برگزیده های پرشین تولز

انجمن تخصصي بازي مافيا

tess

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببين اول اينو دانلود كن !
<a href='http://www.cheatplanet.net/trainers3/mafia-trn.zip' target='_blank'>http://www.cheatplanet.net/trainers3/mafia-trn.zip</a>
حالا با يك برنامه Zip بايد بازش كني . سپس اين فايل هاي داخلش را بريز تو همان پوشه اي كه بازي مافيا را نصب كردي ! ;) (صميمي شديم باهم) :arrow:
سپس فايل fdx-maft.exe را اجرا نماييد . سپس در كنار ساعت ويندوز يك ايكن جديد اضافه ميشود . ال بازي را اجذا نماييد . در هنگام بازي از دكمه هاي زير براي فعال شدن كدها استفاده كنيد :
1=تغيير اسلحه شماره 1
2=تغيير اسلحه شماره 2
3=تغيير اسلحه شماره 3
4=تغيير اسلحه شماره 4
5=تغيير اسلحه شماره 5
6=تغيير اسلحه شماره 6
7=تغيير وسايل جانبي
9=برنده شدن در دور اول اتومبيلراني
0=پيروزي كامل در مسابه اتومبيل راني
F1=نشان دادن ماموريت شما
F2=شهر بدون پليس
F3=تخريب سريع
F4=زمان نا محدود
F6=سوخت كامل براي اتومبيل
F7=سالم ماندن اتومبيل
F8=كشتن با يك تير
F9=مهمات كامل
F10=سلامتي كامل براي همراهان
F11=لامتي كامل براي توماس
F12=نمايش كدهاي تلقب
در ضمن اين بازي با كدهاي تقلب هم شيرين هست ! :arrow:

من برای اینکه ترینر اجرا بشه برنامه رو اجرا میکنم ولی نمیدونم چرا چیزی پایین صفحه ظاهر نمیشه؟

tess

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم سر گيجه گرفتم تا اينجا رو رد كردم.
از اون چاهه نبايد خارج بشي.تو اون حياطه كه توش سگ هست يه در خروجي داره براي باز كردنش يه ميله لازم هست.
ميله هم توي يكي از اتاقها روي زمين توي طبقه اوله كه دو تا ادم هم تو اون اتاق هستند.اتاقه تا اونجايي كه يادمه يه جاييه كه
در مسير بالا رفتن از جلوش رد نميشي ته راهروي طبقه اول يه راهروي ديگه هست كه اتاقه اونجاست.فكر كنم يه بالكن هم داشت كه رو به اون حياطه بود.

توی همین مرحله چه طوری باید شخصی رو که میخوایم بکشیم از روی برج تشخیص بدیم ؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام
کسی از مافیا 2 خبری نداره شنیدم 24 آگوست 2010 (همین 1 هفته ی پیش توی آمریکا و اروپا عرضه شده) کسی هنوز خبری ازش نداره ؟فکر کنم کم کم دیگه باید توی ایران هم برسه!

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
سلام
کسی از مافیا 2 خبری نداره شنیدم 24 آگوست 2010 (همین 1 هفته ی پیش توی آمریکا و اروپا عرضه شده) کسی هنوز خبری ازش نداره ؟فکر کنم کم کم دیگه باید توی ایران هم برسه!
سلام.
حدود یک هفته یی هست که منتشر شده.
راحت تو بازار گیر میاد.

بالا