برگزیده های پرشین تولز

امپ مونو برای ساب ایمیج داینامیک

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
دوستان یه سواله کلی.رو 2 اهم ببندم بهتره یا رو 1.چون 4 اهم که برای سابایی هست که کیفیت انچنانی ندارن رو 4 میبندن که شاید بهتر بشه.ولی لین ساب کیفیت بالایی داره پس یا رو 2 باید بست یا 1.اگه جایی از حرفام اشتباه هست لطفا بگین که بدونم.تشکر.

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
دوستان یه سواله کلی.رو 2 اهم ببندم بهتره یا رو 1.چون 4 اهم که برای سابایی هست که کیفیت انچنانی ندارن رو 4 میبندن که شاید بهتر بشه.ولی لین ساب کیفیت بالایی داره پس یا رو 2 باید بست یا 1.اگه جایی از حرفام اشتباه هست لطفا بگین که بدونم.تشکر.
o_O

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
این ساب کلا دو تا کوئل ۴ اهمی داره یا باید رو‌۲ موازی کنی یا رو‌ ۸ سری
فقط در صورتی که میتونی رو ۱ اهم ببندی که دوتا ساب داشته باشی
اهم هر چی میره بالاتر کیفیت بیشتر میشه از قدرت کاسته میشه

farhadk

Registered User
لایک‌ها
35
8 اهم که خندست ولی 2 میتونی ببندی ..در ضمن 600 تای هلیکس خیلی داستانش فرق داره با بعضی امپا...متسفانه همه خودشونو اثیر و درگیر عدد کردن و پول پای عدد میدن
یا دش بخیر منم زمانی باند 150 ار ام اسیه جی بی ال سنگی داشتم فکر میکردم 8400 کنوود که 70 ار ام اس میده نصفشم پر نمیکنه .همه میگفتن 9604 پایونیرم کامل پرش نمیکنه چون 130 تا میده رو هر کانال ولی این 150 تاست..من بدون اعتنا به عدد 8400 بستم و دیدم ماشین زلزلست
گین 30 درصد بیشتر میدادم باندا تو ولوم بالا داغ میکرد بوش در میومد...زیاد اثیر و درگیر اعدد نباش اگه هلیکس بی1 سابتو جر نداد بیا هر چی خواستی به من بگو
منم ندارمش که دوستان بگن میخواد جنسشو بفروشه
در ضمن ایدیو پایپم امتحانشو پس داده ..امپاش اس ام دیه و خازن نیس و اصلا داغ نمیکنه ...یه دونه 1500 رو بگیری رو 2 اهم 1000 تا میده..فوق العاده با کیفیت و خوش قیمته
اینم پیشنهاد دادم بهت چون رو اعداد خیلی حساسی..

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
این ساب کلا دو تا کوئل ۴ اهمی داره یا باید رو‌۲ موازی کنی یا رو‌ ۸ سری
فقط در صورتی که میتونی رو ۱ اهم ببندی که دوتا ساب داشته باشی
اهم هر چی میره بالاتر کیفیت بیشتر میشه از قدرت کاسته میشه
این ساب هم دبل کویل 2 اهمی داره هم دبل کویل 4 اهمی.هر جفتش موجوده.که همون دبل کویل 2 اهمی رو میشه رو 4 و 1 اهم بست.

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
این ساب هم دبل کویل 2 اهمی داره هم دبل کویل 4 اهمی.هر جفتش موجوده.که همون دبل کویل 2 اهمی رو میشه رو 4 و 1 اهم بست.
d2 که بتونی پیدا کنی خیلی عالیه ولی اینایی که من دیدم اکثرا d4
اگه هنوز ساب نگرفتی برو یا dls بگیر یا گلیدن ایمیج خوبه ولی نه در سطح این سابا تو sq

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
d2 که بتونی پیدا کنی خیلی عالیه ولی اینایی که من دیدم اکثرا d4
اگه هنوز ساب نگرفتی برو یا dls بگیر یا گلیدن ایمیج خوبه ولی نه در سطح این سابا تو sq
راستش امیر جان صدایه هیچ کذوم رو که نشنیدم امکانش هم نیست که بشه شنید.ولی اگه ایمیج رو گقتم چون 2 نفر از کسانی که خیلی وارد هست در موردش گفتن.یکی سعید مهاجری که تو سایت ساندی هستش و یکی دیگه هم اقا رضا ار ام اس که اینجا همه میشناسنش دیگه.چون دیدم این 2 نفر خیلی ازش تعریف کردن چون صداشو شنیدن منم با خودم گفتم حتما خیلی عالی هست دیگه.قیمتشم تقریبا 970 980 ایناست.گلیدن sqx extrem هم هستش که 850 تومن هست.راستش از چند نفر از بچه ها شنیدم که گفتن گلیدن قیمتش برای این ساب بالاست.وگرنه هر دو 750 ار ام اس هست قیمتشونم تقریبا تو یه رنج هست.راستش من یه جورایی کیفیتی محض نمیخام یه جورایی ترکیبی میخام ایمیج هم sql هست.برای همین نظرم بیشتر روی ایمیج هست.تشکر.

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
راستش امیر جان صدایه هیچ کذوم رو که نشنیدم امکانش هم نیست که بشه شنید.ولی اگه ایمیج رو گقتم چون 2 نفر از کسانی که خیلی وارد هست در موردش گفتن.یکی سعید مهاجری که تو سایت ساندی هستش و یکی دیگه هم اقا رضا ار ام اس که اینجا همه میشناسنش دیگه.چون دیدم این 2 نفر خیلی ازش تعریف کردن چون صداشو شنیدن منم با خودم گفتم حتما خیلی عالی هست دیگه.قیمتشم تقریبا 970 980 ایناست.گلیدن sqx extrem هم هستش که 850 تومن هست.راستش از چند نفر از بچه ها شنیدم که گفتن گلیدن قیمتش برای این ساب بالاست.وگرنه هر دو 750 ار ام اس هست قیمتشونم تقریبا تو یه رنج هست.راستش من یه جورایی کیفیتی محض نمیخام یه جورایی ترکیبی میخام ایمیج هم sql هست.برای همین نظرم بیشتر روی ایمیج هست.تشکر.
رضا که spl بازه
سعید مهاجری اسمش شنیدم ولی نمشیناسمش
کلا خودت یه جا گیر بیار صداش گوش کن سابای گرند خیلیا میگفتن عالیه ولی از نظر من افتضاح بود
حیف سابای jl نیستن مگه نه w6 دقیقا همون چیزی بود که دنبالشی شاید یدونه کارکردش پیدا کردم ولی اونم احتمالش ۵۰ درصد

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
اقا رضا به سعید پیشنهاد داده بوده این سابو شاید اون صدایه مورد نظرشو گفته اقا رضا هم اینو بهش گفته شاید خوده اقا رضا صداشو دوس نداشته باشه نمیدونم اونو دیگه.چون خوده اقا رضا کلا فقط dd بازه.بله درسته منم تعریف گرند sq12 رو خیلی شندیم ولی خودم گوش کردم نظرمو جلب نکرد.هر دو این سابا جزوه بهترینا هستن هر کدومو کسی بگیره ضرر نمیکنه.ولی چون قیمتش برای من خیلی بالاست دیگه جایی برای اشتباه کردنو پشیمون شدن نیست.

ZEOS 59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.
به نظرم ساب گلیدن بدار.
وقتی یه ساب توی مسابقات اروپا و جهانی مقام میاره حتی اگه به قول امیر جان صداش با سلیقه ما جور هم نباشه ولی حداقل میدونیم که ساب خوبیه که تونسته به این مقام برسه.
درسته که sqx رده کیفیتی گلیدن هست اما تو مدل EXTREME با ۱۵۰ وات اضافه ای که بهش دادن قدرت رو هم چاشنیش کردن.
شما که بدون گوش کردن میخوای خرید کنی گلیدن انتخاب منطقی تری نسبت به ایمج هست والا هیچی به اندازه اینکه گوش کنی و بخری نمیتونه برات مفید باشه.

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
سلام.
به نظرم ساب گلیدن بدار.
وقتی یه ساب توی مسابقات اروپا و جهانی مقام میاره حتی اگه به قول امیر جان صداش با سلیقه ما جور هم نباشه ولی حداقل میدونیم که ساب خوبیه که تونسته به این مقام برسه.
درسته که sqx رده کیفیتی گلیدن هست اما تو مدل EXTREME با ۱۵۰ وات اضافه ای که بهش دادن قدرت رو هم چاشنیش کردن.
شما که بدون گوش کردن میخوای خرید کنی گلیدن انتخاب منطقی تری نسبت به ایمج هست والا هیچی به اندازه اینکه گوش کنی و بخری نمیتونه برات مفید باشه.
ممنون دوست عزیز فرمایشات شما درسته.ولی گوش کردن به شرطی که شرایطش باشه.کسایی که این سابارو دارن خیلی کم هستن منم که نمیشناسم معلوم نیست کجا هستن تازه قطعات دیگه هم با هم فرق داره.پس عملا نمیشه گوش کرد.فقط باید با راهنمایی دوستان و مشخصات رو کاغذ خرید کرد.ایمیج هم از 2 نفر که دارن جنس صداشو پرسیدم میگن که لو عالی میزنه ولی کوبش ضعیفتر هست.منم بیشتر دنبال کیک هستم تا ویبره.ولی یه حرفی میزنن که راستش نمیدونم چه جور صدایی میشه.میگن ویبرش خیلی نرم هست دلنشین هست.کلا ویبره نرم چه جوری میشه.اگه بخاد این ساب بیشتر لو بزنه فک نکنم به درده من بخوره.

Omidjaseb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امپ d2000 ارتكوييك اكبند دارم
١٠٠٠ rms 2ohm
١تومن
٠٩١٢١٢٢٩٣٧١

Sent from my iPhone using Tapatalk

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
ممنون از همه.حالا یه سواله کلی که میتونه کلا مسیر خریدم رو عوض کنه.قبلا از چندین نفر شنیده بودم که گفتن زیاد برای مونو پول نده بیشتر برای 4 کانالت هزینه کن.میگفتن همین که مونو سابو پر کنه کافی هست.حالا دوستان این حرفا واقعا درسته یا نه.بالاخره مونو هم تو صدایه ساب تاثیر داره ولی ایا اینقدر محسوس هست این تفاوت که هزینه بالا کنی و گوشتم مثله گوش من حرفه ای نباشه.تشکر.

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
ممنون از همه.حالا یه سواله کلی که میتونه کلا مسیر خریدم رو عوض کنه.قبلا از چندین نفر شنیده بودم که گفتن زیاد برای مونو پول نده بیشتر برای 4 کانالت هزینه کن.میگفتن همین که مونو سابو پر کنه کافی هست.حالا دوستان این حرفا واقعا درسته یا نه.بالاخره مونو هم تو صدایه ساب تاثیر داره ولی ایا اینقدر محسوس هست این تفاوت که هزینه بالا کنی و گوشتم مثله گوش من حرفه ای نباشه.تشکر.
چرا تاثیر نداره یه امپی خروجیش کیفیتیه یکی قدرتی یکی برق میده
یکی مشخصات و دمپینگ فکتورش بالاست امپت
امپت خوب نباشه بهترین ساب بگیری صدای جالبی نمیتونی بدست بیاری

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
امیر جان اگه به حرفام دقت کرده باشی منم گفتم میدونم که تاثیر داره ولی پرسیدم ایا تاثیرش خیلی زیاد هست یا نه.مثلا همین کنوود که خودت گفتی که 500 تومن هست در مقابل ادیسان uno که 1300 هست واقعا اختلاف صداشون 800 تومن اختلاف قیمتشون هست و از اون مهمتر اگه هم اختلافی باشه منی که گوش حرفه ای ندارم میتونم تشخیصش بدم یا نه.وگرنه معلومه که اختلاف صدایی داره اگه نداشتن که امپ های اند و رده پایین نداشتیم.سواله اصلی متوجه شدن این اختلاف برای گوش غیره حرفه ای هست.تشکر.

mr_rayan

Registered User
لایک‌ها
14
دوست من آمپ مونو خوب دقت خوبی داره.سابت الکی بوم بوم نمیکنه یا واسه خودش ویبره نمیره.
حتما واسه آمپت خوب هزینه کن.
حیف ساب ایمیج که به یه آمپ بد ببندی.

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
دوست من آمپ مونو خوب دقت خوبی داره.سابت الکی بوم بوم نمیکنه یا واسه خودش ویبره نمیره.
حتما واسه آمپت خوب هزینه کن.
حیف ساب ایمیج که به یه آمپ بد ببندی.
ممنون.بله حرف شما درسته واقعا باید به این ساب یه امپ در حده خودش باشه.ولی میخام جوری باشه که هزینه خیلی بالا نباشه.یعنی هزینه الکی کردن نباشه هزینه ارزشمند باشه.خوده شما برای مونو پیشنهادی دارین.ممنون.

radsin

Registered User
لایک‌ها
80
HDP1 یکی از بهترین مونوها تو رنج قیمتی خودش
ممنون.خودم هم بین 2 مورد مونده بودم یکی همین هرتز و دیگری ادیسان sr1dk.هر دو یه رنج قیمت هستن.ولی با 2 تفاوت هرتز رو 2 اهم 1000 تا میده ادیسان 940 تا ولی ادیسان رو 1 استیبل هست ولی هرتز نیست.خیلی از دوستان میگن همیشه سعی کن امپی بگیری که روی 1 استیبل باشه.

mr_rayan

Registered User
لایک‌ها
14
ممنون.خودم هم بین 2 مورد مونده بودم یکی همین هرتز و دیگری ادیسان sr1dk.هر دو یه رنج قیمت هستن.ولی با 2 تفاوت هرتز رو 2 اهم 1000 تا میده ادیسان 940 تا ولی ادیسان رو 1 استیبل هست ولی هرتز نیست.خیلی از دوستان میگن همیشه سعی کن امپی بگیری که روی 1 استیبل باشه.
1 اهم به نظرم استفاده نمیشه.باز تصمیم گیرنده شمایی.
تو ببین چند تفر از دوستان روی 1 اهم درایو کردن.مگر اینکه ساب دوبل داشته باشن که به نظر من یه ساب قوی و درست و حسابی بهتر از دوتا ساب ضعیف یا رده پایینه.

بالا