برگزیده های پرشین تولز

انتخاب بهترين نسخه ي شاهزاده ي ايراني .

كدام نسخه بيتر بود

• Total voters
    8

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
سلام .
خوفين ؟
گفتم يكم ياد و خاطره ها رو تا قبل از رسيدن نسخه 3 از بازي شاهزاده ي ايراني زنده كنيم .
به نظرتون نسخه ي 1 جذاب تر بود يا نسخه 2 ؟
نسخه 1 : sand of time

نسخه 2 : within warriors

من خودم نسخه 2 رو براي تنوع حركات خيلي دوست داشتم اما فكر ميكنم موزيك نسخه ي 1 در نوع خودش بي نظير بود .
خوشحال ميشم نظرتون رو بدونم.

amir@

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر من نسخه 2 بازي خيلي بهتر بود و واقعا شاهكار بود...! :rolleyes: اما از حق نگذريم نسخه 1 هم خيلي خوب بود و البته موزيك بهتري نسبت به نسخه 2 داشت...من كه با هر 2 نسخه خيلي حال كردم :cool:
بي صبرانه منتظر نسخه 3 بازي هستم كه فكر ميكنم از نسخه هاي قبلي بهتر و باحالتر باشه ، با توجه به دموي زيباي بازي كه منتشر شده... ;)

arash_13

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
3
من به the sand of time رای دادم از هر نظر عالی بود داستان , گرافیک , صدا و موزیک , گیم پلی ولی Warrior Within بیشتر از این که adventure باشه action شده بود و بازی خیلی خشن شده بود که من اصلا خوشم نیومد
به قول اقای طه رسولی در نقد این بازی در سایت بازیکده تنها پیشرفت WW نسبت به SOT فقط چند حرکت جدید در سیستم مبارزه پرنس بود در حالی که pop نه یک بازی اکشن بلکه یک بازی ماجرایی هست!

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
sand of time فوق العاده بود ولي Warrior Within اصلا به دلم ننشست ! :(

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
درسته دقيقا چيزي كه در sot بود اين بود كه داستان خيلي جالب پيش ميرفت . معماها جالبتر بود . اما در ww حركات اكشن اينقدر زياد بود كه ادم ياد بازي اكشني مثل painkiller ميوفتاد كه همش با غولهاي بي شاخو دوم بايد بازي ميكردي .
من فكر ميكنم 3 هم مثل 2 بيشتر يه بازي اكشن به حساب بياد .

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
ضمنا چهره ي پسره هم خيلي خشن شده بود !

بالا