برگزیده های پرشین تولز

انصراف از دانشگاه و خرید خدمت

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
آقا یه داستانی رو جدیدا شنیدم . میگه اگر از دانشگاهت انصراف بدی تمام سالهایی که دانشگاه بودی برای کارشانسی پیوسته .میشی غایب و زمان سربازیت میشه دیپلم . بعد میتونی بخری. درسته؟

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,739
آقا یه داستانی رو جدیدا شنیدم . میگه اگر از دانشگاهت انصراف بدی تمام سالهایی که دانشگاه بودی برای کارشانسی پیوسته .میشی غایب و زمان سربازیت میشه دیپلم . بعد میتونی بخری. درسته؟
من انصراف دادم از دانشگاه
تا جایی که اطلاع دارم بر اساس یک بند قانونی که هر سال شهریور ماه میاد شما میتونی با انصراف از دانشگاه از اخرین مدرک تحصیلیت اقدام به خرید سربازی کنی
مثلا الان اگه 26 سالت باشه و 18 سالگی دیپلم گرفته باشی اگه انصراف بدی مدرک معادل نگیری از دیپلم حساب میشه میشه 8 سال غیبت = خرید سربازی

حواست باشه انصراف میدی بهت فوق دیپلم ندن چون میشی 0 و باید 8 سال برا خرید صبر کنی

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
تا جایی که اطلاع دارم بر اساس یک بند قانونی که هر سال شهریور ماه میاد شما میتونی با انصراف از دانشگاه از اخرین مدرک تحصیلیت اقدام به خرید سربازی کنی
مثلا الان اگه 26 سالت باشه و 18 سالگی دیپلم گرفته باشی اگه انصراف بدی مدرک معادل نگیری از دیپلم حساب میشه میشه 8 سال غیبت = خرید سربازی

حواست باشه انصراف میدی بهت فوق دیپلم ندن چون میشی 0 و باید 8 سال برا خرید صبر کنی
الان شما خریدی؟ بعد مدرک دیپلم حساب میشه یا تاریخ مدرک پیش دانشگاهی؟

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,739
نه نخریدم پول ندارم:(
نمیدانم تو بند قانون **** وظیفه نوشته از آخرین مدرک تحصیلی حساب میشه . باید بری **** وظیفه بپرسی

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710

عجب !!
اگر نمیدونید قانون رو لاقل از دیگران یا پلیس +10 بپرسید
تا اونجایی که بنده اطلاع دارم شما وقتی وارد دانشگاه میشید معافیت تحصیلی دریافت میکنید اگر برای فوق دیپلم باشه 2 سال برای هر مقطع تحصیلی مثل کارشناسی و کارشناسی ارشد به اندازه تایم دریافت مدرک , معافیت تحصیلی دریافت و در پلیس +10 ثبت میشه اگر شما انصراف بدی در سن 26 سالگی باید 8 سال صبر کنید در 34 سالگی خدمت رو بتونی بخری !!! اونم اگه تا اون زمان بفروشن ! اگه قانون عوض نشه ! با دل خوش که از 18 سالگی غیبت حساب میشه و میتونی بخری دانشگاه رو ول نکنید با دیپلم خدمت کردن علاوه بر اینکه شخصیتتون زیر سوال میبره و حقوق کمی دریافت میکنید کلی دردسر های دیگه هم داره اولیش اینکه ممکنه فراری بشید و یک عمر گرفتار ;)

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,739
عجب !!
اگر نمیدونید قانون رو لاقل از دیگران یا پلیس +10 بپرسید
تا اونجایی که بنده اطلاع دارم شما وقتی وارد دانشگاه میشید معافیت تحصیلی دریافت میکنید اگر برای فوق دیپلم باشه 2 سال برای هر مقطع تحصیلی مثل کارشناسی و کارشناسی ارشد به اندازه تایم دریافت مدرک , معافیت تحصیلی دریافت و در پلیس +10 ثبت میشه اگر شما انصراف بدی در سن 26 سالگی باید 8 سال صبر کنید در 34 سالگی خدمت رو بتونی بخری !!! اونم اگه تا اون زمان بفروشن ! اگه قانون عوض نشه ! با دل خوش که از 18 سالگی غیبت حساب میشه و میتونی بخری دانشگاه رو ول نکنید با دیپلم خدمت کردن علاوه بر اینکه شخصیتتون زیر سوال میبره و حقوق کمی دریافت میکنید کلی دردسر های دیگه هم داره اولیش اینکه ممکنه فراری بشید و یک عمر گرفتار ;)
چیزی نمیدونی مجبور نیستی هر چی به ذهنت اومد رو بلغور کنی
من هم از دانشگاه سوال کردم هم پلیس +10

بالا نوشتم تمام مراحلی که داری حرفش رو میزنی من یک بار رفتم من خودم دانشجو انصرافی هستم

اگر سواد هم داری میتونی تو این لینک سایت **** وظیفه قانونش رو بخونی http://www.vazifeh.police.ir/index.jsp?siteid=25&fkeyid=&siteid=25&pageid=5549

د) دانشجویان:
1- دانشجویانی که از تاریخ اخراج ویا ترک تحصیل آنان تا پایان سال 97 بیش از 8 سال گذشته باشد غییت آنان از تاریخ اخراج یا ترک تحصیل محاسبه شده و در شمول این قانون قرار خواهند گرفت.
نکته : دانشجویانی که تاریخ انصراف و یا اخراج از تحصیل آنان تا تاریخ 1396/06/31 بوده غیبت آنان از تاریخ فراغت از تحصیل مقطع قبلی محاسبه می گردد.

مثال: در صورتی که مشمول در تاریخ 1396/06/31 از مقطع کارشناسی پیوسته انصراف داده باشد و مدرک معادل کاردانی به ایشان تعلق نگیرد ، غیبت وی از تاریخ فراغت از تحصیل در مقطع دیپلم (رشته های فنی و حرفه ای و کار و دانش) و مقطع پیش دانشگاهی(رشته های نظری) محاسبه می گردد.

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,739
دوست عزیز الان یبار دیگه سایت **** وظیفه رو چک کردم اگه دیپلم نظری داری از پیش دانشگاهی حساب میشه

این لینک رو بخون : http://www.vazifeh.police.ir/index.jsp?siteid=25&fkeyid=&siteid=25&pageid=5549
موفق باشد
خدافظ

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
چیزی نمیدونی مجبور نیستی هر چی به ذهنت اومد رو بلغور کنی
من هم از دانشگاه سوال کردم هم پلیس +10

بالا نوشتم تمام مراحلی که داری حرفش رو میزنی من یک بار رفتم من خودم دانشجو انصرافی هستم

اگر سواد هم داری میتونی تو این لینک سایت **** وظیفه قانونش رو بخونی http://www.vazifeh.police.ir/index.jsp?siteid=25&fkeyid=&siteid=25&pageid=5549

مشکل شما اینه که فقط تئوری بلدی
ولی کسی که عملی توی این داستان بوده خود من بودم
برگه انصراف از دانشگاه رو برات عکس بگیرم ببینی ؟ و متوجه بشی که همه این حرفا کشکه ؟
یه مدت ام میگفتن به سرباز فراریا خدمت رو میفروشن بعد طرف میرفت بخره با انگشت شست بدرقه میشد
اگر نمیدونستم راهنمایی نمیکردم , حالا شما یا این دوستمون برید خودتون امتحان کنید ببینید کی ضرر میکنه :general304:
پلیس +10 برید از هر 10 تا مرکز , 8 تاش جواب سوالتون رو اشتباه میدن !
اگر بنده اشتباه میکنم و قانون عوض شده , امیدوارم شما راحت خدمتتون رو بخرید به عاقبت ما دچار نشید :general601:

lejeuner

Registered User
لایک‌ها
911
مشکل شما اینه که فقط تئوری بلدی
ولی کسی که عملی توی این داستان بوده خود من بودم
برگه انصراف از دانشگاه رو برات عکس بگیرم ببینی ؟ و متوجه بشی که همه این حرفا کشکه ؟
یه مدت ام میگفتن به سرباز فراریا خدمت رو میفروشن بعد طرف میرفت بخره با انگشت شست بدرقه میشد
اگر نمیدونستم راهنمایی نمیکردم , حالا شما یا این دوستمون برید خودتون امتحان کنید ببینید کی ضرر میکنه :general304:
پلیس +10 برید از هر 10 تا مرکز , 8 تاش جواب سوالتون رو اشتباه میدن !
اگر بنده اشتباه میکنم و قانون عوض شده , امیدوارم شما راحت خدمتتون رو بخرید به عاقبت ما دچار نشید :general601:
نه اقا برادر خود من سرباز فراری بود از پادگانشم فرار کرده بود . خدمتشو خرید دو سال پیش

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
بهترین راه های سربازی با نیم قرن تجربه خودم به ترتیب 1- معافی کفالت از راه طلاق 2-معافی G**A**Y
3- نرفتن (کلا بیخیال رفتن بشی) 4- بری سربازی و ترک خدمت کنی و کلا بارتو ببندی با قاطر بزاری بری 4- بری سربازی اگه نتونستی تحمل کنی ترک خدمت کنی 8 سال بعد بخری
دل خوش کسری و یا بکارگیری تو جای خوب نباشید جای خوب برای پارتی دار هاست(پارتی خوب) کسری هم قانون هندی هست
فقط قبل از اعزام میتونی معافی پزشکی بگیرید بعد از رفتن چون اظهار کردید که سالم هستید تحت هیچ شرایطی معاف نمیکنن و خودمختار هستن که معافت کنن یا بمونی یعنی قانون جنگل بود قانون هندی هم بهش اضافه میشه

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
بهترین راه های سربازی با نیم قرن تجربه خودم به ترتیب 1- معافی کفالت از راه طلاق 2-معافی G**A**Y
3- نرفتن (کلا بیخیال رفتن بشی) 4- بری سربازی و ترک خدمت کنی و کلا بارتو ببندی با قاطر بزاری بری 4- بری سربازی اگه نتونستی تحمل کنی ترک خدمت کنی 8 سال بعد بخری
دل خوش کسری و یا بکارگیری تو جای خوب نباشید جای خوب برای پارتی دار هاست(پارتی خوب) کسری هم قانون هندی هست
فقط قبل از اعزام میتونی معافی پزشکی بگیرید بعد از رفتن چون اظهار کردید که سالم هستید تحت هیچ شرایطی معاف نمیکنن و خودمختار هستن که معافت کنن یا بمونی یعنی قانون جنگل بود قانون هندی هم بهش اضافه میشه
5-ادا تنگ ها رو در نیاری و بری سربازی

بالا