برگزیده های پرشین تولز

انتقال و تمدید یک دامین توسط پرشین تولز ؟

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
یه چند وقتی بود مونده بودم با این مشکلی که برام پیش اومده پی کار کنم...
همین الان داشتم صفحه فروش دامین های پرشین تولز رو چک می کردم رو بنر بالای صفحه enom رو دیدم ...
می خواستم بپرسم شما دامین های خودتون رو از enom میگیرید و یا توسط اون رجیستر می کنید ؟

من یه دامین از سال 2004 تا همین ماه 2007 توسط یکی از دوستام تو ایران ریجستر کردم که خوب همه کار هاش رو اون زمان چون چیزی نمیدونستم اون انجام داد و الان دیگه به هیچ وجه بهش دسترسی ندارم...

این دامین نزدیک به 10 - 12 روز دیگه expire میشه و از خود وب سایت enom هم گرفته شده ...
می خواستم بدونم راهی هستش که بعد از 10 روز دیگه که دامین expire میشه پرشین تولز اون رو برام مجدد از خود enom رجیستر کنه ؟
یعنی قبلا که توسط فرد دیگه ای رجیستر شده بوده حالا بعد زا expire شدن توسط پرشین تولز رجیستر بشه ؟
من یوزر پس دامین رو برای دسترسی از صقحه access enom دارم راهی هست که بتونید این دامین رو توی این مدت 10 روز یا بعد از گذشت این مدت و expire شدن اون برام رجیستر کنید ؟

ممنون

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام

والا اگه اون پسورد رو سریعا برای ما به hosting[at]persiantools.com بفرستید من دامین رو براتون ترانسفر می کنم توی اکانت خودمون توی enom و تمدیدش می کنم.

فقط باید سریع این کار رو انجام بدید که بعد از expire شدن دامین دیگه نمی شه کاری کرد.

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
سلام

والا اگه اون پسورد رو سریعا برای ما به hosting[at]persiantools.com بفرستید من دامین رو براتون ترانسفر می کنم توی اکانت خودمون توی enom و تمدیدش می کنم.

فقط باید سریع این کار رو انجام بدید که بعد از expire شدن دامین دیگه نمی شه کاری کرد.

من پسورد رو براتون به آدرسی که داغده بودید همراه با صفحه access میل کردم ..
ایمیل من هم [email protected] هستش ...
فقط وقتی که اون رو تمدید کردید اگه میشه به من بگید تا هزینه رو در اولین فرصت به شماره حساب واریز کنم و فیش رو بفرستم و یا اگه نحوه ارسال دیگه ای وجود داره ممنون میمش توضیح بدی.

بالا