برگزیده های پرشین تولز

امکان ارسال نظر مثبت - منفی به فروشنده و خریدار

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
شما از کجا میخوای ثابت کنی من معامله نکردم؟؟
شاید یه موقه معامله ای کردم با کسی و بعد پشیمون شدم !! اومدم بهش رای منفی دادم و داد و هوار راه انداخت که چرا به من رای منفی دادید ! حالا شما اینجا چیکار میتونید بکنید؟؟ هیچی !

بنظر من نیازی نیست دردسر جدیدی برای مدیران فروم بوجود بیاد که بخواهند دادگاه و قاضی برای نظرات کاربران درست کنند .

همانند پست ها که مدیران پرشین تولز هیچ مسئولیتی قبول نکردند ، در مورد نظرات کاربران هم هیچ ضمانتی یا تاییدی برای صحیح بودن آنها نیست !

فقط مزیت این آی ترید نسبت به وضعیت حال اینه که در حال حاضر نظرات کاربران فقط در یک تاپیک خاص قابل رویت است ولی با آی ترید می توان هرجا پست زد ، نظرات کاربران نسبت بهش را دید .

do ngu nam goi cam quan ao thoi trang han quoc chan goi so sinh vay lien cong so quan ao ban buon chup anh cho be
یعنی اگر شخصی برای فروش محصول جدید ، تاپیک جدید زد ، تجربیات کاربران در مورد فروش های پیشینش را میشه دید .

Last edited:

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
بنظر من نیازی نیست دردسر جدیدی برای مدیران فروم بوجود بیاد که بخواهند دادگاه و قاضی برای نظرات کاربران درست کنند .

همانند پست ها که مدیران پرشین تولز هیچ مسئولیتی قبول نکردند ، در مورد نظرات کاربران هم هیچ ضمانتی یا تاییدی برای صحیح بودن آنها نیست !

فقط مزیت این آی ترید نسبت به وضعیت حال اینه که در حال حاضر نظرات کاربران فقط در یک تاپیک خاص قابل رویت است ولی با آی ترید می توان هرجا پست زد ، نظرات کاربران نسبت بهش را دید .

یعنی اگر شخصی برای فروش محصول جدید ، تاپیک جدید زد ، تجربیات کاربران در مورد فروش های پیشینش را میشه دید .
خوب این رو که با user note هم راه انداخت !! امکانی که خیلی وقت پیش توی فروم غیر فعال شد !
فکرش رو بکن تو همین سیستمی که میگی یکی بره اسپم کنه و دری وری بگه چی میشه !!

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
خوب این رو که با user note هم راه انداخت !! امکانی که خیلی وقت پیش توی فروم غیر فعال شد !

user note وقتی تعدادش به بیش از 20 تا برسه ، خواندنش دردسر ساز است !
ولی نمره مثبت یا منفی یک جمع بندی کلی از فعالیت کاربر است ! نمی توان گفت user note کار این آیترید را می کنه .

روش کار برای انتخاب خرید من اینه :
اول نمره اش را نگاه می کنم و می بینم نمره قابل قبولی داره .
سپس میام نظرات تعدادی از کاربرانی که می شناسم را پیدا می کنم و طبق نظر آنها ، تصمیم به خرید یا عدم خرید می کنم .

do ngu nam dep quan ao thoi trang quan ao so sinh cho be vay cong so nu ban buon quan ao chup anh studio dep
بر فرض تعدادی بیان برای کاربری مغرضانه نمره منفی بدهند . اگر طرف کارش درست باشه ، بالاخره تعدادی باید پیدا شوند که بهش نمره مثبت بدهند و آن نمرات منفی مانعی برای اعتماد من به آن شخص ایجاد نمی کند !

Last edited:

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
- مثل اینه که بگیم دوال کور بخریم که چی بشه! با p2 هم میشه کار کرد! :)
- اون یکی مثل کسی که تو فروم پست دری وری میده بن میشه! ;)

adnan

Registered User
لایک‌ها
10

do ngu nam cao cap shop thoi trang quan ao so sinh vay cong so chan vay cong so nu
در مورد اسپم شدن یا باند بازی که گفته بودی این 3 امکان آیترید نمی گذاره این اتفاق بیافته یا تا حدودی جلوی این کار گرفته می شه :
کد:
# Leave multiple comments about the deal
# Dates & IPs are all recorded to prevent abuse
Filter based on Buyer/Seller/Trade/or feedback they left for others
Leave multiple comments about the deal

Last edited:

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
در مورد اسپم شدن یا باند بازی که گفته بودی این 3 امکان آیترید نمی گذاره این اتفاق بیافته یا تا حدودی جلوی این کار گرفته می شه :
کد:
# Leave multiple comments about the deal
# Dates & IPs are all recorded to prevent abuse
Filter based on Buyer/Seller/Trade/or feedback they left for others
Leave multiple comments about the deal
نمیتونه؟
مثلا من از روی دشمنی یا از روی بی عقلیم اومدم برای شما دری وری نوشتم !! حالا شما چیکار میخوای بکنی؟؟

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
نمیتونه؟
مثلا من از روی دشمنی یا از روی بی عقلیم اومدم برای شما دری وری نوشتم !! حالا شما چیکار میخوای بکنی؟؟

خیلی سخت می گیری ها !!!
هیچ کار نمی کنم ! چون فقط تو می تونی یک نظر بدی و با خونسردی منتظر نظرات بقیه هستم ! ;)
do ngu nam shop quan ao shop do so sinh cho be vest cong so chan vay cong so chup anh studio o ha noi
اما اگر بیش از دو سه تا دشمن داشتم که همشان آمدند به من دری وری نوشتند خوب باید به من شک کنید !!!

Last edited:

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
نمیتونه؟
خیلی سخت می گیری ها !!!
هیچ کار نمی کنم ! چون فقط تو می تونی یک نظر بدی و با خونسردی منتظر نظرات بقیه هستم ! ;)

اما اگر بیش از دو سه تا دشمن داشتم که همشان آمدند به من دری وری نوشتند خوب باید به من شک کنید !!!
مرغ یه پا داره دیگه! :)

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
خیلی سخت می گیری ها !!!

بله !! و کافیه با یه یوزر به مشکل بر بخوری !!
اگه یوزر بی جنبه ای باشه از هر روشی برای خراب کردنت استفاده میکنه !! نمونه ش رو هم که دیدیم ! از ساختن تعداد زیاد آیدی بگیر تا فحش و دری وری !!

اینجا یه تنکس نصب نمیکنن میگن باند بازی میشه !! حالا من تو فلسفه این یکی موندم والا!

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
شاهد جان شما حرص نخور برادر.
مطمئن باش اگه قرار بشه این نصب بشه ، برای اون مسائلشم فکر می کنیم.
ضمنا همه اینهایی که شما می گی ، الان هم ممکنه. امکان داره الانم یکی بیاد بنویسه و دری وری بگه ! خیلی هاش همین الان هم پاک می شه ، خیلی هاش می مونه ، پس لابد یکی تشخیص می ده که یک سری هاش می مونه و یک سری هاش پاک می شه !!!!
همون کسی که اون رو تشخیص می ده این رو هم خواهد داد.
به نظرم بحث رو بی خودی کش ندیم. من متوجه پیشنهاد دوستان شدم. مطرح می کنم. بررسی می کنیم ، در صورت عملی بودن از نظر وقتی ، فنی ، امکاناتی ، اقدام خواهد شد.

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
بنظر منم چیز جالب و خوبیه ولی نیاز به نظارت داره

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
شاهد جان شما حرص نخور برادر.
مطمئن باش اگه قرار بشه این نصب بشه ، برای اون مسائلشم فکر می کنیم.
ضمنا همه اینهایی که شما می گی ، الان هم ممکنه. امکان داره الانم یکی بیاد بنویسه و دری وری بگه ! خیلی هاش همین الان هم پاک می شه ، خیلی هاش می مونه ، پس لابد یکی تشخیص می ده که یک سری هاش می مونه و یک سری هاش پاک می شه !!!!
همون کسی که اون رو تشخیص می ده این رو هم خواهد داد.
به نظرم بحث رو بی خودی کش ندیم. من متوجه پیشنهاد دوستان شدم. مطرح می کنم. بررسی می کنیم ، در صورت عملی بودن از نظر وقتی ، فنی ، امکاناتی ، اقدام خواهد شد.

به کجا رسید ؟

موافقت نشد ؟؟

بدلیل گستردگی و رشد بازارچه واقعا نیاز هست ! :(
ao nguc bon bon quan ao nu han quoc yem an cao cap cho be quan ao ban buon vest cong so cho thue trang phuc hoa trang
فعلا که داریم با اینگونه تاپیک ها این قضیه را پیاده سازی می کنیم :
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=1894800&posted=1#post1894800

Last edited:
بالا