برگزیده های پرشین تولز

انتخاب

sr.shrek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
به نظر شما بین دوربینهای
konica Minolta z2
OLympus C-770 uz
Kodak DX6490
Fuji S 5500
کدوم یکی بهتره؟

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از sr.shrek :
سلام
به نظر شما بین دوربینهای
konica Minolta z2
OLympus C-770 uz
Kodak DX6490
Fuji S 5500
کدوم یکی بهتره؟

Canon :lol: :D

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
کداک رو ول کن چون که از دور کاملا" خارجه .اما اين فوجي رو من خيلي مورد بررسي قرار دادم داراي نويز خيلي زياديه و اگه ميتوني تحمل کني مشکل ديگه اي نداره.و اما بين کونيکا مينولتا و المپوس اگه به جزئيات دقت کنيم و کاري هم به قيافه نداشته باشيم و همينطور هم قيمت.المپوس بهتره .ولي خيلي انتخابهاي بهتر و کاملتري وجود داره با قيمت کمتر و کارايي بيشتر همينطور گارانتي خوب و فراون بودن محصولات .فکر نکنم زياد با اين دو مدل حال کني.من بهت واقعا نيکون 4500 يا 5000 و يا 4800 رو پيشنهاد ميدم تو کانن ها هم 95 و اس وان اي اس رو براي داشتن زوم بالا و کيفيت عالي توصيه ميکنم . اين مدلها يکم قديمي و بي بخارن. من در خدمتم.

sr.shrek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از phoyo_live :
کداک رو ول کن چون که از دور کاملا" خارجه .اما اين فوجي رو من خيلي مورد بررسي قرار دادم داراي نويز خيلي زياديه و اگه ميتوني تحمل کني مشکل ديگه اي نداره.و اما بين کونيکا مينولتا و المپوس اگه به جزئيات دقت کنيم و کاري هم به قيافه نداشته باشيم و همينطور هم قيمت.المپوس بهتره .ولي خيلي انتخابهاي بهتر و کاملتري وجود داره با قيمت کمتر و کارايي بيشتر همينطور گارانتي خوب و فراون بودن محصولات .فکر نکنم زياد با اين دو مدل حال کني.من بهت واقعا نيکون 4500 يا 5000 و يا 4800 رو پيشنهاد ميدم تو کانن ها هم 95 و اس وان اي اس رو براي داشتن زوم بالا و کيفيت عالي توصيه ميکنم . اين مدلها يکم قديمي و بي بخارن. من در خدمتم.
آقا خیلی ممنون از راهنماییتون قضیه این نویز فوجی چیه زیاد شنیدم، ولی میشه دقیقتر توضیح بدین.

mehdiney navaz

Registered User
لایک‌ها
9
باسلام .اقا نظر تون در مورد دوربين سوني dsc-h1هم بيان كنيد. بايد دوربين فوق العاده اي باشه اكثر سايتها جزو بهترين ها انتخاب شده..و تصويرش از canon بهتره!!!!!!

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
بله بايد بگم که دوربينهاي فوجي يه مقدار نويز بيش از حد دارن .من نظر دادم چون عکسهاي بسياري رو از اين 5500 مورد بررسي قرار دادم و متوجه شدم نويزش بالاست .علتشم کيفيت و کوچک بودن سنسور اين شرکته . بله دوست عزيز اين محصول سوني نسبت به رقيب خودش کانن اس تو اي اس داراي هماهنگي بيشتري بين سنسور و لنزش هست اما امکانات بسيار محدودي داره از جمله سرعت شاتر و دنظيمات دياف .که از ويژگي هاي بد سوني هستش.

mehdiney navaz

Registered User
لایک‌ها
9
باسلام.با اجازه باز كننده تاپيك شرئك ...نخواستم انجمن شلوغ بشه؟
دوست عزيز ..نظرت در مورداين دوربينها كدومه؟soni-h1----s60-----s40.....وfuji-f10ودر ضمن قرار يكي از چين برام بياره..تي تحقيقي كه كردم h1.بيشتر چشمو گرفت قيمتش تو ايران و ...چنده؟.خوب من انچنان وارد نيستم.منتظر جواب شما وديگر دوستان ميمانم!!!!!ممنون

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از mehdiney navaz :
باسلام.با اجازه باز كننده تاپيك شرئك ...نخواستم انجمن شلوغ بشه؟
دوست عزيز ..نظرت در مورداين دوربينها كدومه؟soni-h1----s60-----s40.....وfuji-f10ودر ضمن قرار يكي از چين برام بياره..تي تحقيقي كه كردم h1.بيشتر چشمو گرفت قيمتش تو ايران و ...چنده؟.خوب من انچنان وارد نيستم.منتظر جواب شما وديگر دوستان ميمانم!!!!!ممنون

والا آقا نياز بهتر ميتونن در اين زمينه راهنمايي كنن منتها طي صحبتي كه من با خود ايشون داشتم در مورد قيمت مدلهاي روز تفاوت معناداري بين قيمت دوربينهاي ايران و خارج ايران نيست و فقط دوربيني كه از خارج بياد بدون گارانتي هست!

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
سوني اچ وان بهتره قيمت هم بين 580 تا 600 گزارش داده شده .اگه بيشتر باشه شرمندم. اما اين مدلهايي که با هم گذاشتي اصلا قابل قياس با هم نيست. در ضمن پيشنهاد ميکنم تو اين کار عجله نکني من خودم براي خريد دوربين که هنوز هم نخريدم 5 ماه دارم مطلب ميخونم و تحقيق ميکنم. فکر ميکنم يه سري به مدلهاي نيکون و کانن بزني پشيمون نميشي خيلي کارامد تر هستند.

mehdiney navaz

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از phoyo_live :
سوني اچ وان بهتره قيمت هم بين 580 تا 600 گزارش داده شده .اگه بيشتر باشه شرمندم. اما اين مدلهايي که با هم گذاشتي اصلا قابل قياس با هم نيست. در ضمن پيشنهاد ميکنم تو اين کار عجله نکني من خودم براي خريد دوربين که هنوز هم نخريدم 5 ماه دارم مطلب ميخونم و تحقيق ميکنم. فکر ميکنم يه سري به مدلهاي نيکون و کانن بزني پشيمون نميشي خيلي کارامد تر هستند.
باسلام .شما چه مدلي از كانون ونيكون رو پيشنهاد ميكني كه كيفيت عكسش از سوني اچ وان بهتره؟البته تو همين قيمتا!!!!!!

sr.shrek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از phoyo_live :
آقا ارسلان شما چرا فكر مي كنين كه كانن اس وان اي اس از كونيكا مينولتا Z2 بهتره ؟ در حالی که کونیکا مینولتا از کانن هیچی کم نداره که هیچ بیشتر هم داره . البته شما استاد مااین ولی این به دلیل محبوبیت کانن و نیکون توی ایران نیست در حالی که مینولتا اینجا محبوبیت زیادی نداره ؟

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
نه دوست من شما داري اشتباه ميکني من هيچ تعصبي نسبت به کانن و نيکون ندارم.من خودم دوربين نيکون دارم و عاشق يه دوربين پنتکسم که البته نميخوام بخرمش ولي خيلي دوستش دارم من دنبال جنس خوب باقيمت کم هستم نه مارک شرکتها. کونيکا رو به خاطر لنزهايي که رو دوربينهاش ميذاره دوست دارم ومن امکانات رو بررسي ميکنم و بهت ميگم کدوم بهتره . من براي خودت ميگم چون ميدونم چهار روز بعد از خوشحالي خريد دوربين سخت حالت گرفته ميشه چرا؟؟؟ چون ميبني ابزاري در دست نداري که بتوني باش مانور بدي و کارهاي مختلف و خاص انجام بدي. مگه اس وان چشه؟؟؟ فقط رزولاسيونش کمتره نسبت به کونيکا.

دوست خوبم من خود کانن اس تو اي اس و همينطور نيکون 5400 و يا کانن جي 6 رو پينهاد ميدم.بهتره شما هر دوتون بهم بگيد که خواسته هاتون از يه دوربين چيه و در واقع ميخواهيد باش چکار کنيد تا من بهترين ها رو پيش روتون بذارم. موفق و سربلند باشيد.

sr.shrek

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد کانن اس تو ای اس کاملا موافقم ولی شما آقا ارسلان فکر بودجه یک دانشجو را هم بکنید اونهم ار نوع دانشگاه آزادش.

بالا