برگزیده های پرشین تولز

امتحان رانندگی

Spiro

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از nendoke :
من همین ماه پیش گرفتم , کاری نداره , همون دفعه اول . ( البته آموزشگاه هم نرفتم . :D:D:D )
بابا باهوش وارد اينكاره :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از nendoke :
من همین ماه پیش گرفتم , کاری نداره , همون دفعه اول . ( البته آموزشگاه هم نرفتم . :D:D:D )
افسره حتما مجرد بوده!
90.gif
90.gif
90.gif
90.gif

emad86_20011

Registered User
لایک‌ها
2
من ماهه ديگه ميخوام برم واسه امتحان كتبيش... شما ها كه دادين نظرتون چيه؟؟؟ سخته؟؟؟ برم كلاس تست؟؟؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از emad86_20011 :
من ماهه ديگه ميخوام برم واسه امتحان كتبيش... شما ها كه دادين نظرتون چيه؟؟؟ سخته؟؟؟ برم كلاس تست؟؟؟
اختلاف نظردرمجلس مشورتي عربستان بر سراعطاي حق رانندگي به زنان‌اين كشور
تهران، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۸۴/۰۳/۰۲‬

اعطاي حق رانندگي به زنان در عربستان، كشمكش‌هايي را در مجلس مشورتي اين كشور به وجود آورد.

به گزارش يكشنبه شب شبكه خبري العربيه، برخي از اعضاي مجلس مشورتي عربستان خواهان رفع ممنوعيت رانندگي زنان و برخي نيز خواهان بررسي اين موضوع شده‌اند.

بر اساس اين گزارش حاميان اعطاي حق رانندگي زنان تاكيد مي‌كنند كه هيچ نص قانوني و شرعي براي ممنوعيت رانندگي زنان وجود ندارد و از اين گذشته وجود يك ميليون راننده خارجي در عربستان سالانه حدود ‪ ۱۲‬ميليارد ريال سعودي براي اين كشور هزينه دارد و خسارت‌هاي بزرگ فرهنگي و اجتماعي و اخلاقي را موجب مي‌شود.

العربيه گفت: يكي از حاميان اعظاي حق رانندگي زنان مي‌گويد كه اين موضوع يك فاجعه اجتماعي در سطح خانواده و جامعه عربستان به شمار مي‌رود زيرا ما سرنوشت دختران و زنان خود را به دست يك ميليون راننده با داشتن فرهنگ ، اديان و مذاهب مختلف مي‌دهيم كه زيان‌هاي بيش از نفع شان است.

به گفته العربيه وي مي‌افزايد ما دلايل زيادي در اختيار داريم كه نشان مي دهد بسياري از خانوده‌ها از حضور رانندگان خارجي در خانه‌هاي خود شديدا شكايت دارند.

به گفته العربيه، بررسي موضوع اعطاي حق رانندگي به زنان عربستاني كه با استقبال قشرهاي گسترده‌اي از مردم اين كشور مواجه شده است، با مخالفت‌هاي زيادي از سوي جناح‌هاي ميانه رو اسلامي در عربستان روبروست.

بر اساس اين گزارش يكي از مخالفين اعطاي حق رانندگي به زنان عربستاني مي گويد: بررسي موضوع اعطاي حق رانندگي به زنان جزو وظايف مجلس مشورتي نيست بلكه اين موضوع در صلاحيت و جزو وظايف هيات روحانيون عظام است.

meli

Registered User
لایک‌ها
23
راستی چندتا قانون جدید هم اضافه شده!البته من اینطوری شنیدم.
در هنگام بارندگی چراغها روشن باشه.
قبل از 18 سال هم تعلیم رانندگی نمی شه رفت.یعنی رات نمی دن تو آموزشگاه پرتت می کنن بیرون.
عجیباً قریبا!!!!!!!

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از meli :
راستی چندتا قانون جدید هم اضافه شده!البته من اینطوری شنیدم.
در هنگام بارندگی چراغها روشن باشه.
قبل از 18 سال هم تعلیم رانندگی نمی شه رفت.یعنی رات نمی دن تو آموزشگاه پرتت می کنن بیرون.
عجیباً قریبا!!!!!!!
105.gif

mori

Registered User
لایک‌ها
14
یه چيزي هم يادت باشه
حواست باشه اگه تو سرپاييني بودي ماشين رو بذاري تو دنده فکر نکني تو دنده ست....:lol:
تو ماشين ما يکي اين اشتباه رو کرده بود

بالا