برگزیده های پرشین تولز

امکانش نیست کمی در تبلیغاتی که نمایش داده میشه در فروم دقت بشه؟

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
سلام مدیران عزیز
امکانش نیست کمی در تیلیغاتی که میذارید وسواس به خرج بدید؟ چون این فروم معتبره بعضی ها فک میکنن تبلیغاتی هم که توش نمایش دادهه میشه معتبره .
بعنوان مثال الان تبلیغ یه سیستم کلیکی کلاه بردار تو فروم انجام میشه متعلق به سیستم کلاه بردار سابق agpshop هست که کلاه برداری بزرگی کرد

اینم بنرش این سیستم کلاه برداره

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
اين مشكل هميشه در و تمام جاهايي كه تبليغات رو نمايش ميدن هست!

حتي صدا و سيما و جرايد كثير الانتشار

بنابراين نميشه از يه حدي بيشتر انتظار داشت!

و فكر هم ميكنم در حد خوبي تا به امروز اين دقت صورت گرفته كه تبليغات معتبري در فروم قرار بگيره!

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
حساسیت و توجه شما قابل تقدیره اما نمیشه انتظار زیاد هم داشت
این فروم در قبال خدماتی که به من و شما میده میبایست هزینه خودش رو از یه منبعی دربیاره
شاید از دید من و شما این تبلیغ مشکل داشته باشه و از دید 4 نفر دیگه نه این مطلب در مورد هر تبلیغی میتونه صدق کنه

حالا شما بخاطر واریز نشدن پولتون دلخور هستید بطور مثال من از بد رسیدن و دیر رسیدن ناقص رسیدن سی دی از شرکت .... که کلی هم ادعا داره

پس نتیجتا نظر من و شما نمیتونه مانعی برای کسب درآمد یه فروم بشه

اما کاملا موافقم که بسیاری از مشتریان به صرف محبوبیت پرسین تولز از این گونه سایت های تبلیغ شده خرید می کنند و خدمات درخواست دارند
در واقع پرسین تولز سکوی پرتاب این افراد هست

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
موردی که شما می فرماید مستلزم این است که هر تبلیغی به دقت بررسی شود و فعالیت تبلیغ دهنده زیر نظر گرفته شود که مشکلی برای مشتری پیش نیاد
ولی این امر مستلزم هزینه زیادی ( ریالی / زمانی ) است و با توجه به مبلغ بسیار کمی که هر آگهی دهنده پرداخت می کند، توجیه پذیر نیست
به هر حال اگر متوجه شده باشد، ما داریم سیاست گذاری را به سمتی می بریم که بعد از یک مدت فقط تبلیغ شرکت های بزرگ را نمایش بدیم، ولی تا رسیدن به اون، زمان لازم است
به هر حال پیشنهادی در جهت بهبود این امر داشته باشید، خوشحال می شم بشنوم

PimpaPoompa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
موردی که شما می فرماید مستلزم این است که هر تبلیغی به دقت بررسی شود و فعالیت تبلیغ دهنده زیر نظر گرفته شود که مشکلی برای مشتری پیش نیاد
ولی این امر مستلزم هزینه زیادی ( ریالی / زمانی ) است و با توجه به مبلغ بسیار کمی که هر آگهی دهنده پرداخت می کند، توجیه پذیر نیست
به هر حال اگر متوجه شده باشد، ما داریم سیاست گذاری را به سمتی می بریم که بعد از یک مدت فقط تبلیغ شرکت های بزرگ را نمایش بدیم، ولی تا رسیدن به اون، زمان لازم است
به هر حال پیشنهادی در جهت بهبود این امر داشته باشید، خوشحال می شم بشنوم
قانع کننده بود

جامعه شرقی - توجیه شرقی

Lover_Suspended

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی از تذکرت
از امید هم ممنونم
به نظر من یک بخش ایجاد کنیم
برای بررسی کار اشخاصی که اینجا تبلیغ می دن
اینجوری هم بچه های سایت می تونن با صاحب تبلیغ اشنا شن و هم این مشکلات کم می شه

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
ببخشید من هم یه نظر داخل پرانتزی بدم
به نظرم خیلی خوبه که یه کم کنترل رو تبلیغات باشه (مثل همین الان)
اما وسواس بیش از حد و بیرون کشیدن شجره نامه تبلیغ دهنده و ایجاد بخشی برای این کار و ساخت فیلم سینمایی جنایی-معمایی! از این مساله یک کم زیاده رویه ! حالا گهگاه یه سایت مثل این سایت ای.جی.پی شاپ تبلیغ میده یه صحبتی میشه و حل میشه .
البته فقط یه نظر شخصیه .

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
درست می فرمایید شاید نشه تک تک تبلیغات رو بررسی کرد اما بعضی ها مبرهنه کارشون ایراد داره مثالشم زدم به هر حال فقط یه نظر بود از توجهتون کمال سپاسگذاری رو دارم.
با تشکر

بالا