برگزیده های پرشین تولز

انتخاب جایگزینی مناسب برای 3250

A.S.A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش اگه مغازه دار گوشی شما رو بیشتر از 200 خرید کلا تو بنداز هوا(یه دستی رو ما اثر نداره:lol: )
راستی آدرس اون مغا زه دارو که گوشی کارکرده بدون گارانتی رو 80 در صد قیمت نو با گارانتی بر میداره رو به من بده
تا من و سا یرین هم ازش بهره ببریم.:eek:
209.gif

آقای محترم من باشما شوخی ندارم
بنده در کرمان هستم 3250 دست دوم خودم رو با مشخصات مذکور بعد از 6 ماه به قیمت 260000 تومن به فروشگاه allDIGITall
که یکی از معتبرترین ها در کرمان است فروختم

در ضمن ببخشید دیر جواب دادم .

راستی به دلایلی از خیر همه چیز گذشتم شاید بگید خیلی دمدمی مزاج هستم ولی از وقتی که آی میت جم این رو دیدم عاشقش شدم نظرتون درباره ی خرید یک دست دومش به قیمت 400000 چیه ؟

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
آقای محترم من باشما شوخی ندارم
بنده در کرمان هستم 3250 دست دوم خودم رو با مشخصات مذکور بعد از 6 ماه به قیمت 260000 تومن به فروشگاه allDIGITall
که یکی از معتبرترین ها در کرمان است فروختم

در ضمن ببخشید دیر جواب دادم .

راستی به دلایلی از خیر همه چیز گذشتم شاید بگید خیلی دمدمی مزاج هستم ولی از وقتی که آی میت جم این رو دیدم عاشقش شدم نظرتون درباره ی خرید یک دست دومش به قیمت 400000 چیه ؟

اگه می خواید بزنید تو خط ppc ، انتخاب جالبیه:happy: به اندازه ی موهای سرتون برنامه برای wm5 هست، توی ppc هایی که توی ایران پیدا می شه بهترین دوربین رو داره، و صدای هندزفری ش هم درصورت استفاده از یه هندزفری کریتیو، در حد w810 و بلکن بالاتره! (اینجارو دیدی؟
3z0xhsl.gif
)

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474

اگه سالمه تو خریدش شک نکن. چون آکش حول و حوش 530 باید باشه.البته منم یه سری خیلی دنبالش بودم
وای دیدم خیلی گرون در میاد تازه مدلهای تو رنج 500 تا 700 اکثرا 1گیگ یا 2 گیگ رم می خورند. گرونترینشم 4 گیگ
بیشتر رم نمی خوره. منم دیدم 4 گیگ واسه یه هفتم بسه.تازه اگه بخام 700 پول به یه موبایل بدم یه دفعه یه ذره مایه بیشتر می ذارمو یه لپتاپ می خرم که تا عمر دارم ازش استفاده کنم.:D
ولی سعی کن از مغازه داره حداقل یه روز مهلت تست بگیری تا از سالم بودن باطری و سایر قسمت ها اطمینان حاصل کنی. چون اینا خودشون کم پیدا میشن چه برسه به لوازمشون:wacko: که اگه هم پیدا بشن باید به هر قیمتی که اون میده باید راضی باشی.(حتی اگه اون قیمت حوالی خون باباش باشه:lol: )
در کل باید بگم که مدل Jam ارزانترین مدل I mate هست ولی گوشی دوست داشتنی هست. خودم امروز 4 تادست دومشو دیدم می گفت 450 تومن. نقره ای بودن.
85.gif

بالا