برگزیده های پرشین تولز

اوضای در هر برهم سخت افزار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

EAlireza50141

Registered User
لایک‌ها
125
سلام
از مدیران خواهش میکنم به اوضای قسمت سخت افزار و مشاوره برای خرید قطعات کامپیوتر رسیدگی کنن
جنای Intell<amd خیلی آدم با سواد و با اطلاعاتی هست
اما اینکنه هرچی تاپیک هست رو به خريد سيستم و ارتقاء منتقل میکنه خیلی بده
همه چی قاطی شده
هرکی یک سوال میپرسه تو اون تاپیک move میشه و یکی که بخواد سرچ کنه باید 200 صفحه رو بخونه تا به نتیجه برسه !
کلا در تمامی انجمن هایی که دیدم کاربران را مجبور میکنن برای هر موضوع یک تاپیک جدا باز کنن
اما در اینجا همه چی رو با هم مخلوط میکنن ..

لطفا یک بررسی کنید
ارادت

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزیز با اینکه میدونم شما نیتتون بهبودی اون بخش هست ولی خودتون قضاوت کنید اون بخش از فوروم که ماشاله برای همه دوستان چپ و راست مشکلات سخت افزاری پیش میاد و همه قصد ارتقا و خرید و ... دارند مدیریتش اصلا کار ساده ای نیست من به جرات میگم سخت ترین مدیریتی که میشه در پرشین تولز پیدا کرد همین بخش سخت افزاره که علاوه بر داشتن تجربه خیلی زیاد نیاز به اطلاعات به روز هم داره که بشه به پرسشکننده ها جوابی داد که حداقل مشکلشون بیشترش نشه.

بنا بر این من فکر میکنم هیچ اشتباهی رو نمیشه متوجه amd>intel دونست. راه حل این مشکل اضافه کردن تعداد مدیران و یا در نظر گرفتن شرایط بهتری برای اونها هست.

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
راه حل این مشکل اضافه کردن تعداد مدیران و یا در نظر گرفتن شرایط بهتری برای اونها هست.
منم موافقم بخشهای پر بازدید میتونه چند تا مدیر داشته باشه

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
اين دوستمون چند بار تو قسمت pm حسابي از خجالت ما در اومد . خلاصه بارها گفتم كسي اگر واقعا معلومات كافي داشته باشه . من مشكلي ندارم. دلخوش به هيچ مقامي نيستم و به قول اين دوستمون كه تو pm گفته بود مغرور فكر نكنم. چون اين مقام ها ارزشي ندارند و فقط انسانيت براي من مهم هست . انصاف هم بايد داشت

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
دوست گرامی ،

به جرات عرض میکنم یکی از سخت ترین بخشهای فروم از نظر مدیریت ، همان بخش سخت افزار است و رضایتمندی کاربران از این بخش هم به نسبت بسیار خوب است . دلیل ادغام پستها صلاحدید مدیر بخش بوده است که از نظر بنده حقیر هم کار درستی است . در غیر این صورت وضعیت فروم بسیار آشفته میشود .

در خصوص پیدا کردن مطلب هم کاربران میتوانند از امکانی به نام جستجو در همان تاپیک استفاده کنند .

بخصوص برای سخت افزار که مدام به روز میشود ، مسلما کسی در پستهای اولیه تاپیک که 4 سال پیش زده شده اند جستجو نخواهد کرد و 4 صفحه آخر را بررسی میکند .

EAlireza50141

Registered User
لایک‌ها
125
ن اين مقام ها ارزشي ندارند و فقط انسانيت براي من مهم هست

دوست عزیز من جسارت نکردم که شما را برکنار کنن و یکی دیگه رو بیارن

فقط پیشنهاد من این بود که کسی که سیستم پیشنهادی و.. میخاد تاپیک جدا باز کنه
تا آشفته بازار نشه
نهایتا هم پست ها بعد از یک زمانی به آرشیو سخت افزار منتقل شن .
یکی در مورد پاور بگه
یکی من فردا میخرم
یکی من نمیخرم
و...

خلاصه کسی سوالی بپرسه دو روز بعد برا جوابش بیاد گم میشه !
باید کلی صفحه بخونه ..

در هر صورت
من قصد توهین به کسی رو نداشتم
اگر جناب AMD از دست من ناراحت شدن همین جا ازشون عذرخواهی میکنم

موغف باشید

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
من به خاطر عشق و علاقه به سختافزار اينجا هستم. دوست من مسئله اي نيست . شما هم حق داريد من هم همينطور .

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
من فکر می کنم به دلیل تعداد زیاد تاپیک های مهم در بخش سخت افزار، 90% سوالاتی که توی بخش سخت افزار پرسیده میشن، قابل مطرح کردن توی یکی از تاپیک های مهم هستند و نیازی به تاپیک جدید ندارند.
مدیریت بخش سخت افزار حدود 10 برابر جاهای دیگه نیاز به اطلاعات داره و همینطور نیاز به تجربه بسیار زیاد و یه کم هم حوصله (در واقع یه کمی صبر ایوب!!)
آدم تا دوهزار تا کامپیوتر نبسته باشه نمی تونه سوالهای عجیب غریب بچه ها توی اونجا رو جواب بده، حتی اگه صد هزار تا کتاب و مقاله خونده باشه.
امید خداییش از نظر اطلاعات و تجربه آدم کارکشته و خبره ییه.
2zqdf8w.gif

انصافا درست نیست بگیم اوضاع اونجا درهم برهمه.
توی همه جا هم من دیدم همه مدیرها اصرار دارند که برای هر چیزی یه تاپیک جدید نزنید و اول جستجو کنید، نمی دونم علی رضا کجا رو میگه که اصرار دارند که تاپیک جدید بزنید.
297.gif

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
خوشبختانه مشکلات به خوبی و خوشی حل شد . بنده برای جلوگیری از انحراف تاپیک با اجازه استارتر ، تاپیک را میبندم

موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا