برگزیده های پرشین تولز

انتقاد در مورد قوانن ویژه بازارچه

MEISAM.ZX

Registered User
لایک‌ها
10
سلام انتقاد دارم در مورد بند1 قوانین ویژه بازارچه برای فروشندگان.
در این بند این امکان داده شده که فروشنده میتونه هر بلایی که دلش بخواد بر سر خریداران بیاره که عملی کاملا دیکتاتوروارانه و غیر قابل پذیرش است و با این اوضاع شاهد این خواهیم بود که شکایت از فروشندگان بیشتر خواهد شد فروشندگان بی نظم و غیراصولی زیادتر خواهند شد تعهدها و مسئولیت پذیری بین فروشندگان کمتر خواهد شد از تعداد خریداران روز به روز کاسته خواهد شد. و باید این را بدانیم تا وقتی خریداری نباشد فروشده ای هم وجود نخواهد داشت. و من بشخصه تا وقتی این بند در بازارچه برقرار باشد هیچوقت دیگر در فروم پرشین تولز هیچ خریدی انجام نخواهم داد.
تشکر موفق باشید.

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
سلام انتقاد دارم در مورد بند1 قوانین ویژه بازارچه برای فروشندگان.
در این بند این امکان داده شده که فروشنده میتونه هر بلایی که دلش بخواد بر سر خریداران بیاره که عملی کاملا دیکتاتوروارانه و غیر قابل پذیرش است و با این اوضاع شاهد این خواهیم بود که شکایت از فروشندگان بیشتر خواهد شد فروشندگان بی نظم و غیراصولی زیادتر خواهند شد تعهدها و مسئولیت پذیری بین فروشندگان کمتر خواهد شد از تعداد خریداران روز به روز کاسته خواهد شد. و باید این را بدانیم تا وقتی خریداری نباشد فروشده ای هم وجود نخواهد داشت. و من بشخصه تا وقتی این بند در بازارچه برقرار باشد هیچوقت دیگر در فروم پرشین تولز هیچ خریدی انجام نخواهم داد.
تشکر موفق باشید.
به نظر من هم ضرورتی ندارد که فروشندگان امکان ویرایش پست کاربران را داشته باشند. در صورتیکه پست اسپم تلقی شود حذف آن کفایت می کند کمااینکه حذف پستها هم با توجه به تیم مدیریتی هماهنگ و فعال بازارچه با گزارش قابل انجام است. به هر حال همانطور که در انتهای همان موردی که اشاره کردید ذکر شده است، در صورتیکه مشاهده شود کسی از این امکانات سوء استفاده می نماید برخورد خواهد شد.

victorman

Registered User
لایک‌ها
6
من هم از این موضوع ناراحتم
من به این قانون که فروشندگان میتونن پست دیگران رو ویرایش کنن اعتراض دارم. اینجوری اگر فروشنده جنس مزخرفی رو بفروشه و دیگر کاربر ها بیان تو تاپیک گزارش بدن فروشنده به سرعت پاک میکنه.
مثلا کاربر AKBAR_TR حتی درخواست راهنمایی هایی که من در مورد دو مودمی که ازشون خریدم رو پاک کردن. خب این رو کجا برم گزارش کنم؟
دیگه نمیشه به بازارچه اعتماد کرد چون کسی نمی تونه نظر بزاره.

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
من هم از این موضوع ناراحتم
من به این قانون که فروشندگان میتونن پست دیگران رو ویرایش کنن اعتراض دارم. اینجوری اگر فروشنده جنس مزخرفی رو بفروشه و دیگر کاربر ها بیان تو تاپیک گزارش بدن فروشنده به سرعت پاک میکنه.
مثلا کاربر AKBAR_TR حتی درخواست راهنمایی هایی که من در مورد دو مودمی که ازشون خریدم رو پاک کردن. خب این رو کجا برم گزارش کنم؟
دیگه نمیشه به بازارچه اعتماد کرد چون کسی نمی تونه نظر بزاره.
امکانات ویژه بازارچه صرفا جهت مدیریت بهینه موضوعات در اختیار کاربران قرار می گیرد. به عنوان مثال "حذف" یا "ویرایش" پستها در مواردی که یکی از قوانین بازارچه یا فروم نقض شده باشد مانند انتشار اسپم، قیمت زیر پایه و از این قبیل قابل استفاده است و با استفاده نادرست برخورد خواهد شد.

victorman

Registered User
لایک‌ها
6
خب اینجوری کاربر هرکدوم رو که دوست داره اسپم به حساب میاره.

بالا