده بودند

به نظر شما اساتید مشکل ما چی است

سرور ما ویندوز 200 سرور و سرویس پک داره

بالاخره هر نرم افزاري ممكنه سوراخ داشته باشه - شما به خود شركت سازنده اش يك تلفن بزن ببين چي راهنمايي ميكنن - راه حلش رو اينجا بگو بقيه هم استفاده كنن (راه برطرف كردن مشكل نه استفاده از مشكل!)

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
به نقل از golbahar :
سلام خدمت همه دوستان
یکی از ضعفهای نرم افزار isputil اینستکه يوزر با دستکاری در فایل sys.iniروي سيستم خود(بااستفاده از دستورات word) میتواند isputil راازکم کردن اعتبارکارت بازدارد.

من شنيده بودم كه تغير دادن فايل sys.ini روي E1 تاثيري نداره !؟

MASoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تغيير این فایل روی هیچ خطی تاثیر نداره

بالا