برگزیده های پرشین تولز

اورکلاک cpu

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
سلام
cpu amd a6 6310m فرکانس هسته ی بین 1.8 تا 2.4 داره چ کنم ک همیشه روی همین 2.4 بمونه?
Amd overdrive رو دان کردم ساپورت نکرد

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
باید از تو بایوس amd cool and quiet را غیر فعال کنی .

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
شرمنده چطوری برم تو بایوس? لپ تاپ لنوو جی 50هست اون دکمه ی ریکاوری رو میزنم گزینه بایوس ستاپ میاد ولی فقط اطلاعات هست و تنظیمات ساعت و بوت قابل تغییره

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
تو بایوس همچین گزینه ای وجود نداره چطوری برم uefi?

Gesher

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
794
سلام
cpu amd a6 6310m فرکانس هسته ی بین 1.8 تا 2.4 داره چ کنم ک همیشه روی همین 2.4 بمونه?
Amd overdrive رو دان کردم ساپورت نکرد
این اسمش اورکلاک نیست
بعلاوه پیشنهاد میشه ازش چشم پوشی کنید چون باعث مصرف بیهوده ی انرژی و پیامدهای اون در لپتاپ از قبیل گرم شدن و فعالیت بیشتر فن و خاک گرفتن و ... میشه
اگرم لازمه و از راه تنظیمات بایوس امکانش نبود از داخل ویندوز امکان تغییر و تثبیت ضریب پردازنده (مالتی پلیر) و ولتاژ توسط برنامه هایی مثل CristalCPUID ، RightMark Power Management و SpeedswichXP هست

biautiful_2012

Registered User
لایک‌ها
230
این اسمش اورکلاک نیست
بعلاوه پیشنهاد میشه ازش چشم پوشی کنید چون باعث مصرف بیهوده ی انرژی و پیامدهای اون در لپتاپ از قبیل گرم شدن و فعالیت بیشتر فن و خاک گرفتن و ... میشه
اگرم لازمه و از راه تنظیمات بایوس امکانش نبود از داخل ویندوز امکان تغییر و تثبیت ضریب پردازنده (مالتی پلیر) و ولتاژ توسط برنامه هایی مثل CristalCPUID ، RightMark Power Management و SpeedswichXP هست
حالا چقد تاثیر داره این سیستم واسه گیمینگ هست؟

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
این ک تو مشخصات cpu فرکانس رو بین 1.8 تا 2.4 نوشته یعنی چی? یه جا خوندم موقع پردازش سنگین فرکانس میره بالا ولی در عمل ندیدم pes 2017 شدیدا لگ داره اینو بمن فروختن بی وجدانا گفتن با i5 برابره ولی از پنتیوم ضعیف تره

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
شرمنده چطوری برم تو بایوس? لپ تاپ لنوو جی 50هست اون دکمه ی ریکاوری رو میزنم گزینه بایوس ستاپ میاد ولی فقط اطلاعات هست و تنظیمات ساعت و بوت قابل تغییره
اگر تو بایوس تنظیماتی نداره . نمیشه کاری کرد .

بالا