برگزیده های پرشین تولز

انجمن حمایت از بانوان پی تی!

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
ادب احترام و نزاکت چیز خوبیه که متاسفانه خدا به یه عده داده نه همه ;) خوشحال میشم توی تاپیک نباشید.

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
دوست باشید با هم دیگه
شوخی دستی هم نکنید

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
عجب تاپیکیه این! آخرین پستش هم ماله خودم بوده!:D
اینقدر حمایت نکردید که آلان نسلشون رو به انقراض رفته
باور کردنی نیس که یه زمانی پی تی متعادلتر بوده!

عالیجنابان معذرت که آورم بالا تاپیک رو، این تاپیک جای بحث داره، جیف بود خاک بخوره
باید راهکاری هایی برای به اعتدال جنسی رساندن فروم پیدا بشه، نه اینکه یه کاربر هم با یوزر خانم و هم با یوزر آقا بیاد و برای خودش نوشابه باز کنه، بین یوزرهاش لاو بترکونه و ....

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888

عالیجنابان معذرت که آورم بالا تاپیک رو، این تاپیک جای بحث داره، جیف بود خاک بخوره
باید راهکاری هایی برای به اعتدال جنسی رساندن فروم پیدا بشه، نه اینکه یه کاربر هم با یوزر خانم و هم با یوزر آقا بیاد و برای خودش نوشابه باز کنه، بین یوزرهاش لاو بترکونه و ....
باز دمت گرم یه دستی به تاپیکشون کشیدی...خودشون که اصلا انگار نه انگار...باز هم مرد ها که همواره به یاده بانوان هستند..هرچند در طول کل تاریخ مردها هرچی ضریه خوردند از زنها خوردند ولی باز هم ما ها هواشونو داریم...چقدر ما مردها مظلومیم خدایی..دلم یه لحظه به حال خودمون سوخت:(

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
پسر نباید بیاد تو ؟ یا یک یالاه بگه میشه ؟

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555

اصلا چه لزومی داره که فروم به اعتدال جنسی برسه؟
مگه پی تی بنگاه دوست یابیه؟!
یا نکنه می خوایم جفت گیری کنیم تا کاربران آینده پی تی فرزندان خودمون باشن؟ :D

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
اصلا چه لزومی داره که فروم به اعتدال جنسی برسه؟
مگه پی تی بنگاه دوست یابیه؟!
یا نکنه می خوایم جفت گیری کنیم تا کاربران آینده پی تی فرزندان خودمون باشن؟ :D

اتفاقا فکر می کردم اگر یک زوج اینجا بهم برسن چه جشنی می تونیم بگیریم و همه هم دعوت میشن ... خوبه که یک بنگاه همسر یابی پی تی هم تاسیس شود
کسانی که داوطلب هستن اعلام آمادگی کنن تا به ترتیب به خانه ی بخت روند

COLDPLAY™

Registered User
لایک‌ها
5
اتفاقا فکر می کردم اگر یک زوج اینجا بهم برسن چه جشنی می تونیم بگیریم و همه هم دعوت میشن ... خوبه که یک بنگاه همسر یابی پی تی هم تاسیس شود
کسانی که داوطلب هستن اعلام آمادگی کنن تا به ترتیب به خانه ی بخت روند
اگه پول توش هست من پایه ام
هاست و دامین هم میدم
مشاوره هم میدم

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
برین کنار من اومدم آقایون لطفا بیرون .واقعا چرا خاموش شده بود این تاپیک به این مهمی .الان حق و حقوق من چی میشه .شوهرم دست بزن داره دستش بشکنه الهیییییییییییی .خرجی نمیده .بچشو ول کرده من به کی بگم آخه
میخندی .هرهر .گریه کن .این 1 واقعیته

mm00

Registered User
لایک‌ها
250
برین کنار من اومدم آقایون لطفا بیرون .واقعا چرا خاموش شده بود این تاپیک به این مهمی .الان حق و حقوق من چی میشه .شوهرم دست بزن داره دستش بشکنه الهیییییییییییی .خرجی نمیده .بچشو ول کرده من به کی بگم آخه

چشمک..... همه اینارو گفتی سانسور اواتارو شی کنیم حالا

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353

تهمت هست من مطمئنم ... اگر راست میگی مهرت رو بزار اجرا ... دیگه از مردهای ایرانی ملایم تر هم مگر پیدا میشه :D

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
اوا من طلاق نمیخوام که .حاجی اخلاقشو خوب کنه من میخوام زندگی کنم .اون ننش نمیذاره هی حسودیش میشه به من نمیذاره ما زندگی کنیم .هاها.خودممردم از خنده .خوبی؟؟

تهمت هست من مطمئنم ... اگر راست میگی مهرت رو بزار اجرا ... دیگه از مردهای ایرانی ملایم تر هم مگر پیدا میشه :D

street design

Registered User
لایک‌ها
555
بحث طلاق که میاد وسط من از همه حمایت می کنم:دی می خوای طلاق بگیری:ِدی؟!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
اوا من طلاق نمیخوام که .حاجی اخلاقشو خوب کنه من میخوام زندگی کنم .اون ننش نمیذاره هی حسودیش میشه به من نمیذاره ما زندگی کنیم .هاها.خودممردم از خنده .خوبی؟؟

ممنون از لطفت عزیز دل برادر
والا خرجی در آوردن سخت شده حاجی یک نون می خواد بخره باید به قیمت دلار بخره ... اگر روز اول جهیزیت درست بود حداقل دو تا فرش ابریشم می بردی خونت دهن ننش بسته میشد ... با کاسه بشقاب ملامین رفتی نتیجش همینه دیگه !!! راستی حاجی از دست پوختت مینالید ها ... می گفت همه ظرفهای آشپزخونه رو شیکوندی غذارم که می سوزونی به جای برنج هر روز ته دیگ می خوره دندوناش همه کج شده ... اما با این حال تو شایسته بهترین ها هستی :blush:

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
وای خدا برای هیچ کس نخواد .به نظر من برای هر 2 طرف سخت هسا لین مساله ولی واقعا اگه زن بخواد طلاق بگیره تو مملکت ما خیلی سخته .واقعا هیچ حق و حقوقی نداره و خیلی اذیت میشه .لعنت به این مملکت .کدوم برابری واقعا هیچ حقی برا زنها قایل نیستن .زن بچه به دنیا میاره ولی بخواد طلاق بگیره بچه برا مرده .اهههه .حالم از این قانونها بهم میخوره

بحث طلاق که میاد وسط من از همه حمایت می کنم:دی می خوای طلاق بگیری:ِدی؟!

بالا